Kreacija teorija zavjera

Discussion board za generalne teme.
Ne toleriraju se spam, off-topic, svadje i sl...

Moderator: ABIZMO

Postby Isis Rosenkreuz » Mon Feb 12, 2007 8:47

Lucifer wrote:Dobro, po takvim listama, židovi također drže disproporcionalan broj Nobelovih nagrada. Pametniji od ostalih? :lol:

He, he...
Baš sam u vezi toga prije nekoliko godina bila čitala neku teoriju...(možda je zavjera).
Uglavnom, da, tvrdilo se da su židovi pametniji od katoličkih naroda jer katolici, gledajući kroz povijest, da bi stekli neko znanje ili barem pismenost, su se morali zarediti i pokloniti kontemplativnom životu samostana da bi mogli doći do knjiga. I poznato je da svećenici imaju zavjet celibata ( :lol: :lol: :lol: ). Uglavnom, tvrdilo se da takva opismenjena i intelektualna elita nije mogla širiti znanje jer nije imala potomke (tko zna, možda je nekome "pobjeglo"), dok je kod židova bilo dozvoljeno da predstavnici klera (ako to tako možemo nazvati) imaju potomke, što više, to im je obaveza.
Ne znam koliko to može biti istinito, ali može biti dobra baza za teoriju zavjere sustavnog oglupljivanja naroda radi lakše manipulacije... :shock:
S druge strane, zadnjih par godina se s tim teorijama zavjere stvarno pretjeralo. Po jednoj od tih teorija, "otkriveno" je da George W. Bush vuče nasljedstvo od egipatskih faraona, navodno se radi o direktnoj krvnoj liniji koja je preživjela do danas (to su čuvali masoni, naravno, i sada njega stavili na vlast). Siroti faraoni, sigurno se prevrću u sarkofazima...Ali sudeći po tome kakav je Bushov mentalni sklop i njegov intelektualni potencijal, moglo bi biti istina. Zašto? Jer je činjenica da su ponekada faraoni ženili vlastite sestre da bi se domogli prijestolja, a ako su sa istima imali nasljednike...Uglavnom, možda se za očuvanje čiste krvne linije pribjeglo incestu (da ne bude strane krvi unutar dinastije), a svi dobro znamo kakvi mogu biti rezultati incesta. Imamo u američkoj vladi debila, tako da cijela ta teorija može stajati :lol: :lol: :lol: (ja se, naravno, šalim, ali evo kako ti bez beda nastane teorija zavjere, dovoljno je malo mašte i par lakovjernika koji će to uzeti zdravo za gotovo i širiti cijelu priču, pri tome dodajući vlastite elemente).
"Not a servile scribe Am I
Not ever shall I be
My sire is mind
Whose sons are always free"

Nobel invented dynamite. I won't accept his blood money.

If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Isis Rosenkreuz
<font color=red>House-Wife

Postby Sunburn » Mon Feb 12, 2007 9:03

bush je reptiloid, molim lijepo

ne, stvarno me zanima kako je nastala ta teorija sa reptiloidima
Zbogom prijatelju
1986-2011
Vi veri veniversum vivus vici
Sunburn
Nadasve zli odgajatelj u vrtiću

Postby Isis Rosenkreuz » Mon Feb 12, 2007 11:47

Sunburn wrote:bush je reptiloid, molim lijepo

Ma o čemu se točno radi?
Imam par pretpostavki kako je to nastalo (povezala sam neke spoznaje), ali voljela bih znati o čemu je točno riječ...
Not ever shall I be
My sire is mind

Isis Rosenkreuz

Postby Tibor » Mon Feb 12, 2007 13:16

Pošalji Ickeu mail pa se raspitaj :lol: :lol:
Chris Caffery wrote:Savatage died with Christmas....
Tibor
Forum member

Postby Diogen » Mon Feb 12, 2007 14:44

Isis Rosenkreuz wrote:

Ma o čemu se točno radi?
Imam par pretpostavki kako je to nastalo (povezala sam neke spoznaje), ali voljela bih znati o čemu je točno riječ...
Bla bla, to cut the long story short, SVE vladajuće familije/lože/štogod imaju zajedničko porijeklo od Annunakia koji su zapravo izvanzemaljci bili, i koji su osnovali prvu masonsku ložu itd. itd. Ide dalje od faraona. Ja znam. 8)
Branislav Glumac wrote: Mrcomoćno je

