[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/perun_header.php on line 11: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100613 Library:100505
Perun.hr forum • View topic - Divlje Jagode

Divlje Jagode

Rock rock, 'till you drop!

Moderators: Jaggernaut, Vufli

Divlje Jagode

Postby Picajzla » Sat Jun 04, 2005 13:29

Imam samo cede best of ali užasno su mi se svidli!pogotovo pjesme divlje jagode,kap po kap,metalni radnici,motori,let na drugi svjet...
užasno me podsjećaju na saxon i tak taj havi općenito sa utjecajem rokenrola..
može mi rreć neko neš o njima malo opširnije?
AntiVegetarijanskaAkcija

VIJEĆE

Oksimoron:
Mršave gotičarke

Proud to be a CROAT!!!
Picajzla
Bijo u Belgiji

Postby ManOwaR » Sat Jun 04, 2005 15:23

najbolji hard rock s ovih prostora, nemogu se uspoređivati s velikanima poput saxona,u zadnje vrijeme me zele uzasno zivcira pogotovo sto je "prekopirao" lady in black da bi napravio hit a on slovi kao jedan od najvecih virtuoza na podrucju bivse juge
Joey DeMaio: "EVERYBODY IS JEALOUS OF THE MANOWAR FANS BECAUSE YOU ARE THE STRONGEST FANS IN THE FUCKING WORLD"
ManOwaR
Forum member

Postby Guest » Sat Jun 04, 2005 15:49

ma jesu kurac a ne najbolji hard rock s ovih prostora, jedna riječ: MAJKE, koje za razliku od ovih pederčića imaju i pjesnika na vokalu, a ne tekstove motori motori kožne torbice papučice :roll:, a povrh svega ne kradu, jebala ih marija u šupak smrdljivi
Guest

Postby Sinner » Mon Jun 06, 2005 22:52

JUDA PLESAČ wrote:ma jesu kurac a ne najbolji hard rock s ovih prostora, jedna riječ: MAJKE, koje za razliku od ovih pederčića imaju i pjesnika na vokalu, a ne tekstove motori motori kožne torbice papučice :roll:, a povrh svega ne kradu, jebala ih marija u šupak smrdljivi

Slažem se.
Uostalom kolaju neke priče da si uopće nisu pisali sami pjesme već da im je pisao neki lik kojega nikada nisu niti jednom jedinom riječi spomenuli.

Jedino im je gitarist (Zele) nadprosječan. Negdje sam pročitao da je imao priliku svirati za Whitesnake ali ju je navodno odbio zbog obveza prema Jagodama.
Sinner
Forum member

Postby Acid Rain » Tue Jun 07, 2005 16:02

Zele je apsolutni kralj i točno je da je odbio svirat u Whitesnakeu neznan zašto, Whitesnake nisu mi nešto, ali moga se Zele dobro probit u svitu da je prihvatio poziv, malo snjima, a poslje solo ili neki ludi projekt, a štaš kad nije tija.... :(
DOES ANYBODY HERE REMEMBER LAUGHTER ?
Acid Rain
Forum member

Postby Guest » Tue Jun 07, 2005 16:23

whitesnake divlje jagode isti kurac, ne kažem ja ništa protiv gitarista, ali meni vrhunsku glazbu ne predstavlja deranje solaže steve vai-a u pozadini dok text ide mala mala garava...
Guest

Postby Ancestor » Tue Jun 07, 2005 16:58

ej,ej,ej [-X Pa nemoš mi uspoređivat WHITESNAKE s jagodama.
Whitesnake su jebeni bogovi.
This is a snakeskin jacket! And for me it's a symbol of my individuality, and my belief... in personal freedom.
Ancestor
Forum member

Postby Sinner » Tue Jun 07, 2005 17:29

Acid Rain wrote:Zele je apsolutni kralj i točno je da je odbio svirat u Whitesnakeu neznan zašto, Whitesnake nisu mi nešto, ali moga se Zele dobro probit u svitu da je prihvatio poziv, malo snjima, a poslje solo ili neki ludi projekt, a štaš kad nije tija.... :(

Moje mišljenje je da se jebeno osramotio da je prihvatio poziv iz Whitesnakea.

