Metal Eye (ex-MMC)

Rasprave o opcenitim temama vezanim za metal..

Moderator: ABIZMO

Postby Mountain King » Mon Sep 12, 2011 17:00

Hm.... ne znam tko je glazbeni urednik za metal eye ali nakon jučerašnjeg gledanja emisije sam pomislio kako se nikad nisam manje osjećao "metalcem" :D nekakvi trećerazredni spotovi pitaj boga kojih bendova, izuzev AC DC -a na kraju u nijednoj pjesmi nisam trenutka uživao, čak je i novi Arch enemy dosta loš, prenabrijani 6000 bpm djelovi upareni sa huljićevskim breakom. Možda sam lud, al mogla je bit barem jedna heavy, prog ili hardrock pjesma. Nisam ulovio početajk, možda je bila neka death/black" themed večer ili jednostavno ona cura s kosom koja izlazi iz kadra ne voli glazbu koju ja volim ali jučer nisam mogao a da ne žalim za vremenima Ultrazvuka i legendarnog Richija Violenze, on je stvarno mozaično puštao
"She's got to be somebody's baby! "
http://www.last.fm/user/Misko4Metal
Mountain King
<font color=red>DEMOnizer</font>

Postby Steel » Fri Oct 19, 2012 1:44

Ma....
Steel
Forum member

Postby Stanley » Fri Oct 19, 2012 9:12

Mountain King wrote:Hm.... ne znam tko je glazbeni urednik za metal eye ali nakon jučerašnjeg gledanja emisije sam pomislio kako se nikad nisam manje osjećao "metalcem" :D nekakvi trećerazredni spotovi pitaj boga kojih bendova, izuzev AC DC -a na kraju u nijednoj pjesmi nisam trenutka uživao, čak je i novi Arch enemy dosta loš, prenabrijani 6000 bpm djelovi upareni sa huljićevskim breakom. Možda sam lud, al mogla je bit barem jedna heavy, prog ili hardrock pjesma. Nisam ulovio početajk, možda je bila neka death/black" themed večer ili jednostavno ona cura s kosom koja izlazi iz kadra ne voli glazbu koju ja volim ali jučer nisam mogao a da ne žalim za vremenima Ultrazvuka i legendarnog Richija Violenze, on je stvarno mozaično puštao

Richi Violenza i PAKAO NAS ČEKAAAAA. Lik je bio jebeni kralj :D
Stanley
Forum member

Postby Yeentrancemperium » Mon Oct 22, 2012 12:24

E, Ritchie Violenza...

Sjećam se kad sam prije cca 9 godina svaki ponedjeljak čekao njegovu metal emisiju... to doba je bilo posebno, toliko toga sam otkrio preko te emisije... A čim je teže nešto bilo otkriti, bilo je i draže slušati, a o tome da mi je sve bilo novo da ne govorim.

E da, a bila je i na radio Ivancu svaki četvrtak predobra emisija "Svijet Metala", to je vodio Ciky ako se dobro sjećam.

E sad ću zvučat kao starkelja, al eto, to su bila vremena :)
O'Nightspirit
I am one with thee
I am the eternal power
I am the Emperor !!!

---INFINITE STATE FUTURE BREED MACHINE---

Unija Međimurje-Istra-Slovenija FTW!!!
Yeentrancemperium
Forum member

Postby FreeDumb » Mon Jun 17, 2013 11:07

Malo offtopičarimo, ali da, SVIJET METALA je bila jebena emisija!!
To su zaista bila dobra stara vremena :lol:
FreeDumb
Forum member

Previous

Return to Metal