privatne škole

Discussion board za generalne teme.
Ne toleriraju se spam, off-topic, svadje i sl...

Moderator: ABIZMO

Postby Sinner » Sat Dec 02, 2006 15:36

blond dark wrote:ja uopce ne vidim smisao upisivanja u privatne skole ak djeca nisu problematicna il sta vec. ako si normalno djete,normalno se vladas i ucis sta ces u privatnu skolu ?
To je cisto preseravanje. npr. "ja sam bolji,bogatiji" i ostala sranja djir

Slažem se ...
Totalni fors ... #-o
Sinner
Forum member

Postby Diogen » Sat Dec 02, 2006 15:37

Jesi kojim slučpajem pročitao mormegilov post na kraju prošle stranice?? :roll:
Branislav Glumac wrote: Mrcomoćno je

Odin, crveni Thor il Krist Bijeli...
Malo su važna imena i bozi
Prava je obaveza biti hrabar.
Diogen
Forum member

Postby Sinner » Sat Dec 02, 2006 15:39

Diogen wrote:Jesi kojim slučpajem pročitao mormegilov post na kraju prošle stranice?? :roll:
Naravno ... :wink:
Sinner
Forum member

Postby Mormy » Sat Dec 02, 2006 15:48

Ja ću svoje dijete kada ga budem imao definitivno poslati u privatnu školu ak budem u mogučnosti. Jednostavno klincima treba pružiti što bolje obrazovanje možete, a ruku na srce to se u državnoj školi u večini slučajeva ne dobiva. Pa ljudi iz tih škola izlaze polupismeni, čast iznimkama. A i profesori su nekompetentni.
Go away, or I will replace you with a small shell script
Mormy
codemonkey

Postby Sinner » Sat Dec 02, 2006 18:31

Radi se po istom programu kao i u državnim školama ne? U tom slučaju privatna škola je besmislena jer naš školski program je u totalnoj banani ...
Sinner
Forum member

Postby mer_de_noms » Sat Dec 02, 2006 18:52

Mormegil wrote: Ak je učenik loš to kaj plača školu mu baš i nije značilo puno, osim toga da je dobio mogučnost da postane dobar učenik.

upravo ovo sam i govorila.. :wink:
mnogi koji nisu dobro prosli u osnovnoj.. salju se u placene skole..
da ih se potakne..

al meni je draza ova drzavna.. ima čar terora :lol:
mer_de_noms
Forum member

Postby Mormy » Sat Dec 02, 2006 19:00

Sinner666 wrote:Radi se po istom programu kao i u državnim školama ne? U tom slučaju privatna škola je besmislena jer naš školski program je u totalnoj banani ...
Da program je isti + nekaj dodatno, ali je metodologija rada drugačija. Učeniku se pristupa individualno, a ne kao još jednom broju u imeniku kužiš ;)
Mormy
codemonkey

Postby Teomondo Scrofalo » Sat Dec 02, 2006 19:43

Mormegil wrote:Da program je isti + nekaj dodatno, ali je metodologija rada drugačija. Učeniku se pristupa individualno, a ne kao još jednom broju u imeniku kužiš ;)

:shock:
Čekaj malo: učeniku se pristupa individualno? Koliko ih znači ima u razredu? Pet? Šest? Maksimum deset?
O individualnom pristupu možemo govoriti jedino ako je riječ o izuzetno malim razredima (e.g. <10).

