Kupljene ulaznice vrijede i za novi datum. Ako ste ulaznice kupili preko Entrio sustava a novi datum vam ne odgovara, povrat novca za ulaznice kupljene preko entrio platforme (online na entrio.hr ili gotovinom na jednom od entrio prodajnih mjesta) potrebno je zatražiti isključivo preko https://www.entrio.hr/refund web forme, najkasnije do 31.12.2022. do 23:59 h. Ulaznice sa sličicom kupljene u Dirty Old Shopu i Rockmarku također vrijede na novi datum, no ako vam novi datum ne odgovara ulaznice možete vratiti u dućan gdje su kupljene do subote 31.12.2022.
U subotu 11.03.2023. će riječke punk legende Paraf imati svoj prvi samostalni koncert nakon ponovnog okupljanja u Zagrebu, u popularnom Boogaloo Clubu. Ujedno će to biti i promocija njihovog novog albuma uživo nazvanog „DELTA live album 2022“ i reizdanja drugog albuma „Izleti“ na vinilu, oboje u izdanjima Dallas recordsa. Na koncertu će svirati obe postave Parafa. Prva postava sa legendarnim Valterom Kocijančićem kao frontmenom, koja je 1980. objavila njihov prvi album „A dan je tako lijepo počeo...“ koji glasi za najbolji punk rock album na ovim prostorima i druga postava s vodećim ženskim vokalom, sa Pavicom Čabrijan aka Vim Cola koja je zamijenila Valtera Kocijačnića. U drugoj postavi su objavili album „Izleti“ (1981) koji slovi za jedan od najboljih post punk tj. novovalnih albuma na ovim prostorima i album „Zastave“ (1984) koji je jedan od prvih post punk dark albuma na ovim prostorima. Tako će Paraf proći kroz cijeli svoj opus i odsvirati sve svoje hitove, od punk himni sa prvog albuma „Na tragu“, „Narodna pjesma“, „Perpekstiva“, „Visoki propisi“, novoalne hitove sa drugog albuma „Pobuna bubuljica“, „Želim biti vojnik“, „Ružan san“, sa trećeg „Željko“, „Zastave“. Naravno, tu će biti i „Rijeka“ i „Moj život je novi val“ koje su objavljene tada na singlu, a nalaze se i na reizdanju prvog albuma, pa nikad objavljena „Goli otok“, pa „Fini dečko“, prvi singl sa Vim Colom koji je također izašlo samo kao singl, a sada se nalazi i na reizdanju drugog albuma „Izleti“ kao i nikad objavljena „Praznik“. Pored poznatog opusa će Paraf odsvirati i svoje nove pjesme „Bez lica“, „Dosta!“ i „Novi Berlin“. Frontmeni Valter Kocijančić i Vim Cola, originalni basist Zdravko Čabrijan - Zdrave i original klavijaturist Raul Varljen su sada pojačani od strane izvrsne Ive Močibob na vokalima, uvijek furioznog Vlade Simcicha Vave (ex Laufer) na gitari, Denija Šesnića na drugoj gitari, te Alena Tibljaša na bubnjevima, tako da Paraf sada uživo zvući močnije nego ikada!
Početkom travnja ove godine je Paraf u riječkom Exportdrvu održao koncert na kojem su predstavili pored materijala sa svoja tri legendarna albuma i prvi put uživo izveli nove materijale među kojima je publika imala priliku čuti 'Bez lica', ‘Dosta!’ i ‘Novi Berlin’ i sve to snimili audio i video te će uskoro izaći live album sa tom snimkom pod nazivom "DELA live album 2022". Prvi live video uradak sa toga koncerta Parafi predstavljaju pjesmom ‘Želim biti vojnik’, originalno s albuma “Izleti”.
Prvi će na pozornicu izaći zagrebački old school punk rock bend Eksodus koji je također u svojoj prvoj fazi svirao sredinom osamdesetih, točnije od 1983. do 1987. te prešao iz punk rock faze u post punk fazu kao i Paraf. Ponovo su se okupili 1998. i od tada sviraju svoj stari kao što su napravili i novi materijal. Vrata se otvaraju u 20 sati, Eksodus će izaći na pozornicu u 20:30, a Paraf u 21:15 sati. Cijena ulaznica iznosi 12 € pretprodaji te se mogu kupiti preko Entrio.hr online i na Entrio prodajnim mjestima kao i Dirty Old Shopu – Tratinska 18 i Rockmarku – Hrvatske bratske zajednice 4 (NSB). Na dan koncerta će ulaznice košati 15 €. Nakon koncerta od 23:00 sata će se nastaviti 80's Party by Tomi Phantasma. Posjetioci koncerta će moći ostati besplatno na 80's Partyju dok će se za ostale ulaz naplaćivati 4 €.