[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/perun_header.php on line 11: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100618 Library:100505
Perun.hr forum • View topic - Led Zeppelin

Led Zeppelin

Rock rock, 'till you drop!

Moderators: Jaggernaut, Vufli

Postby Ancestor » Sun Jan 21, 2007 23:12

*Wratchild* wrote:http://youtube.com/watch?v=lgTAekO8Zek&mode=related&search=

ma joj debilana teska :lol: :lol: :lol:
ovo je ko onaj nightwish misheard lyrics i te brije
:lol: :lol: :lol:
This is a snakeskin jacket! And for me it's a symbol of my individuality, and my belief... in personal freedom.
Ancestor
Forum member

Postby coverdale » Sat Feb 10, 2007 15:39

well, meni su od zeppelina najjace one blues stvari; since I've been loning you,
You Shook Me,I'm Gonna Crawl....
:twisted:
Long live rock n' roll
coverdale
Forum member

Postby hejtbridr » Sun Feb 18, 2007 22:04

ma zeppelini imaju dvije tri stvari koje su legendarne i koje ti se moraju svidat htio ne htio a ove ostale su stvar ukusa..
Show them no fear, show them no pain
hejtbridr
Forum member

Postby simpatija » Sun Apr 15, 2007 11:53

Najjača stvar mi je Since I've been loning you...
simpatija
Forum member

Postby AOR_Crazy » Sun Apr 15, 2007 11:57

Prosječan hard rock bend, imali su par odličnih stvari i to je sve, nikako na tom nivou na koji ih se uzdiže, ali to je samo moje mišljenje.
AOR_Crazy
Forum member

Postby spiritfall » Sun Apr 15, 2007 14:17

AOR_Crazy wrote:Prosječan hard rock bend, imali su par odličnih stvari i to je sve, nikako na tom nivou na koji ih se uzdiže, ali to je samo moje mišljenje.

primjetio sam da se tebi ne sviđa niš što ne piči po gitari 200 km/h

pazi,za zeppeline kažeš da su prosječan hard rock bend...ša je onda dobar hard rock bend?
spiritfall
Forum member

Postby TASTATUR » Sun Apr 15, 2007 14:23

AOR_Crazy wrote:Prosječan hard rock bend, imali su par odličnih stvari i to je sve, nikako na tom nivou na koji ih se uzdiže, ali to je samo moje mišljenje.

:roll02:
TASTATUR
Forum member

Postby Scream for me » Sun Apr 15, 2007 14:26

čovjek je iznio svoje mišljenje , što tu ima bit smješno? ako mu se ne dopadaju Zeppelini u tolikoj mjeri kao većini ljudi to je njegova stvar
I FELT THE GROUND SHAKE. AND THE VOICE
SAID ON THIS VERY DAY UNTO OUR HANDS
WOULD PASS THIS HAMMER; A SIGN OF OUR
DELIVERANCE TO SEE AND TO KNOW THAT FOR
US IT IS THE END OF THE BEGINNING AND FOR
THEM IT IS THE BEGINNING OF THE END...
Scream for me
Forum member

Postby TASTATUR » Sun Apr 15, 2007 15:22

Scream for me wrote:čovjek je iznio svoje mišljenje , što tu ima bit smješno? ako mu se ne dopadaju Zeppelini u tolikoj mjeri kao većini ljudi to je njegova stvar

Ti si još smiješniji.
Dakle - on smije imati svoje mišljenje, a ja ne smijem imati svoje mišljenje o njegovom?

I btw - smiješan mi je ulet. Ko da pričamo o nekom žblj bendu koji je prošle godine zvrtio spot. ;)
TASTATUR
Forum member

Postby Scream for me » Sun Apr 15, 2007 15:42

TASTATUR wrote:
Scream for me wrote:čovjek je iznio svoje mišljenje , što tu ima bit smješno? ako mu se ne dopadaju Zeppelini u tolikoj mjeri kao većini ljudi to je njegova stvar

Ti si još smiješniji.
Dakle - on smije imati svoje mišljenje, a ja ne smijem imati svoje mišljenje o njegovom?

I btw - smiješan mi je ulet. Ko da pričamo o nekom žblj bendu koji je prošle godine zvrtio spot. ;)

pa bio to žblj bend ili ne, njemu nije ništa posebno očito...opet mi je smiješniji tvoj reply na njegov ulet , ako smatraš kolutajući smajl mišljenjem onda ti je mišljenje stvarno jako :wink:
I FELT THE GROUND SHAKE. AND THE VOICE
SAID ON THIS VERY DAY UNTO OUR HANDS
WOULD PASS THIS HAMMER; A SIGN OF OUR
DELIVERANCE TO SEE AND TO KNOW THAT FOR
US IT IS THE END OF THE BEGINNING AND FOR
THEM IT IS THE BEGINNING OF THE END...
Scream for me
Forum member

Postby AOR_Crazy » Sun Apr 15, 2007 19:27

spiritfall wrote:

pazi,za zeppeline kažeš da su prosječan hard rock bend...ša je onda dobar hard rock bend?

