E' ekipa

Rasprave o opcenitim temama vezanim za metal..

Moderator: ABIZMO

Postby Liburnian » Thu Mar 28, 2013 12:31

Pa recimo to tako da je jako blizu konačne objave da se održava. Nećemo brzat sa službrenom objavom, ali moramo ti reći da se već radi punom parom kao da se održava, dakle sve pripreme koje su potrebne; dogovori s bendovima i booking agentima, gradom, policijom, vlasnikom prostora i sve ostalo
Liburnian

Postby XelA » Thu Mar 28, 2013 13:26

Liburnian wrote:Pa recimo to tako da je jako blizu konačne objave da se održava. Nećemo brzat sa službrenom objavom, ali moramo ti reći da se već radi punom parom kao da se održava, dakle sve pripreme koje su potrebne; dogovori s bendovima i booking agentima, gradom, policijom, vlasnikom prostora i sve ostalo

Kako su grad Zadar - gradske strukture, te rentijeri & hotelijeri, ugostitelji, taksisti :) i ostali reagirali na otkazivanje BS-a ? I kakve su reakcije na Backup fest ?

Ja sam prošle godine bio u Donata sva 4 dana BS-a i momak na recepciji mi je rekao da im je BS odlično došao jer u lipnju još nema toiko posla, kao i rentijerima naokolo ... a i taksisti su bili happy jer su imali dosta posla tih dana ....

Btw, momak na recepciji mi je rekao - na moje: vidimo se dogodine - da čisto sumnja poučen prethodnim zbivanjima oko raznih festivala koji su pokušali zaživjeti u Zadru , a nisu pošli dalje od prve sezone ... :evil: ....
XelA
Forum member

Postby Liburnian » Thu Mar 28, 2013 14:57

ne znam reakcije na otkazivanje, nisam ih tražio, međutim na mogućnost backupa ljudi su jako pozitivno reagirali. Sad to samo treba ostvariti
Liburnian

Postby justice » Fri Mar 29, 2013 22:11

Ima li kakvih novosti?
justice
Forum member

Postby Liburnian » Sat Mar 30, 2013 5:40

Onaj trenutak neprocjenjivosti kad bendovi Mortus Delict, Agharti i Rising Dream u potpunosti rasprodaju Orange Club Zadar u kojem su večeras svirali i kad se mora uvoditi regulacija ulaska u klub, kako se ne bi stvorio čep. Onaj trenutak kad Zadrani zapravo pokažu koliko vole metal glazbu i koliko su zaslužili da se festival na ljeto ipak dogodi u njihovom gradu, među drevnim zidinama, a dogodit će se!!! Svi koji vide ovaj status, šerajte ga do besvjesti jer danas popodne slijedi objava koju gotovo svi metalci Hrvatske nestrpljivo očekuju. METAL ĆE SE NA MALA VRATA VRATITI U ZADAR, ZAHVALJUJUĆI VELIKIM SRCIMA, KOJA NISU DOPUSTILA DA SE FESTIVAL UGASI! DANAS - POPODNE, NAJAVA NOVOG FESTIVALA S NOVIM IMENOM 2013!!

Image

Na slici se zbog dima vidi 1 trećina kluba :)
Liburnian

Postby Liburnian » Sat Mar 30, 2013 8:34

Uvod u ono što nas uskoro čeka!

http://vimeo.com/30941962

Priče koje su urezane u stoljetni kamen Zadra, ovoga ljeta manifestirat će se na metal festivalu između drevnih zidina grada. Dođite i podržite, hrvatske bendove koji su se ujedinili da spase metal festival i da vam ponude priču koju ćete godinama prepričavati!
Liburnian

Postby Zbane » Sat Mar 30, 2013 15:19

gle general woo dolje desno :!:
_Ofce i Nofce_
Zbane
Forum member

Postby Liburnian » Sat Mar 30, 2013 17:47

Danas u 19.00 - objava
Liburnian

Postby Terrifixion » Tue Apr 30, 2013 23:17

Ima li pomaka s mrtve točke? Ne ulijeva povjerenje kad nema ni "a" cijelih mjesec dana.
"After king dead , lords of greate river , began to fight for her crown.Do you can victory in this war?"

"U davno vrijeme dinosaura, kad još nije bilo HDZ-a i SDP-a..."
Terrifixion
Forum member

Postby Liburnian » Tue Apr 30, 2013 23:34

objavljeno odavno, www.underwallfestival.com
Liburnian

Postby Terrifixion » Wed May 01, 2013 23:11

Nekako mi je skliznulo ispod radara...
"After king dead , lords of greate river , began to fight for her crown.Do you can victory in this war?"

"U davno vrijeme dinosaura, kad još nije bilo HDZ-a i SDP-a..."
Terrifixion
Forum member

Postby priestfan » Thu Nov 07, 2013 9:53

Nitko od vas nije metalac ako ne maže govna po zidovima jer je Ozzy to radio.
priestfan
Forum member

Previous

Return to Metal