Dobar je on gitarist ali nema šanse da bi uspio ići u korak sa Whitesnakeom
Sinner
Forum member

Postby Ancestor » Tue Jun 07, 2005 17:36

NightCrawler wrote:
Acid Rain wrote:Zele je apsolutni kralj i točno je da je odbio svirat u Whitesnakeu neznan zašto, Whitesnake nisu mi nešto, ali moga se Zele dobro probit u svitu da je prihvatio poziv, malo snjima, a poslje solo ili neki ludi projekt, a štaš kad nije tija.... :(

Ma totalno. Zele je jeben gitarist, nisu Mardsen i Moody ništ bolji gitaristi od njega. Svi su ono prije bili tu negdje. Dobro bi se on tam uklopio. Nije Coverdale lud, nebi on zvao nekog ko nezna svirat.
Moje mišljenje je da nije otišo zato što nije htje upropastit karijeru sa jagodam(koje su u Hr ipak bile dosta velik band), za nešto što bi vjerojatno trajalo godinu ili dvije.
This is a snakeskin jacket! And for me it's a symbol of my individuality, and my belief... in personal freedom.
Ancestor
Forum member

Postby osman_hadzic » Tue Jun 07, 2005 17:42

cemu je potrebna svadja ko je najbolji na ovim prostorima? pa svatko zna da je to ANAL MANDICA!
TAK NEŠ NEMOGU SE SJETIT
osman_hadzic
Forum member

Postby Guest » Tue Jun 07, 2005 18:03

u pičku materinu kako neću loše o whitesnake-u govorit, kao i o van halenu i sličnim izrodima kakva je to glazba hit mi bejbe van mor tajm stil of d najt stil of d najt
Guest

Postby Antichrist » Tue Jun 07, 2005 19:06

JUDA PLESAČ wrote:u pičku materinu kako neću loše o whitesnake-u govorit, kao i o van halenu i sličnim izrodima kakva je to glazba hit mi bejbe van mor tajm stil of d najt stil of d najt

SATAN SATAN SATAN!!!!!!!!!

Valjda ti je to bolje...
PREJZ HEJL SEJTAN
Antichrist
Forum member

Postby Guest » Tue Jun 07, 2005 19:17

Antichrist wrote:
JUDA PLESAČ wrote:u pičku materinu kako neću loše o whitesnake-u govorit, kao i o van halenu i sličnim izrodima kakva je to glazba hit mi bejbe van mor tajm stil of d najt stil of d najt

SATAN SATAN SATAN!!!!!!!!!

Valjda ti je to bolje...

nije ni to al ovdje se ne raspravlja o tom tipu pjesničkog izražavanja :wink:
Guest

Postby Acid Rain » Tue Jun 07, 2005 21:14

NightCrawler wrote:Moje mišljenje je da se jebeno osramotio da je prihvatio poziv iz Whitesnakea.

Neznan bas jos bi se on usavrsija, i sigura da je bija dobar cim su ga zvali
heh da su mene zvali ne bi mi trebali dva-put rec :lol:
DOES ANYBODY HERE REMEMBER LAUGHTER ?
Acid Rain
Forum member

Postby Sinner » Tue Jun 07, 2005 22:51

Ancestor wrote:
NightCrawler wrote:

Ma totalno. Zele je jeben gitarist, nisu Mardsen i Moody ništ bolji gitaristi od njega. Svi su ono prije bili tu negdje. Dobro bi se on tam uklopio. Nije Coverdale lud, nebi on zvao nekog ko nezna svirat.
Moje mišljenje je da nije otišo zato što nije htje upropastit karijeru sa jagodam(koje su u Hr ipak bile dosta velik band), za nešto što bi vjerojatno trajalo godinu ili dvije.

To je i on rekao.Ali koliko trebaš biti naivan da u to povjeruješ?
Kao što si rekao: nemoš uspoređivati Divlje Jagode sa Whitesnakeom.Pa ja bih radje svirao jednu turneju sa Whitesnakeom nego dvadeset godina u Divljim Jagodama koje su u biti najobičnija kopija svega onog što se događalo na svijetskoj sceni.
On je i sam znao da nema šanse među glazbenicima tog kalibra...Da je prihvatio poziv bio bi najslabija karika i izletio bi nakon jedne turneje ako ne i prije.
Zele možda nije tehnički slabiji od Mardsena i Moodya ali nije imao ni tu karizmu a ni upola dobre ideje.
Sinner
Forum member

Next

Return to Hard Rock Caffe