Ispričavam se što sam ti povrijedio osjećaje, pokušati ću argumentirati prijašnji komentar,naglašavam pokušati, jer nisam siguran dali si jedan od onih koji viču na sav glas Led Zeppelin, Led Zeppelin zato jer to svi rade ili koristiš svoj mozak, tj. poslušao si nešto drugo kao npr.:Rick Derringer - All American Boy (1974), Blue Öyster Cult - Agents Of Fortune (1976), Bachman-Turner Overdrive - Not Fragile (1973), Doobie Brothers - The captain and me (1973) - nije čisti hard rock ali oni koji znaju kuže, Ram Jam - Ram Jam (1977), Golden Earring - Eight miles back (1969), Gravy Train - (A Ballad Of) A Peaceful Man (1970), The Move (bend od kojeg je Electric Light Orchestra nastao), Rare Earth - Get Ready (1969) i Ecology (1970), Queen - Sheer Heart Attack (1974).Uriah Heep - Demons And Wizards (1972),Titanic - Sea Wolf, Frijid Pink - ST (1970), Brainbox - ST (1970), Toe Fat - I i II, ufff, neda mi se više...Led Zeppelin su u to vrijeme bili samo jedan malo komercijalniji izdanak svih tih i inih bendova -- vidiš, kad budeš poslušao samo ovaj mikronski isječak onoga što sam naveo onda ćeš (možda) shvatiti moj prijašnji komentar, do tada, ćeš i dalje kao i ostali "veeeliki" znalci tvrditi da su Led Zeppelin, The Doors i ostali prožvakani bendovi najbolji na svijetu :wink[
AOR_Crazy
Forum member

Postby hejtbridr » Sun Apr 15, 2007 19:29

joj danas gledam onu neku pizdariju da je stervej tu hevn unazad sotonisticka nes..stari moj puko sam od smijeha..
Show them no fear, show them no pain
hejtbridr
Forum member

Postby TASTATUR » Sun Apr 15, 2007 19:44

@AOR_Crazy - kužim na što ciljaš, ali mislim da ne možeš za bend poput Led Zeppelin reći da je prosječan, zbog njihovog utjecaja ako ništa drugo.

Isto vrijedi i za The Doors koje si spomenuo. :)
Hey y'all, snippity diggity!
SUCK SATAN'S COCK!!
TASTATUR
Forum member

Postby AOR_Crazy » Sun Apr 15, 2007 21:09

Ja ne želim reći da su prosječan bend, tako naravno da su ostavili utjecaj na mnoge bendove, i ja sam u prošlom predzadnjem postu rekao da imaju odlične pjesme, ali mi je pun k***c slušanja kvazi rokera kojima su Led Zeppelin najbolji, a pazi! --> nisu se ni potrudili poslušati nešto drugačije! <--. Šta ti misliš da ja nisam nikad ih slušao? Imam fala bogu sve albume i kad sam počinjao slušat hard rock pred nekih 17-18 godina oni su mi bili među omiljenim bendovima, ali kad nakon nekog vremena slušaš nešto konstantno, počneš se pitati, pa mora postojati još nešto osim Led Zeppelina, i onda počneš kopati, eto... ali ne! neki do kraja svog života ostaju u neznanju!
AOR_Crazy
Forum member

Postby spiritfall » Sun Apr 15, 2007 22:24

AOR_Crazy wrote:
spiritfall wrote:

Ispričavam se što sam ti povrijedio osjećaje, pokušati ću argumentirati prijašnji komentar,naglašavam pokušati, jer nisam siguran dali si jedan od onih koji viču na sav glas Led Zeppelin, Led Zeppelin zato jer to svi rade ili koristiš svoj mozak, tj. poslušao si nešto drugo kao npr.:Rick Derringer - All American Boy (1974), Blue Öyster Cult - Agents Of Fortune (1976), Bachman-Turner Overdrive - Not Fragile (1973), Doobie Brothers - The captain and me (1973) - nije čisti hard rock ali oni koji znaju kuže, Ram Jam - Ram Jam (1977), Golden Earring - Eight miles back (1969), Gravy Train - (A Ballad Of) A Peaceful Man (1970), The Move (bend od kojeg je Electric Light Orchestra nastao), Rare Earth - Get Ready (1969) i Ecology (1970), Queen - Sheer Heart Attack (1974).Uriah Heep - Demons And Wizards (1972),Titanic - Sea Wolf, Frijid Pink - ST (1970), Brainbox - ST (1970), Toe Fat - I i II, ufff, neda mi se više...Led Zeppelin su u to vrijeme bili samo jedan malo komercijalniji izdanak svih tih i inih bendova -- vidiš, kad budeš poslušao samo ovaj mikronski isječak onoga što sam naveo onda ćeš (možda) shvatiti moj prijašnji komentar, do tada, ćeš i dalje kao i ostali "veeeliki" znalci tvrditi da su Led Zeppelin, The Doors i ostali prožvakani bendovi najbolji na svijetu :wink[

svi ovi bendovi koje si tu nasro su poznati i skoro svi su kultni od ram jama do queena...a meni kao "velikom znalcu" ne treba tisuću okolnih bendova kako bih skužio da jedan od njih valja...i tu ti je sva mudrost...čim čuješ bend znaš dal valja ili ne...a zeppelini i te kako valjaju
spiritfall
Forum member

PreviousNext

Return to Hard Rock Caffe