[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/perun_header.php on line 11: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100618 Library:100505
Perun.hr forum • View topic - Led Zeppelin

Led Zeppelin

Rock rock, 'till you drop!

Moderators: Jaggernaut, Vufli

Postby Lycanthropy » Tue Jan 25, 2005 17:46

a steta zbog Ervina,bas me zanima kako on to moze pivat ali nema veze,glavno da se odrzalo!
Lycanthropy
Forum member

Postby Socom » Tue Jan 25, 2005 22:08

Dobar je bio poprilično. A oduševila me i ona predgrupa i nadasve simpatični lik sa bendžom :D
Praise the lord, pass the ammunition :gun:
Socom
The last with pagan blood

Postby BlackdoG » Mon Jan 31, 2005 13:42

Socom wrote:Dobar je bio poprilično. A oduševila me i ona predgrupa i nadasve simpatični lik sa bendžom :D

Da kak sam njih zaboravil spomenut.. Već sam se s njima dogovoril - sviraju mi na svadbi!!!
http://blackdoghell.blog.hr/
SVE O LED ZEPPELIN-u

Do you still do the twist
Do you find you remember things that well
I wanna tell you... Some go twistin' every day
BlackdoG
Forum member

Postby Acid Rain » Mon Mar 14, 2005 18:48

Na tributu je bilo SAVRŠENO - kratko jasno ma kad su Zeppelini u pitanju ne postoji pitanje kako je bilo - to se zna !
DOES ANYBODY HERE REMEMBER LAUGHTER ?
Acid Rain
Forum member

Postby Bubimirka » Wed Mar 16, 2005 12:09

Ljudi moji-TOTALNO POGRESNO PITANJE!!!NJIH SE JEDNOSTAVNO NEMOZE USPOREDJIVATI-sto je vama???!!!!!!!!NJIH SLUSAM OTKAD ZNAM ZA SEBE-za mene, kao sto su mnogi vec ovdje isfurano rekli,su oni bogovi na istom olimpu ali toliko zasebni i osobiti svaki na svoj nacin...-OD STAROG NASLIJEDIH :::U KRVI SU MI!!! ne osudjujem pokusaj ali topik je zbilja fulan...
Bubimirka
Forum member

Postby Bubimirka » Wed Mar 16, 2005 12:10

Acid Rain wrote:Na tributu je bilo SAVRŠENO - kratko jasno ma kad su Zeppelini u pitanju ne postoji pitanje kako je bilo - to se zna !
slazem se!!!!! inace ja sam na svakom njihovom tributu!!!! pozdrav :D
Bubimirka
Forum member

Postby Bubimirka » Wed Mar 16, 2005 12:21

Mormegil wrote:Ajmeee ljudi... Eto ja sam tek sad vidio kakve vi gluposti pišete... Nešto prestrašno... Deep Purple je bliži nama metalcima ( jedan i drugi bend su snažno utjecali na metal)... , pa onda ponavljanje dvije stvari...Child in Time i Stairway to heaven...

Daleko od toga da su to loše stvari ili nešto, ali definitivno ih netreba izdvajati iz cjelokupnog opusa ova dva rock giganta.... Da se čovjek zapita da li ste vi ikad čuli stvari tipa Zeppelinove: Immigrant Song, Houses of the Holy, Kashmir, Achilles Last Stand, Celebration Day, Whole Lotta Love itd... (ima ih previše) i od Purleovaca npr: Strange Kind Of Woman, Fireball, Hush, Black Night, Woman from Tokyo, Highway Star, When A Blind Man Cries itd... Kako možete uopće reć ovo ili ono je bolje...Oba benda su divovi i njihova muzika će se slušati još jako jako dugo...
SLAZEM SE SA TOBOM-BAS SAM PRIJE ODGOVORA TEBI ISKOMENTIRALA KAKO JE PITANJE BEZSMISLENO...TKO JE BOLJI?BOZE -jednostavno ih se nesmije usporedjivati!!! I naravno ima puuuuuno presavrsenih stvari od onih koje fucking svi spominju ko papagaji...
pozdrav kolegi istomisljeniku
Bubimirka
Forum member

Postby Acid Rain » Wed Mar 16, 2005 20:39

Bubimirka wrote:Ljudi moji-TOTALNO POGRESNO PITANJE!!!NJIH SE JEDNOSTAVNO NEMOZE USPOREDJIVATI-sto je vama???!!!!!!!!NJIH SLUSAM OTKAD ZNAM ZA SEBE-za mene, kao sto su mnogi vec ovdje isfurano rekli,su oni bogovi na istom olimpu ali toliko zasebni i osobiti svaki na svoj nacin...-OD STAROG NASLIJEDIH :::U KRVI SU MI!!! ne osudjujem pokusaj ali topik je zbilja fulan...
Ja se isto slažem iako malo više preferiram Zeppeline i Purple obožavam i bila sam na njima :) i oba dva banda su DIVOVI i to će ostat tako zauvijek..
Pozdrav i tebi :)
Acid Rain
Forum member