Ajd' ti primjeni individualnu metodu rada u razredu u kojem ima 30 klinaca...
Teomondo Scrofalo

Postby Mormy » Sat Dec 02, 2006 19:48

Nas je u razredu bilo 18. I svaki profesor uvijek ima vremena za tebe ak ti treba nekaj objasnit. A ak to fakat iziskuje previše vremena od tih 45 minuta onda ti objasni poslije nastave. Kuiš nema onog da lik odradi sat i bježi u drugu školu predavat. Profesori su u školi od 8-16 nerijetko i duže.
Mormy
codemonkey

Postby xenia » Sat Dec 02, 2006 19:51

Teomondo Scrofalo wrote:
Mormegil wrote:Da program je isti + nekaj dodatno, ali je metodologija rada drugačija. Učeniku se pristupa individualno, a ne kao još jednom broju u imeniku kužiš ;)

:shock:
Čekaj malo: učeniku se pristupa individualno? Koliko ih znači ima u razredu? Pet? Šest? Maksimum deset?
O individualnom pristupu možemo govoriti jedino ako je riječ o izuzetno malim razredima (e.g. <10).

Ajd' ti primjeni individualnu metodu rada u razredu u kojem ima 30 klinaca...

pretpostavljam da to govoris jer si i ti ucitelj ilisl. ali jedino ak si zavrsio privatnu skolu znas o cemu mormegil govori kad kaze individualan pristup. i ja sam zavrsila privatnu skolu i vjeruj mi nastavnicima je u privatnoj stalo do toga da shvatis, pruzaju ti priliku i uvijek ce odvojiti vremena, makar poslije nastave da ti objasne nesto sto nisi shvatio. mozda je trebas platiti, ali svaka ce ti se kuna isplatiti trust me...
...I lifted my voice and wept out loud:
"So this is life?"

Panurg in TRoD-saga wrote:...Xenia je bila 20 godišnja sitnokrila vila, koja je radila kao konobarica u kafiću "kod Tužnog blogera"...
xenia
Forum member

Postby Praetorian » Sat Dec 02, 2006 19:57

ja cu dite poslat u onu skolu u koje ono bude tilo ic?
koja mi korist da ga ja natiram u privatnu a on kurca ne uci a ja lovu itam samo tako..
privatna skola ima svojih prednosti kao sto su vec nevedena metodlogija rada i odnos profesor-ucenik
ali ne smi se dite naviknit da ce sve u zivotu postic placanjem...
Praetorian
Forum member

Postby Mormy » Sat Dec 02, 2006 20:02

Pa ni ne postiže ništa plačanjem... Samo radom ;) Nije privatna škola tu da ti djetetu osiguraš prolaz, neg da mu daš najbolje moguće uvjete za rad
Mormy
codemonkey

Postby Sinner » Sun Dec 03, 2006 2:40

Mormegil wrote:
Sinner666 wrote:Radi se po istom programu kao i u državnim školama ne? U tom slučaju privatna škola je besmislena jer naš školski program je u totalnoj banani ...

Da program je isti + nekaj dodatno, ali je metodologija rada drugačija. Učeniku se pristupa individualno, a ne kao još jednom broju u imeniku kužiš ;)
Plus dodatno? :? Na sav taj proljev još dodatno? :shock: :roll:
Kao što rekoh totalni fors ... Većina privatnih škola su gimnazije ne?
Sinner
Forum member

Postby Praetorian » Sun Dec 03, 2006 4:08

Mormegil wrote:Pa ni ne postiže ništa plačanjem... Samo radom ;) Nije privatna škola tu da ti djetetu osiguraš prolaz, neg da mu daš najbolje moguće uvjete za rad

mda..ali npr moj prika koji je na privatnom faxu iz eko tu u zg...reko on jebe se mene meni je placen upad na fax..to mene nervira..
Praetorian
Forum member

Postby Sinner » Sun Dec 03, 2006 4:53

Praetorian wrote:
Mormegil wrote:Pa ni ne postiže ništa plačanjem... Samo radom ;) Nije privatna škola tu da ti djetetu osiguraš prolaz, neg da mu daš najbolje moguće uvjete za rad

mda..ali npr moj prika koji je na privatnom faxu iz eko tu u zg...reko on jebe se mene meni je placen upad na fax..to mene nervira..

A sve zavisi od škole do škole ...
Sinner
Forum member

PreviousNext

Return to Knjiznica