Manjak inspiracije

Općenito o literarnim dijelima koja vas zanimaju...

Moderators: ABIZMO, HuncuT

Postby Senchan Torpeist » Mon Aug 17, 2009 23:59

Nisam ti ja ašow :lol:
Treba mi..jer dugo već nisam..jako dugo nekaj napisal.
Senchan Torpeist
Forum member

Postby Brvulije » Tue Aug 18, 2009 0:06

Ja sam nekidan napisao pripovijetku o čovjeku koji ide mado odnekud. Po pokislom pločniku i pazi da se ne posklizne. A randomiso sam. Prvo kaj bi mi palo na pamet. I fora mi je. xD
\:D/ samo marginalno \:D/

Vijeće

Mile wrote:lock

:facepalm: :facepalm:
Brvulije
Forum member

Postby S I N I S T E R » Tue Aug 18, 2009 0:25

I ja sam više manje prazan skup neko vrijeme...ali ne živciram se, pero će opet slijediti (ne)svijest.

Jedan moj prijatelj iz Katalonije, inače vodeći pjesnik novog vala (s 25 godina je objavio već 4 knjige), kaže da je "Poezija ulaz prema uzvišenosti."
"Treba vjerovati u mozak čovjeka, treba hodati, kretati se, misliti, boriti se, to je jedini ljudski način, a sve ostalo je dim"
S I N I S T E R
<font color=red>el Maulet

Postby Senchan Torpeist » Tue Aug 18, 2009 10:31

S I N I S T E R wrote:I ja sam više manje prazan skup neko vrijeme...ali ne živciram se, pero će opet slijediti (ne)svijest.

Jedan moj prijatelj iz Katalonije, inače vodeći pjesnik novog vala (s 25 godina je objavio već 4 knjige), kaže da je "Poezija ulaz prema uzvišenosti."

Niti ja se ne živciram, samo sam zabrinut pomalo. Baš zbog ovog kaj tvoj frend kaže. A to kaj je izdal s 25 godina 4 knjige, ono wtf. Kako to pomaže trenutno, daj mi reci? :lol:
Senchan Torpeist
Forum member

Postby Bombenhagel » Tue Aug 18, 2009 13:06

Jel imaš temu o kojoj bi pisao uopće?
A ovo je sada za sve koji su dobili sjekirom po glavi:

"HAMMMER SMASHED FAAAACEEE!!!!"

-I-Budi moja voda ja sam voda radi sve sto zelis izgorjet cu ja-I-
Bombenhagel
Forum member

Postby S I N I S T E R » Tue Aug 18, 2009 13:19

Senchan Torpeist wrote:Niti ja se ne živciram, samo sam zabrinut pomalo. Baš zbog ovog kaj tvoj frend kaže. A to kaj je izdal s 25 godina 4 knjige, ono wtf. Kako to pomaže trenutno, daj mi reci? :lol:

Mislim da je manjak inspiracije uvjetovan manjkom intime. I na tome treba raditi...a ovaj hiperproduktivni momak je čudo neviđeno. Pokušat ću mu prevesti pokoju pjesmu.
"Treba vjerovati u mozak čovjeka, treba hodati, kretati se, misliti, boriti se, to je jedini ljudski način, a sve ostalo je dim"
S I N I S T E R

Postby Senchan Torpeist » Tue Aug 18, 2009 13:28

-JADNIK- wrote:Jel imaš temu o kojoj bi pisao uopće?

Pa da imam onda ne bi se žalil :lol: Ako imaš temu znači da te inspiracija već pukla :)

S I N I S T E R wrote:
Senchan Torpeist wrote:Niti ja se ne živciram, samo sam zabrinut pomalo. Baš zbog ovog kaj tvoj frend kaže. A to kaj je izdal s 25 godina 4 knjige, ono wtf. Kako to pomaže trenutno, daj mi reci? :lol:

Mislim da je manjak inspiracije uvjetovan manjkom intime.

Omfg. Ovo mi već tolko na kurac ide..mislim kužim zajebanciju, ali jebemu mater random ljudi koji me nit ne znaju mi govore da se ne seksam dovoljno (iako imaju manje pojma o tome od onih koji me znaju, koji isto nisu baš informirani) i onda to pripisuju svemu. Sigurno misliš da i previše igram dotu da bi mogel pisat?

