Korn

Rasprave o modernim metal pravcima (metalcore, deathcore, nu metal i sl.)

Moderators: Richpa, sotonche

Postby +++ShiTa+++ » Fri Apr 29, 2005 19:29

Meni su Kornovci savršeni. U pičku materinu zašto je Head mora napustit grupu?!?! Šta im je to tribalo?!? :( Svi su mi albumi super, ali ne sviđaju mi se pisme u kojima ima rapa, skroz nepotrebno!!!

A.D.I.D.A.S.
all day I dream about sex

Ovom prilikom pozdravljam Galamu, koji je veći KoRnovac od mene!!! :wink: Faca si!!! Ostani takav!!! :lol:
I may be bad
but I feel good!!!
+++ShiTa+++
Forum member

Postby BOMBENHAGEL_ » Tue Jul 12, 2005 16:53

solidan band... 8)
Admiring your beauty my wonderful rose
Oh what pleasures you'll give me
Before you decompose
But the darkness has fallen and the clock strikes ten
Excuse me may daring but the shadows
Are calling again
BOMBENHAGEL_
Forum member

Postby Mac » Tue Jul 12, 2005 17:45

ja san jebeni uzivljenik sta se tice korna........ rijetko ih u zadnje vrime slusan ali ostali su mi jos uvik najdrazi bend :Banger2: aaalll day i dreeeam about sex :Banger2:
Mac
Forum member

Postby wedran » Thu Jul 14, 2005 8:35

ewo da se i ja javim ovdje i podrzim korn... jednom prilikom jako davno sam dobio "blind" spot... cijele dane se vrtio... proslo je dosta vremena i prosle godine kad sam sa svojim basistom (fieldy no.2) bio u stanu svaku vece prije spavanja obavezno rockAMring2000 ili deuce dok nismo nabavili live@CGBG's... to mogu upaliti bilo kada i gledati...
heh kako smo se u bendu podijelili, teu(bubnjar) uzor david, meni HEAD, shimi (bas) fieldy, a drugi gitarist je zbunjen...
mora se priznati da su svi do jednog unikatni i zao mi heada sto je otisao...
bit ce dobar sigurno novi album samo da nebude previse repera... to bas ne volim iako mi je children of korn jedna od boljih stvari...
eto.. Ž
gabro - "čovjek kad se napije ima tri osobine:" najpametniji je, najhrabriji je i još jedna.."

http://www.myspace.com/insidemycasket
wedran
Forum member

Postby Dream Evil » Thu Jul 14, 2005 8:57

uuuuh, jedva cekam koncert u ljubljani.... steta kaj nebu bili u originalnoj postavi al jebi ga...
Dream Evil
Forum member

Postby Mac » Wed Aug 10, 2005 14:30

vulture moj, previse kenjas. meni su slusljivija ta 2 riffa nego sve zivo sta je death ikad izmislia, kazes da jonathan nezna pivat, a koji kurac ona i deatha radi? sere u mikrofon, ono mogu i ja pivat, jedan ton, uuuuuaaaa. to je to. jos nisan nikad cua da je neko ponovija jonathanov glas i da je uspia sve ono optivat..... neznan
a i ti si bia korn freak a sad odjedamput slusas death, wtf? esu ti se to prijatelji rugali i srali pa si mora pric na death? da budes prihvacen u ekipi? mislin.... ma neman blage, nema uopce smisla ista pisat

I KOJI KURAC UOPCE DOLAZIS U NU METAL FORUM AKO SLUSAS DEATH?! ODJEBI TAMO DI I PRIPADAS I NE MISAJ SE U TUĐE! ?-|
Mac
Forum member

Postby Richpa » Wed Aug 10, 2005 17:18

Da se vratim na Korn. meni osobno njihov djir koi sviraju bash i ne lezhi najbolje ali bih istaknuo odlichnog basistu Fidleya te Jonathana koi jako dobro pieva. Stariji albumi mi se bash i ne svidjaju ali recimo dobar mi je ovaj (pre)zadnji album Take A Look In A Mirror te dobra mi je ova obrada od Floyda Another Brick In The Wall.

