Second hand dućani u Zagrebu

Rasprave o opcenitim temama vezanim za metal..

Moderator: ABIZMO

Postby Pakaa » Wed Apr 09, 2014 11:51

Meni je šema šta zna bit i nekih domaćih cda za male novce. Zadnje šta sam uzea je bija cd od Forlorn Legacyja za 10 kn.
- - - Kocka Graphics - - -
Album artwork, flyeri, plakati za koncerte, bilo šta vezano za vizualnu stranu benda
Kocka Graphics službena stranica
Pakaa
Forum member

Postby Pakaa » Sun Apr 13, 2014 14:30

Dođoh, vidjeh, kupih.

Sve u svemu neloše. Bilo je svega i svačega, moga sam još štagod pokupit, al šta je tu je... Uzea sam na kraju Seventh Star od Sabbatha i Rage For Order od Queensrychea. Drago mi je bilo vidit Josipa iz Spirit of Musica i malo pogledat šta se kod njega nudi. Vidija sam čak i onog tipa sa njuškala šta smo ga spominjali na prošloj stranici.
- - - Kocka Graphics - - -
Album artwork, flyeri, plakati za koncerte, bilo šta vezano za vizualnu stranu benda
Kocka Graphics službena stranica
Pakaa
Forum member

Postby Demogorgon » Sun Apr 13, 2014 17:21

Imao sam i ja par dobrih uboda, ali sam se sada istrošio za ovaj mjesec. :?
Fuck your good intentions
Fuck your human rights
Fuck your finger in my face
This time I'm gonna bite
Demogorgon
Forum member

Postby Mr. Wrong » Sun Apr 13, 2014 21:23

ko je bio vidio je i mene, ali niste ništa od mene kupili, prokletnici :D

ja ubo death angel "ultra-violence", overkill "taking over", agnostic front "cause for alarm", megadeth "rust in peace", i još neke fine pank rok ploče... prodao taman toliko da sam se vratio kuć u blagom plusu, ko bog.

nešto od ovoga ću prodavati na CD-ovima (overkill sigurno, death angel vjerojatno), pa ako koga zanima, nek poprati...
I try to talk to girls and I keep thinking of World War III!
Mr. Wrong
Forum member

Postby The Great Duck » Sun Apr 27, 2014 20:15

Mr. Wrong, to si sve na pločama uzeo?

Nego, što je po vama isplativije, kupovati CD-ove preko neta izvana i plaćati poštarinu, ili kupovati po second hand shopovima i sajmovima?

Uzeo sam sad nedavno u Mochvari 40-ak komada za nekih 1300 kn, doduše, pošto sam uzeo hrpe stvari, ljudi su mi popuste davali (Mr. Wrong mi je i poklonio jednog, doduše, pokvarenog :D). Poslije sam bio do Roxyja, i onako, em su cijene iste kao i za nove albume (pa i više), em je prodavač antipatičan i djelovao mi je nezainteresirano za posao i kao da jedva čeka da odem. :D Za ostale ne znam.
The Great Duck
Forum member

Postby Demogorgon » Mon Apr 28, 2014 8:05

Pa ukupno gledajući jeftinije je prek neta. Izbor je svakako veći, ali i kod nas se zna neći dobrih prilika. Evo bilo sada i u Hard Placeu hrpa toga po 40tak kuna. I to lijepih stvarčica (Naplam Death, Grave, Paradise Lost i sl.). Nekih kaj prek neta nebi dobili ispod 10tak eura. Ostavio bih sigurno 500-600 kn, ali trenutno baš i nisam toliko pri lovi.
Nađe se, pogotovo kada su te akcije, sajmovi, outleti. Samo rijetko su takvi događaji.
Fuck your good intentions
Fuck your human rights
Fuck your finger in my face
This time I'm gonna bite
Demogorgon
Forum member

Re: Second hand dućani u Zagrebu

Postby Quasimodo » Sat Dec 06, 2014 21:29

U Tvornici kulture 12 i 13 prosinca se odrzava mali sajam gdje ce Dallas Records i Dancing Bear nuditi svoje naslove po cijenama nizim i vise od 50%, pa navalite
Nisu li oni koji su najmanje sumnjivi, oni uklopljeni, ti koji u sebi nose stravu i ludilo?
Quasimodo
Forum member

Postby Bombenhagel » Wed Dec 10, 2014 11:20

Quasimodo wrote:U Tvornici kulture 12 i 13 prosinca se odrzava mali sajam gdje ce Dallas Records i Dancing Bear nuditi svoje naslove po cijenama nizim i vise od 50%, pa navalite

u koliko sati to počinje?
A ovo je sada za sve koji su dobili sjekirom po glavi:

"HAMMMER SMASHED FAAAACEEE!!!!"

-I-Budi moja voda ja sam voda radi sve sto zelis izgorjet cu ja-I-
Bombenhagel
Forum member

Postby Quasimodo » Wed Dec 10, 2014 12:38

Od 11-18h oba dana
Nisu li oni koji su najmanje sumnjivi, oni uklopljeni, ti koji u sebi nose stravu i ludilo?
Quasimodo
Forum member

Previous

Return to Metal