Jebomepas mogel bih ja prestat dolazit na ovaj forum :)
Senchan Torpeist
Forum member

Postby S I N I S T E R » Tue Aug 18, 2009 13:42

Senchan Torpeist wrote:Omfg. Ovo mi već tolko na kurac ide..mislim kužim zajebanciju, ali jebemu mater random ljudi koji me nit ne znaju mi govore da se ne seksam dovoljno (iako imaju manje pojma o tome od onih koji me znaju, koji isto nisu baš informirani) i onda to pripisuju svemu. Sigurno misliš da i previše igram dotu da bi mogel pisat?

Jebomepas mogel bih ja prestat dolazit na ovaj forum :)

:shock:

A jebate ćuk, šta sam rekao krivo? Manjak intime ne znači da se ne seksaš dovoljno ( :roll02: :roll02: :roll02: ), već da možda nemaš toliko vremena za sebe (intima u smislu kombinacije samoće i koncentracije).

Mislim stvarno mi nije bila namjera uvrijediti te...
S I N I S T E R

Postby Senchan Torpeist » Tue Aug 18, 2009 13:43

A vidiš da me već dovoljno to frustrira da vidim di i nema :)

Ko bi reko da zajebancija ipak nije tako bezazlena.
Senchan Torpeist
Forum member

Postby S I N I S T E R » Tue Aug 18, 2009 13:47

Senchan Torpeist wrote:A vidiš da me već dovoljno to frustrira da vidim di i nema :)

Ko bi reko da zajebancija ipak nije tako bezazlena.

Pa baš zbog toga šta te ne znam neću pisat pizdarije...i ovo o "manjku intime" je čisto neka pretpostavka te je sasvim moguće da je nešto treće ili četvrto u pitanju.

Stvarno sorry ako si se osjetio uvrijeđenim.
S I N I S T E R

Postby Senchan Torpeist » Tue Aug 18, 2009 13:48

Ma nisam, tj. jesam al iz krivog razloga. Vidiš da haluciniram već.
Senchan Torpeist
Forum member

Postby Senchan Torpeist » Tue Aug 18, 2009 13:55

Nego, u ovom svemu sam previdjel opće kaj si napisal za inspiraciju..možda stvarno jest u tome..odkad sam otkril umijeće ekstrovercije, imam osjećaj da rjeđe posežem za introvercijom. Može biti.
Senchan Torpeist
Forum member

Postby Bombenhagel » Tue Aug 18, 2009 14:03

Senchan Torpeist wrote:

Pa da imam onda ne bi se žalil :lol: Ako imaš temu znači da te inspiracija već pukla :)

Pa nije istina. Evo ja imam temu o planinskim visoravnima, al neznam više što da pišem iliti nemam inspiracije.
A ovo je sada za sve koji su dobili sjekirom po glavi:

"HAMMMER SMASHED FAAAACEEE!!!!"

-I-Budi moja voda ja sam voda radi sve sto zelis izgorjet cu ja-I-
Bombenhagel
Forum member

Postby Senchan Torpeist » Tue Aug 18, 2009 21:12

-JADNIK- wrote:
Senchan Torpeist wrote:

Pa nije istina. Evo ja imam temu o planinskim visoravnima, al neznam više što da pišem iliti nemam inspiracije.

A dobro, dok dobiješ od nekog drugog onda je to druga stvar..
Al, kad otvoriš notepad/bilježnicu/notes il di već pišeš i kreneš pisat nekej na random, to znači da već imaš neki osjećaj/atmos/temu o kojem ćeš pisat. Ja neam niš. Kužiš?
Senchan Torpeist
Forum member

Postby Undómiel » Fri Oct 09, 2009 16:56

Ima stvari koje gubim u životu,a manjak inspiracije definitivno nije jedna od njih. što i nije baš najidealnije jer mi stalno padaju sulude ideje na pamet koje *naravno* pokušam i izrealizirati pa nastane totalni kaos.Ali eto nekada iz tog kaosa ispadne nešt kreativno :)
"You create your own universe as you go along"
Undómiel
Forum member

PreviousNext

Return to Knjizevnost