Imaju dosta stvari ali malo tih mi pashe
Richpa
Spectral Collapse

Postby Necromancer » Wed Aug 10, 2005 22:49

Ha, svašta se ovdje može pročitati :D ! Korn je za mene Korn zaključno sa Issues albumom, Unth... imam (ovdje je izgleda fora naglašavati koji su orginali :roll: , pa da onda i to naglasim, da radi se o orginalima) ali to je već njihov definitivni kraj, poslje tog albuma više nisam imao niti želje čuti Take A Look In A Mirror.
Inače. Issues mi je postao dobar tek nakon nekoliko preslušavanja jer sam iskreno očekivao nešto puno žešče. Još jednom se pokazalo da večina bandova što izdaju više albuma sve više klize prema "opće prihvatljivijem" zvuku.
DEAD BODYS EVERYWHERE
kad jebeš, ćeš i da najebeš
Necromancer
Forum member

Postby trijezni pijanac » Wed Aug 10, 2005 22:59

dobar bend, odlicna glazba ali se ponavljaju.
gledamo tekstualno, pjesme s pocetka karijere i sada su im skoro pa iste. teme iste. mislim da vise nemaju sto novo reci.
sto se tice heada, ha cuj, obicno ljudi koji se navuku na drogu, lako se i na religiju navuku...
e da, ja imam prva 4 originala.issues mi je najdrazi jer mi je bio njihov prvi album, pa korn,life is peachy, follow the leader; ovo dalje ni ne racunam
And I struggle to catch a glimpse of you
But I am bound by the webs of heaven
trijezni pijanac
Forum member

Postby Richpa » Fri Aug 12, 2005 11:17

Osobno mi vishe pashe novi djir i ne vidim razlog da se povlache rasprave o orginalima jer znam da nikada nechu kupiti orginal CD od Korna. Riettke su starie stvari koe mi se svidjaju. Zadnji album mi najvishe pashe jer ima dosta stvari koe mi se svidjaju a od starijih stvari slozhio bi se s gore navedenim

DEAD BODYS EVERYWHERE

np: Logic Bomb - Drop By Anytime
Richpa
Spectral Collapse

Postby aenema » Thu Aug 18, 2005 1:16

STARK wrote:
Anna wrote:naj pjesma ona "my feelings i can't help but rape them"

Trash. Meni također jedna od boljih.

slazem se! :klap:
aenema
Forum member

Postby Roswell_47 » Thu Sep 08, 2005 17:23

vulture..sad si posta TrOO EVil GrIM NEkrOO bleker...i nemoj nikome govorit da slušaš KoRn..to nije kul !!! :D :D :D

..ah...nisan ih sluša 2 godine..i onda počmem čitat "recenzije" koncerta..i još mi Stipe kaže da će poslat autogram od JD......mora san ih opet ubacit u liniju...
..
najbolji su mi albumi Untouchabless i S/T......a pisama ima miljon...od Trash,Blind,Alone I Break do No One's There, Fageta,Good God-a itd..neda mi se nabrajat....
..
e i...pošto nisan nabavlja ništa njihovo od koncerata 2 godine..pa me zanima..ima li ko štagod?? :D ..iman Deuce, Family Values 99, Live At Hammerstein i bonus Dvd s TALIM-a... sve sprženo s originala :D :D :lol: 8)
KLUB OBOŽAVATELJA NEČEGA

I break them again, leading the legions of the betrayed...
Roswell_47
Forum member

Postby Randall Flagg » Sat Sep 10, 2005 19:50

Nakon odslušanog i odgledanog koncerta u Ljubljani,mogu samo reći.BRAVO za Korn!!!
Randall Flagg
Forum member

Postby Guest » Mon Sep 12, 2005 9:54

Roswell_47 wrote:vulture..sad si posta TrOO EVil GrIM NEkrOO bleker...i nemoj nikome govorit da slušaš KoRn..to nije kul !!! :D :D :D