Postby Blind_Guardian » Wed Mar 16, 2005 23:22

ne da mi se citat sta ste piskarali... samo da kazem svoje...
e pa o onima koji su toliko veliki al stvarno VELIKI, o onima koji jednostavno JESU rock malo toga se pametnoga vise moze rec... e pa iako sam vise orjentirana na metal nego rock, to je osnova koju se mora poslusat da bi se dalje moglo gradit glazbeno iskustvo...
ma serem... :lol:
evo zadnjih dana ih bas intenzivno slusam... :wink:
Voltaren rapid
diclofenacum
1 dražeja sadržava: 50 mg diklofenak kalija
Blind_Guardian
Forum member

Postby DEWEY » Thu Mar 17, 2005 0:50

Led Zeppelini su biblija o njima i deep purpelima je glupo raspravljat.
DEWEY
Forum member

Postby BlackdoG » Mon May 23, 2005 14:33

Ako nekoga zanima nešto više o Zeppelinima neka pogleda moj blog:

SVE O LED ZEPPELIN-u

Do you still do the twist
Do you find you remember things that well
I wanna tell you... Some go twistin' every day
BlackdoG
Forum member

Re: Led Zeppelin

Postby Kashmir » Thu May 26, 2005 9:28

heavy tenisice wrote:ajd ljudi vidim da ste se opametili pa počeli pričat o dobrim bandovima.
dajte sad malo o zeppelinima. s tim da bi htio pitati koji je band po vama bolji
Led Zeppelin ili Deep Purple
uživajte i ne dajte se za...jen-dva-tri.... :lol:

nema smisla usporedjivati Zeppelini i Purple jer ti to dodje kao usporedba Beatlesa i Stonesa. Oksimoron.
Led Zeppelin su bogovi. Tko tvrdi suprotno - laze :mrgreen: :lol:
Page je prelud i jedan od najinovativnijih rock gitarista, jedno jako kreatvno stvorenje koje je snimilo cak tri verzije Stairwaya plus sve ostale odlicne pjesme....Plant s onim svojim lgasom...brrrrr...najezim se svaki put kad cujem kak pjeva What is and what sholud never be, thank you ili Stervej. mislim da se i netreba spominjat Bonzovo bubnjanje, apslolutno rula u Achilles Last Stand :mrgreen: a J.P.J. ja taaaaaaaaaaak je******* odsvirao onaj intro u Dazed and confused da je to straaaaaaavaaaaaaaa :mrgreen:
kao sto rekoh, bogovi.
"I want to hurt you just to hear you screaming my name"
Kashmir
Forum member

Re: Led Zeppelin

Postby Acid Rain » Thu May 26, 2005 12:38

Kashmir wrote:Led Zeppelin su bogovi. Tko tvrdi suprotno - laze :mrgreen: :lol:
Page je prelud i jedan od najinovativnijih rock gitarista, jedno jako kreatvno stvorenje koje je snimilo cak tri verzije Stairwaya plus sve ostale odlicne pjesme....Plant s onim svojim lgasom...brrrrr...najezim se svaki put kad cujem kak pjeva What is and what sholud never be, thank you ili Stervej. mislim da se i netreba spominjat Bonzovo bubnjanje, apslolutno rula u Achilles Last Stand :mrgreen: a J.P.J. ja taaaaaaaaaaak je******* odsvirao onaj intro u Dazed and confused da je to straaaaaaavaaaaaaaa :mrgreen:
kao sto rekoh, bogovi.

YEAH To stara, svaka čast na ovim riječima :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

P.S. Baci pogled na moj avatar vidi Pagea kako je doooooooobar Uhhh :inlove:
Acid Rain
Forum member

Postby horvat_hrvoje » Tue May 31, 2005 11:27

Zeppelini su mi uvijek bili nekako bliži od Deep Purple-a. Više mi se sviđao stil sviranja, i jednostavno su mi legendarni. Deep Purple sam slušao nešto malo i nije mi se svidjelo... But that's just me.
Svi smo mi Hrvoje Horvat!
horvat_hrvoje
Forum member

Postby *Wratchild* » Sun Jan 21, 2007 22:26

^..^ ...and everything I see just burns my eyes!!! ^..^
*Wratchild*
Forum member

PreviousNext

Return to Hard Rock Caffe