[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/perun_header.php on line 11: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100618 Library:100505
Perun.hr forum • View topic - Bare i Cane događaj

Bare i Cane događaj

Najave koncerata i dojmovi sa koncerata na kojima ste bili

Moderator: VVA mods

Bare i Cane događaj

Postby Blackadder123 » Fri Jul 28, 2023 22:00

Ovaj događaj se desio prije 4 mjeseca. Pred publikom intervju zajedno Bare i Cane. I navodno su dogovorili da nešto zajedno snime!

Na:

https://www.youtube.com/watch?v=qKpa6wMeaTI
Lemmy: "We are Motorhead and we play rock'n'roll!" (Lemmy: "We were not heavy metal," he snaps. "We were a rock'n'roll band. Still are. Everyone always describes us as heavy metal even when I tell them otherwise. Why won't people listen?")
Blackadder123
Forum member

Re: Bare i Cane događaj

Postby Bure » Fri Aug 11, 2023 6:59

Brejkersi i Orgazam u tvornici uskoro, se vidimo blekeder? :D

I ekv u metropolisu
Bure
Forum member

Postby Blackadder123 » Sat Aug 12, 2023 2:02

Postoji mogucnost za Orgazam, za ovo drugo nisam siguran jos. Postoji i mogucnost za Majke u ciboni 30.9.
Lemmy: "We are Motorhead and we play rock'n'roll!" (Lemmy: "We were not heavy metal," he snaps. "We were a rock'n'roll band. Still are. Everyone always describes us as heavy metal even when I tell them otherwise. Why won't people listen?")
Blackadder123
Forum member

Postby Bure » Sat Aug 12, 2023 6:44

Za Orgazam i Brejkerse sam uzeo karte za ekv čekam da dođu na šank jer moram veću količinu uzeti.

Jesi možda kupio ovak novi od orgazma dvd?
Bure
Forum member

Postby Blackadder123 » Sun Aug 13, 2023 0:28

Ovaj iz Tvornice? Nisam. Mislim da nisam bio na tom koncertu. Al bio je jos neki gdje je vecinom sviralo se sa Lisca Prekriva Lisabon. Zadnji put sam bio pretprosle godine, a ovaj je mislim sniman prosle? Neda mi se kopati al mislim da su dva bila sa tim pjesmama. Mozda je jedan reklamirao Lisce, a drugi izdanje Warsave iz 1981? Oni su prosle godine bili u Tvornici krajem godine, ja nisam bio, taj su snimali. Pa su bili prosle godine u 6 mjesecu u Samoboru Pine Fest, ja nisam bio. Ali sam bio u 12 mjesecu pretprosle. Kolko se sjesam isto je bio naglasak na pjesmama Lisce Prekriva Lisabon. Al taj nije sniman. Ili su mozda te 2021 svirali te pjesme zbog Paket Aranzmana - 40 godina. E da, to moze biti. Znam da su bile iste stvari, plus jos su svirali Plastiku od Idola i jednu od Šarla. A 2020 su bili isto 7 mjesec hala park, pa 11 mjesec Tvornica, to sam isto bio.

Poanta je da imam taj iz Warszave 1981, a i imali su vec taj djir sa tim pjesmama na live albumu iz 2007 "New Wave" se zove album (Dom Omladine). I gore je to odsvirano skroz ok. Nemam ga vise na CD, al cekam nekako vinil. Iako ovaj iz 1981 najvise volim jer se tu osjeti taj mladenacki naboj i entuzijazam. Sada da kupujem treci sa istim stvarima, samo iz Tvornice, mi se nekako neda. Imam i onaj na vinilu "Pustaj Muziku" od prije nekoliko godina.

Meni je nakon Discipline i Obojenih, Orgazam odmah iza, ali samo prvi, Varsava 1981, Lisce Prekriva lisabon. Plus, Balkan Horor rok i Zasto Da Ne. Caj je dobar i "Gde Smo Sad" pa imam i to. Ostalo mi je manje vise bezveze. Jer ja sam imao sve od njih nekoc al rjesio se ovih albuma koji mi nikako nisu sjedali. Ostala i live kazeta Balkan Horor Rok 2. Imam i singl "Kako Bubanj Kaze" jer na b strani je stvar "Tetovirane Devojke". Ostalo sam se svega rjesio i nebi bas bilo sta ponovo kupovao. Drugo su Disciplina i Obojeni od kojih moram imati sve.
Mozda da sam bio na tom koncertu u Tvornici bi uzeo radi toga, al nisam (kao sto imam Majke Tvornica 2007 gdje sam bio oba dana).

Brejkers, nije da nebi nikad otisao radi zajebancije, iako ih vidio milju puta, al njih doma vise nemam nekih 10tak godina u kolekciji. Ne trpim religiju u RnR.
Ovaj ekv tribute, vidio vise puta, nemam pojma dal cu doci, mozda, posto mi je blizu, al nisam siguran. Nikad nisam bio fan EKV, vise ih slusao kad sam bio teen, al su mi previse pop i depra junky, nije moj stil. Al nikad se ne zna.

Ovo za Majke cibona, nisu to one Majke iz 2007, nema Nedjeljka na bassu :) i Zokija. Kruno je tu, bubnjar je onaj iz Tvornice 2007, al ova dvojca fale. A bome i godine rade svoje, nije ni Bare kao tad u Tvornici kad je razbijao si glavu bocom.
Nemam pojma. Vidjet cemo...
Blackadder123
Forum member

Postby Bure » Sun Aug 13, 2023 7:00

Prošle godine je bila promocija reizdanja lišća od Orgazma i tim povodom su snimili live album i DVD izdanje u tvornici. Bio sam i stvarno je super bio koncert, sad idem isto iako nisam nešto za taj album s obradama kojeg će sad cijelog svirat. Meni su oni super band iako ja volim sve njihovo, meni je Distorzija uz prvi album najdraža.

https://www.youtube.com/watch?v=l6ZOJJt6KYk
Bure
Forum member

Return to Veni Vidi Audi