Blue Planet Project

Discussion board za generalne teme.
Ne toleriraju se spam, off-topic, svadje i sl...

Moderator: ABIZMO

Blue Planet Project

Postby Richpa » Mon Dec 14, 2009 0:22

Posto nemam obicaj zalaziti u ovaj forum niti se ukljucivati u rasprave, svoj doprinos cu dati putem ove teme i sadržaja koji je obuhvaćen u ovom istraživanju, a kada se radi o teorijama o postojanju vanzemaljskog oblika zivota i kada se on povezuje s nama, onda me to i zainteresira. Da ne duzim, dokument je u .pdf formatu, i ima 67 stranica. Prije ukljucivanja u raspravu, (ako vec niste), procitajte dokument i onda iznosite svoje stajaliste.

Link na dokument
Richpa
Spectral Collapse

Postby breakdown_ » Mon Dec 14, 2009 0:51

Error 403

Forbidden

It is not allwoed to view the requested file / site. This can have various reasons:

* you are trying to get files from external websites, this includes archives, images or executables
* the file you have requested does not have the correct permission to be shown
* the folder containing the requested file does not have enough permissions
* the Authentication failed / needed

Al ima i tu, ak je isti dokument http://www.metatech.org/BluePlanetProject.pdf
Hellfire rages in my eyes
Blood will fall like rain this night
The coming curse, the anti-Christ, I am the Watcher's eye
I vindicate and cleanse the Earth of all mankind
breakdown_
crna ofca

Postby Richpa » Mon Dec 14, 2009 12:50

http://dhost.info/ufos/index.htm

Prvi dokument pod NLO.

Da to je zapravo isti dokument, samo sto je ovaj link preveden.
Richpa
Spectral Collapse

Postby gotcha1234 » Sun Dec 26, 2010 22:01

Richpa wrote:http://dhost.info/ufos/index.htm

Prvi dokument pod NLO.

Da to je zapravo isti dokument, samo sto je ovaj link preveden.

Zanimljivo,ali dijelovi mi se doista čine kao fake,štoviše,čak i čovjek koji je pisao je rekao da ne vejrujemo cijelom dokumentu.
Omiljene grupe:
Arch enemy,Disturbed,Shadows fall,Soilwork,Mayhem,Dimmu Borgir i Gorgoroth
gotcha1234
Forum member

Postby Zligor » Mon Dec 27, 2010 0:17

Procitao sam manji dio samo, sutra namiru cu ostatak.. Siguran sam da postoje napredne civilizacije ali ne vjerujem u nikakve letece tanjure koji kruze nama iznad glava, kidnapiraju ljude itd.
1. Svemir je preveliko mjesto da bi nas neko tek tako nasao
2. Civilizacija koja posjeduje takvu tehnologiju da moze od ko zna kuda doci do nas nema najobicniji cloacking device nego dopusta da je mi snimimo mobitelima? common :lol:
minimalizam
Zligor
Forum member

Postby Zligor » Mon Dec 27, 2010 22:25

- po ovome ispada da su apsolutno sve teorije ufologa tocne, od crop circleova, ancient astronautsa, atlantide, reptila, otmica, suplje zemlje, mutacija, mutilacija... ono.. sve do jedne, cak su i bigfoota ubacili tu! ti ufolozi su bas u svemu bili u pravu :lol:
- naravno opet precijenjujemo nasu vaznost u svemu. Cisto sumnjam da bi napredna civilizacija trazila nase dopustenje za bilo sta.
- cattle mutilation- precizno sasjecu stoku na komadice al pustaju lesine na podu da im se mi cudimo
- ova reptilska rasa je totalni fail- hladnokrvna bica koja zive pod zemljom.... moze al to znaci da svaki dan cijela ta rasa izlazi van na suncanje. Mislim da bi se to primjetilo ipak :lol:
- alieni da su stvorili dinosaure- netocno, poznato je kako su oni evoluirali ima i fosila koji to dokazuju (jbg. ne znam kako se zove skupina iz koje su evoluirali)
- spominje se i da nas posjecuju neprijateljske alienske rase... di su? sta ih sprecava da nas pobiju?
- tocka 2. mog gornjeg posta

Al s gustom sam ga procitao na kraju.. zanimljivo stivo ako ga se shvati ko SF :)
minimalizam
Zligor
Forum member

Postby Sagathrotorius » Mon Jan 03, 2011 23:42

Ovo je odlično! Nisam znao da postoji Star Wars City! :shock:
Strana 7, u sredini.
Son, when you participate in sporting events, it's not whether you win or lose. It's how drunk you get.
- Homer J. Simpson

Conan the Librarian
Sagathrotorius
Forum member

Return to Knjiznica