Zabrana pušenja, za ili protiv?

Discussion board za generalne teme.
Ne toleriraju se spam, off-topic, svadje i sl...

Moderator: ABIZMO

Postby Krvnik » Fri Dec 05, 2008 11:29

Ma ta zabrana je sranje, i pitanje je dal ce uopce zazivjet kod nas jer je vec bilo pokusaja uvodjenja takvih pravila pa su trajala 2 dana.
Trebalo je napravit lijepo birceve za pusace i birceve za nepusace, s tim da se ove druge stimulira poreznim olaksicama tako da svi ne budu za pusace radi zarade. Pa tko voli i gdje voli.

Ja bih radje da mi kutija pljugi dodje 50kn pa da napokon prestanem bacat novce na to sranje,al opet, nekim ljudima to jednostavno treba kao odusak i psihicko lijecenje tak da ni to nije bas dobra stvar.

Bio sam nedavno na koncertu u mariborskom Stuku i tam za vrijeme koncerta nisam zapalio nijednu cigaretu nit mi je nesto puno falila, dok sam slijedeci dan na koncertu u ZGu zapalio barem 10 u tom istom vremenu. I u Sloveniji je par ljudi cikalo u kutevima dvorane,al to je bio fakat zanemarivo na onoliki broj ljudi. Mislim da ce kod nas pola dvorane stajati tako u kutu kao kaznjeni, sa svojom cigaretom.
Bas me zanima sto ce biti od svega toga kad prodje jos ovih par mjeseci.
Krvnik
Forum member

Postby RexsLair » Fri Mar 13, 2009 23:21

Nisu problem pusaci/nepusaci.. problem je opca kultura ljudi u danasnje vrjeme a to je da nitko nikog ne postuje ni 2%..
RexsLair
Forum member

Previous

Return to Knjiznica