Lake On Fire Festival 2014. Waldhausen, Austria

Tamo gdje je najmasnije

Moderator: TrendKILL

Lake On Fire Festival 2014. Waldhausen, Austria

Postby conradlaeyan » Sat Apr 12, 2014 11:15

Bio sam na ovom festivalu prošle godine i prvo što treba reći je to da je lokacija na kojoj se održava fantastična. Prirodne ljepote austrijskog sela u svoj najraskošnijem sjaju. Festival area je okružen okružen jezerima (može se kupati, a jedina birtija u selu je na jednom od tih jezera i toči jebenu Otakringer pivu i peče ribe na rošilju, a u imenu joj se spominje kobasica), brdima i, šumama i livadama, samo da dođeš oči pasti, već se put isplati. E sad, ove godine nastupat će 13 bandova od kojih su za sada najavljeni:

COLOUR HAZE
 RED FANG
 THE ATOMIC BITCHWAX
 STONED JESUS
 GRANDLOOM
 GO BANANAS

Tu će uletjeti i jedan naš dobro poznat i jeben bend, međutim ne smijem o tome prije službene najave.

Moram reći da je prošle godine festival bio stvarno nešto posebno, možda 350-400 ljudi bilo prisutno, atmosfera obiteljska, sloboda maksimalna, bendovi odlični. Što zapravo želim reći je to da za jednu lokaciju koja i nije toliko daleko od nas, ful isplativo otići tamo (pogotovo ako se dogovori neka prevozna kolaboracija) jer je i provod i ekipa i muzika respektabilna.

https://www.facebook.com/LOF.festival?fref=ts

Tu je na njihovoj FB stranici jasno označena točna lokacija na karti, sve informacije su tu.. pa eto ko voli nek izvoli...

Ja + jedan idemo tamo sigurno pa evo, ako ima zainteresiranih za dogovore oko prijevoza... Ajmo se organizirati ako ima zainteresiranih. Pozz!

evo i link za video od prošle godine, neke stvari su jasnije kad se vide okom svojim: https://www.youtube.com/watch?v=yP6asJ2Xcyk
conradlaeyan
Forum member

Postby ljuky » Sat Apr 12, 2014 12:13

zvuči jebeno :D
i koliko san vidija jeftine su karte
...fuck these chains,no goddamn slave,I will be different...I stand here defiantly,my middle finger raised,fuck your prejudice...

PREVAIL
http://www.facebook.com/PrevailCro
http://www.youtube.com/user/PrevailCro
http://soundcloud.com/cro-prevail
ljuky
Forum member

Postby conradlaeyan » Sat Apr 12, 2014 12:54

ljuky wrote:zvuči jebeno :D
i koliko san vidija jeftine su karte

ah da... karte... 30 €; 2 dana. nije strašno.
conradlaeyan
Forum member

Postby Slovencek » Sat Apr 12, 2014 13:07

Super, moglo bi se ici ove godine pogledat, djeluje opustajuce zabavno :)
Slovencek
Forum member

Postby Zbane » Sat Apr 12, 2014 13:12

da ovo super izgleda. 30 eurića neloše :D

ak se do ljeta sve dobro iskombinira mogo bi ovo posjetit ho ho

konrad kak ste išli gore prošle god, autom ili kak? daj cijene neke nabaci, kolko ste spičkali i tak
_Ofce i Nofce_
Zbane
Forum member

Postby conradlaeyan » Mon Apr 14, 2014 15:07

Slovencek wrote:Super, moglo bi se ici ove godine pogledat, djeluje opustajuce zabavno :)

Pa i je točno tako. S time da je prošle godine bio neki lik koji okolo kruži s teglom gljiva i šapće shrooms 10 € :D Očekujem da je ove bar našao drugara za širit biznis :D
conradlaeyan
Forum member

Postby conradlaeyan » Mon Apr 14, 2014 15:10

Zbane wrote:da ovo super izgleda. 30 eurića neloše :D

ak se do ljeta sve dobro iskombinira mogo bi ovo posjetit ho ho

konrad kak ste išli gore prošle god, autom ili kak? daj cijene neke nabaci, kolko ste spičkali i tak

ovako, išli smo vlakom koji od zg-a do beča košta nekih 500 kn ako se dobro sjećam, onda tamo po austriji busevima za po par eura i tako.. ugl, neisplativo. spizdio sam 1000 kn sve skupa. frend isto tako.. No, ono na kaj ciljam je da se organiziramo i rešimo neko vozilo i zapičimo nas 4-5. svakako je jeftinije.
conradlaeyan
Forum member

Postby Zbane » Mon Apr 14, 2014 16:07

da, mi smo planirali na StonedFromTheUnderground vlakom ali fakat je skupo. samo auto dolazi u obzir kad se nekam dalje ide

10€? prejebeno

piva i to kolko ste plaćali? (da, bajdvej vidiš se na snimci samo si ćelaf :DDDD)
_Ofce i Nofce_
Zbane
Forum member

Postby Tandrax » Mon Apr 14, 2014 17:20

uu u ovo izgleda kul :) taj u austriji :)
Fear is the mind-killer.

Glad će navest ljude na promjene, ona bistri um
Tandrax
Forum member

Postby conradlaeyan » Tue Apr 15, 2014 10:25

Zbane wrote:da, mi smo planirali na StonedFromTheUnderground vlakom ali fakat je skupo. samo auto dolazi u obzir kad se nekam dalje ide

10€? prejebeno

piva i to kolko ste plaćali? (da, bajdvej vidiš se na snimci samo si ćelaf :DDDD)

da :) znam da se vidim na snimci :D Inače sam ti ja ćelav, ovo je pokusna faza :D
kaj 10€ ?

pivo ti je na festivalu bilo skupo, 3 €, ali u selu je supermarket u kojem ima pristojnih piva za 0.50 €, kupiš kolko možeš nosit i odlepiš do raspamećenja na livadi uz jezero, tak da pivo nije problem :) i koje god kupiš, nije tolko loše da ga nemreš popit :)
conradlaeyan
Forum member

Postby conradlaeyan » Tue Apr 15, 2014 10:38

Tandrax wrote:uu u ovo izgleda kul :) taj u austriji :)

vjeruj mi , sam festival je prošle godine bio bomba. Lineup odličan, stage je plutajući na jezeru, ali okruženje je to što daje posebnu notu svemu. fakat je jako lijepo tamo, pa ako voliš pasti oči prirodnim ljepotama, to je the spot. :)

ima tu ispod teksta slika, pa evo, pogledaj.
http://www.offcycles.org/lake-on-fire-22-prava-priroda-stvari/
conradlaeyan
Forum member

Postby Zbane » Tue Apr 15, 2014 21:39

great wizzard of austria :rozi:
_Ofce i Nofce_
Zbane
Forum member

Postby conradlaeyan » Wed Apr 16, 2014 16:55

Zbane wrote:great wizzard of austria :rozi:

jako simpatičan lik s kojim smo popili frižider iz supermarketa. preživio je. i mi. čarobno. :)
conradlaeyan
Forum member

Postby renewal » Fri Apr 25, 2014 7:27

jako lijepo izgleda fest ...
Music is a safe kind of high!
renewal
Forum member

Postby conradlaeyan » Thu Jul 10, 2014 10:10

Festival je rasprodan. 800 karata ošlo. Ako ovdje ima onih koji su kupili kartu i idu, a kemijaju prijevoz, nek mi se slobodno jave, izgleda da putujem solo ove godine, pa čisto da probamo smisliti neki prijevoz, rent-a-car ili kaj već.
conradlaeyan
Forum member

Return to Stoner/Sludge