..ah...nisan ih sluša 2 godine..i onda počmem čitat "recenzije" koncerta..i još mi Stipe kaže da će poslat autogram od JD......mora san ih opet ubacit u liniju...
..
najbolji su mi albumi Untouchabless i S/T......a pisama ima miljon...od Trash,Blind,Alone I Break do No One's There, Fageta,Good God-a itd..neda mi se nabrajat....
..
e i...pošto nisan nabavlja ništa njihovo od koncerata 2 godine..pa me zanima..ima li ko štagod?? :D ..iman Deuce, Family Values 99, Live At Hammerstein i bonus Dvd s TALIM-a... sve sprženo s originala :D :D :lol: 8)

imam ja svega i svacega od njih, ali nemam puno video koncerata..trenutno sam kratak s parama pa ako hoces mozemo jedanput nabaciti trejd, ako nije problem...pa mi javi na PM..pozdrav
Guest

Postby -Wildchild- » Mon Sep 12, 2005 11:37

Vulture wrote:Jebo vas bog, ja sam bio največi korn freak prije 2 godine i onda sam skužio kak je to debilan band. Jedino im mogu oprostit 1 album jer su napravili nešto novo, a daljnjeg napredka nema. To najviše mrzim kad gitarist zna a neće, 2 rifa i udri, glavno da se pičke bacaju u prvim redovima. Što se tiče đonatana, najviše mrzim to njegovo zavijanje, pokušaj pjevanja, munky i head - nije mis jasno koji će kurac kornu 2 gitarista kad ih skoro sve može svirat jedan (ak mogu ja, bome mogu i oni), basist - debil, cjelo vrijeme lupa po žicama bezveze, bubnjar - primjetite detalj, ima duplu bas pedalu ali ju nekoristi, prelazi su toliko jadni da mi se piša od smjeha, ali dobro moram mu se priznat da je iskoristio obadve pedale na one, A i taj One... ono malo solaža koje su svirali su svirali krivo i još su pokušali dodat neke svoje riffove - jad i bijeda. Mogli su pokrenut taj Nju(NE)-Metal i napravit nešt od njega ali su otišli u kurac, i odma nakon njih masa bendov koja radi isti kurac. Tekstovi svih tih bendova su toliko jadni da mi se sere, ovo se u glavnom vrti u krug: i feel, i'm in pain, i want, throw it all away itd itd. Dajte pročitajte bilo koji tekst od Deatha sa Symbolica, pa usporedite. KoRn je komercijalno govno od benda, oni to rade zbog novaca i uživaju u tome. Dečki i curice, Nu Metal Ne postoji, to je izmišljeno kako bi klinci od 13 godina mogli reć da su metalci, da slušaju metal. Nju metal je pop, populana glazba koju će masa ljudi slušat, jedina razlika je to što imaju malo više distorzije i netko se dere uokolo. Ma metal je umro, svaki dan se stvori neki bend i radi sve na isti kalup, iste šeme sve isto. Nek mi neko kaže novi bend (od 1998 nadalje) koji je napravio nešto kao Death? Da čujem sad jebo vas ograničeni bog

Svaka čast svakomu, ali ovo šta si ti sve ispisao ovdje nema veze s vezom i kristalni je pokazatelj da se ne kužiš u glazbu ni pol posto. Korn i Death (kako si ti naveo) se ne mogu uspoređivati jer to nije ista filozofija glazbe i samog razmišljanja. A što se tiče bendova koji su nastali od 1998 (i da valjaju) ima ih i više nego što možeš zamisliti.
Neću ulazit u daljnje rasprave jer nema smisla, već sam samo iznio svoje mišljenje.
Langt...der borte i morket
Jon Nödtveidt 1975-2006,
Quorthon 1966-2004

"Ovdje cvjećarnica! Želite li poljsko cvijeće uberite ga sami! Želite li krizanteme, pođite na groblje, tamo ih ima dovoljno!"
-Wildchild-
<font color=red>Obscure

PreviousNext

Return to New Breed