Odin, crveni Thor il Krist Bijeli...
Malo su važna imena i bozi
Prava je obaveza biti hrabar.
Diogen
Forum member

Postby Isis Rosenkreuz » Mon Feb 12, 2007 15:45

Diogen wrote:
Isis Rosenkreuz wrote:

Ma o čemu se točno radi?
Bla bla, to cut the long story short, SVE vladajuće familije/lože/štogod imaju zajedničko porijeklo od Annunakia koji su zapravo izvanzemaljci bili, i koji su osnovali prvu masonsku ložu itd. itd. Ide dalje od faraona. Ja znam. 8)

Sumnjala sam da je tako 8) jer su mi pala na pamet ona zmijolika sumerska božanstva (kipići pomoću kojih je Z. Sitchin potkrijepio tu #$$##!"!/%$ teoriju o vanzemaljcima-Anunnaki-stvarateljima ljudske vrste...). Dobro, ne temelji se sve na tome, ali eto, sjetila sam se tih reptiloidnih božanstva i pomislila da se radi o tome. Mah, tko zna...Malo mi je teško u to vjerovati, ispada da je grupa "bogova" dopalila ovdje, igrala se malo sa našim pra-genima i prepustila nas na milost i nemilost samih sebe. Hmmm :-k #-o
Istinu ćemo saznati 2013., kada se budu vratili, navodno tada Nubiru opet prolazi ovim putem... :lol:
Not ever shall I be
My sire is mind

Isis Rosenkreuz

Postby Sunburn » Mon Feb 12, 2007 16:57

2012. cini mi se
Zbogom prijatelju
1986-2011
Sunburn

Postby Lucifer » Mon Feb 12, 2007 18:06

21.12.2012. i numerolozi imaju orgazam svih orgazama. Što se tiče ovoga "o čem se radi", Icke ima svoju neku briju da su Bush, britanska kraljevska obitelj, Chenney, Clinton, svi veliki američki državnici i svi veliki europski državnici reptiloidni alieni koji mogu mjenjati oblik i DNA, i zato ih se ne može detektirati. Osim što ih je Icke detektirao. Ne pitaj.

Eh, da, i Kris Kristofferson. Tko zna. Možda i Slađana Petrušić i Zdravko Škender? :-k
Lucifer
Forum member

Postby Isis Rosenkreuz » Mon Feb 12, 2007 20:51

Ma neki Alan F. Alford, koji se rajca na Sitchina i koji je na bazi njegovih "saznanja" o Anunnaki napisao knjigu tvrdi da se vraćaju u 2013. (kao fol smo izašli iz ere kada su oni odlučili ne djelovati na čovječanstvo, a po svemu sudeći kada se vrate-crno nam se piše:cry: )... A ako je 2012. imam još manje vremena da se pripremim... :lol:
Što se ti teoretičari zavjere ne dogovore??? Narodu bi bilo lakše pri organizaciji dočeka :lol: :lol: :lol:
Not ever shall I be
My sire is mind

Isis Rosenkreuz

Postby LORD AHRIMAN » Tue Apr 10, 2007 13:00

Isis Rosenkreuz wrote:Ma neki Alan F. Alford, koji se rajca na Sitchina i koji je na bazi njegovih "saznanja" o Anunnaki napisao knjigu tvrdi da se vraćaju u 2013. (kao fol smo izašli iz ere kada su oni odlučili ne djelovati na čovječanstvo, a po svemu sudeći kada se vrate-crno nam se piše:cry: )... A ako je 2012. imam još manje vremena da se pripremim... :lol:
Što se ti teoretičari zavjere ne dogovore??? Narodu bi bilo lakše pri organizaciji dočeka :lol: :lol: :lol:

točno.2012.g. vidjet ćemo da li će se ostvariti koje od proročanstava :twisted:
LORD AHRIMAN
Forum member

Postby Lucifer » Tue Apr 10, 2007 13:10

I šta ako se, nedajbože, niti jedno ostvari? :-k

Pretpostavljam da će se cijela hajka jednostavno izignorirati, preći ovdje, i da će na njihovo mjesto doći nove. :roll:
Lucifer
Forum member

