Ovisnost o internetu, mobitelima i igricama

Discussion board za generalne teme.
Ne toleriraju se spam, off-topic, svadje i sl...

Moderator: ABIZMO

Postby Soilbleed » Tue Jan 08, 2008 21:42

snakebite wrote:nevjerovatno je sad pomislit kako su se ljudi prije dogovarali i živjeli bez mobitela i ostalih sranja...

a isto internet nas čini ovisnicima o informacijama koje su manje više potpuno irelevantne za nas...

najveća stvar je što je internet postao ogromna baza znanja s još većim potencijalima, ko uspije to iskoristit svaka mu čast...

..od koje je pola informacija netocno pa ljudima svasta napamet pada lol

Enviej na OT - jednom bio bez neta.. mogo bi i opet. Mobitel, vjerojatno bih mogao al bi to otezalo, u danasnjem vremenu neke stvari, mobitel mi sluzi za poruke i pozive, imal kameru od 10 megapixela 666 milijuna boja il ceg vec opce mi nije bitno dok prima i salje.. samo ga za to i koristim tak da se ne smatram ovisnikom, recimo mobiteli su oke.. negdje si bogu iza nogu, nema tel.govornice..covjek krvari - voila, mobitelom zoves hitnu. Sve ima svoje prednosti i mane..

Jedino sto ne razumijem to sto djeci u vrticu treba mobitel od 5 soma kuna - preseravanje roditelja :roll:
Brvulije wrote:vidla bi ona romantiku da je maloljetna

:oops: :oops: :oops:

{|}

:cry: :cry: :cry:
Soilbleed
Forum member

Postby snakebite » Tue Jan 08, 2008 22:10

htio si se napravit pametan ali si ispo blesav...

baza znanja kao takva i informacije nisu jedno te isto, ako ti npr sad želiš čitat o hladnoj fuziji naći ćeš dovoljno materijala za doktorirat to područje pogotovo na wikipediji i sličnim stranicama koje su vrhunske za informiranje...

isto tako ako te zanima neki rad nekog filozofa možeš ga naći brže i bolje nego u bilo kojoj knjižari i tako neke stvari...
"Trying is the first step towards failure..."

H.J.S
snakebite
Forum member

Postby Soilbleed » Tue Jan 08, 2008 22:14

snakebite wrote:htio si se napravit pametan ali si ispo blesav...

baza znanja kao takva i informacije nisu jedno te isto, ako ti npr sad želiš čitat o hladnoj fuziji naći ćeš dovoljno materijala za doktorirat to područje pogotovo na wikipediji i sličnim stranicama koje su vrhunske za informiranje...

isto tako ako te zanima neki rad nekog filozofa možeš ga naći brže i bolje nego u bilo kojoj knjižari i tako neke stvari...

snakebite wrote:htio si se napravit pametan ali si ispo blesav...

Nepravim se pametan neg sam kazem ono sto je, internet je posto krcat smecem, a wikipedija je upravo jedan od primjera, svaka budala moza napisat nesto sto nema veze s vezom..

Jesam reko sta o tom?? Jesam reko da je net totalno smece?? - ne

{|}

Soilbleed
Forum member

Postby Soilbleed » Tue Jan 08, 2008 22:18

Sto se tice igrica ovisi sve od osobe do osobe, u koreji su otvorili kliniku za ljecenje ovisnosti o igricama, dok recimo u americi vojni piloti igraju simulacije letenja na ps3, xboxu i pokazalo se vrlo ucikovitim na same reflexe vojnika.. sve u granici norale i sve 5. Ja sam znao prelazit FF po 3 dana zaredom u smjenama s braticem :lol: , jedan igra dok drugi odmara.. i onda mjesec dva nebi tako playstation lol....

{|}

Soilbleed
Forum member

Postby nordianknight » Thu Jan 10, 2008 20:02

Internet je jako zarazan i kad se jedanput navikneš visiti na njemu,nema ti spasa :lol: mobitel je i meni već rutina,prijeko je potreban,a o igricama više nisam ovisan..odkad sam na faxu u zg :lol:
Astonishment when I bend over you creep
Put a noose around my neck
Which side I decide it's my time to read
It's your side wicked and deaf

http://last.fm/user/nordianknight
nordianknight
Forum member

Postby Mirza » Sat Jan 12, 2008 11:43

Elektro Ajvar wrote:Online sam 24 sata na dan, ako nisam uz racunalo imam svoj ICQ na mobitelu... Mailovi mi takodjer na mobitel stizu... mobitela imam 2 komada jedan sluzbeni, jedan privatni, i ne, nemrem bez njih...

Da ovisan sam... I to jako, ali isto tako shvacam neke stvari koje vi ocito ne shvacate. Ne svi, ali ovi koji kazu mrzim internet... Bez interneta nebi bilo nacina zivota koji poznamo danas... Jer internet je podloga svakom poslu u modernom svijetu...

:worship:
Sve si rekao!
Mislim da može lock :D
:amen:
valdemar wrote:Ma meni samo mutavi Rage nije jasan. Mislio sam nabavit koju ploču ali kad su ovako glupi nema šanse.
Mirza
Forum member

Postby Panurg » Tue Jan 15, 2008 18:41

Mirza wrote:
Elektro Ajvar wrote:Online sam 24 sata na dan, ako nisam uz racunalo imam svoj ICQ na mobitelu... Mailovi mi takodjer na mobitel stizu... mobitela imam 2 komada jedan sluzbeni, jedan privatni, i ne, nemrem bez njih...

Da ovisan sam... I to jako, ali isto tako shvacam neke stvari koje vi ocito ne shvacate. Ne svi, ali ovi koji kazu mrzim internet... Bez interneta nebi bilo nacina zivota koji poznamo danas... Jer internet je podloga svakom poslu u modernom svijetu...

Sve si rekao!

meni je malo žao zbog toga... ali kaj ja mogu. ja sam samo stari konzervativni zanesenjak.
Liefde Vrijheid Vriendschap Leven
Panurg
<font color=orange>normalan

Postby pumpkin » Sat Jan 24, 2009 14:33

Panurg wrote:
Mirza wrote:

Sve si rekao!

MOD EDIT:
Image
Pravila knjiznice wrote:Spam se NE TOLERIRA(npr. jednolinijski postovi, 'kilometarski' kvotovi, emoticoni u replyu, besmisleno nizanje sitnih postova jedan za drugim, privatna rasprava)
pumpkin
Forum member

Previous

Return to Knjiznica