Postby Sunburn » Tue Apr 10, 2007 13:24

mislim da ce to vise bit "Rescheduled for later date, we are sorry for the inconvenience"
Zbogom prijatelju
1986-2011
Sunburn

Postby Turin Turambar » Wed Apr 11, 2007 22:15

Isis Rosenkreuz wrote:
Lucifer wrote:Dobro, po takvim listama, židovi također drže disproporcionalan broj Nobelovih nagrada. Pametniji od ostalih? :lol:

He, he...
Baš sam u vezi toga prije nekoliko godina bila čitala neku teoriju...(možda je zavjera).
Uglavnom, da, tvrdilo se da su židovi pametniji od katoličkih naroda jer katolici, gledajući kroz povijest, da bi stekli neko znanje ili barem pismenost, su se morali zarediti i pokloniti kontemplativnom životu samostana da bi mogli doći do knjiga. I poznato je da svećenici imaju zavjet celibata ( :lol: :lol: :lol: ). Uglavnom, tvrdilo se da takva opismenjena i intelektualna elita nije mogla širiti znanje jer nije imala potomke (tko zna, možda je nekome "pobjeglo"), dok je kod židova bilo dozvoljeno da predstavnici klera (ako to tako možemo nazvati) imaju potomke, što više, to im je obaveza.

Prilično glupa teorija po meni, jer implicira da je znanje naslijedno.
A šta se spika o Židovima i njihove "neosnovanosti" tiče, pogledajte samo udio Židova na najvišim pozicijama u američkim medijima, i pogledajte "kvalitetu" tih medija, njihovu ispraznost, trivijalnost, glupost, ispiranje mozga koje vrše nad masama...mogli bi se zamislit malo.

Evo jedan edukativan članak:
http://www.realnews247.com/who_rules_am ... d_2004.htm

So throw your dice and cast your shadow
You may look away
But your children will not
Turin Turambar
Forum member

Postby Lucifer » Wed Apr 11, 2007 22:31

U interesu eksperimenta, pokušat ću pogoditi političku afilijaciju linka i sitea, bez da ga zapravo i otvorim: daleko desna.

Sad idem otvoriti, pa ćemo vidjeti jesam li u pravu ili ne.

EDIT:
link wrote:by the research staff of National Vanguard Books

Fuck, yeah..... ja sam telepata! Jer kako bih inače mogao znati da link kojeg daje Turin Turambar, a koji pljuje po židovima i proglašava ih uzrokom loše kvalitete američkih medija, ima izravne poveznice s američkom ekstremnom desnicom?! Tko bi tako nešta mogao pomisliti, molim vas lijepo?!

:roll:

Grow the fuck up.
Lucifer
Forum member

Postby Sunburn » Wed Apr 11, 2007 22:43

Ok, procitao sam kroz tonu gluposti, ali fakat nisam ocekivao ovakvu minu:

"The Jewish control of the American mass media is the single most important fact of life, not just in America, but in the whole world today. There is nothing—plague, famine, economic collapse, even nuclear war—more dangerous to the future of our people."

Ovo je otvoreni, stereotipni, direktni antisemitizam. Cisti nacionalizam u jasnom obliku. Tko ga ne vidi neka procita predzadnje dvije rijeci. Ponovno i ponovno ako treba.

Oh, btw, dal se svi slazete s ovim:

"There would have been no NATO massacre of Serb civilians"

Naljecem na sve vise i vise mina, fascinantno:

"The Jew-controlled entertainment media have taken the lead in persuading a whole generation that homosexuality is a normal and acceptable way of life; that there is nothing at all wrong with White women dating or marrying Black men, or with White men marrying Asian women; that all races are inherently equal in ability and character—except that the character of the White race is suspect because of a history of oppressing other races; and that any effort by Whites at racial self-preservation is reprehensible"

Kladim se da ako sad pogledam ko je podrzao ili podrzava organizaciju ove stranice nac cu barem jednu religijsku oprganizaciju iza nje.
Zbogom prijatelju
1986-2011
Sunburn

PreviousNext

Return to Knjiznica