Evergrey

Za stovatelje progresive, o progressive metal bendovima..

Moderator: Miracle

Postby Shitz » Wed Sep 24, 2003 9:28

soevilnot wrote:to je iz englundove glave :) nije citat niciji.. a njemu je ideja na temu aliena dosla iz neke knjige.. inache te 'pricice' unutar stvari genijalno pasu.. i zvuce (cak!) prilicno realno :roll:
however, nakon isot, ozbiljno sam se zapitao jel su njega fakat oteli :lol:

E jebem mu E.T.ja i sve ostale izvanzemaljske bandite!!! :lol:
Sad ste me popalili za ovaj band. Morat cu ih nabavit.... ](*,) #-o

?-| Ne mojte mi to radit do kraja listopada/oktobra, tanak sam s parama :evil:
Predlozite neki band tek za 35dana :wink:
Blow me! ^..^
Shitz
Forum member

Postby Damir O. » Wed Sep 24, 2003 16:19

Shitz, ako ces vec nabavljati nesto od Evergreya, obavezno zadnji album "Recreation day"... barem je meni najbolji... pokusaj nabaviti, ako ces kupovati origigi, limited edition na kojem imas jos jednu desetominutnu stvar.... jebiga, ja imam original ali ne linited edition. jel slucajno tko cuo tu dodatnu stvar?
Yo! Don't be dissin' my niggas, dog!
Damir O.
BLASTBEAT

Postby Damir678 » Wed Sep 24, 2003 16:49

Slušao sam samo IN SEARCH OF TRUTH...svaka čast, odličan album.
Damir678

Postby soevilnot » Wed Sep 24, 2003 21:57

bolje nemoj zadnji. nabavi sdt ili isot. znaci drugi il treci. ovaj zadnji je vise napravljen, kak i oni sami kazu, za koncertne prilike.. a ne nekaj kaj budes doma vrtio milijun puta
soevilnot
Forum member

Re: Evergrey

Postby Grimlock » Thu Sep 25, 2003 16:28

Daemon wrote:Slusa tko, slusao, komentar...?
Nakon sto sam recenzirao ovaj zadnji album Recreation Day, koji je fenomenalan, dao e u potragu za starijim stvarima... nabavio In Search For Truth, album je skoro jos bolji... cuo kod frenda i narucio przenje prva dva albuma, na prvo slusanje par stvari, djeluju jos bolje od ovoga... ljudi nisu normalni.... Svecka rulz..!..:)

gdje ti to recenziras?
Grimlock
Forum member

Re: Evergrey

Postby Daemon » Thu Sep 25, 2003 22:59

Grimlock wrote:
Daemon wrote:Slusa tko, slusao, komentar...?
Nakon sto sam recenzirao ovaj zadnji album Recreation Day, koji je fenomenalan, dao e u potragu za starijim stvarima... nabavio In Search For Truth, album je skoro jos bolji... cuo kod frenda i narucio przenje prva dva albuma, na prvo slusanje par stvari, djeluju jos bolje od ovoga... ljudi nisu normalni.... Svecka rulz..!..:)

gdje ti to recenziras?

probaj sa www.cmar-net.org ...;))
evo ti direktan link:
http://www.cmar-net.org/recenzije/album ... eation.php
Carpe Noctem!
Daemon
PESTILENCE

Postby Miracle » Thu Oct 30, 2003 1:07

evo konačno sam nabavio nešto od njih i to odma lajv - jebooooo koji zakon! intro pa Solitude Within! koji rastur jebote! jedva čekam albume da dođu! moč!!! :twisted:
Life seems too small when Death takes its toll
I need something to blame for this pain
I try, I fail, I fall, like anyone you know
I break, I bleed, like anyone you know

2B V -2B = ?
Miracle
Moderator

Postby Marko » Fri Nov 07, 2003 21:24

Totalno genijalan band.Meni mozda najbolji u tom diru muzike. Imam samo Dark discovery i Recration day i mogu reci da je Dark discovery remek-djelo i totalno je bolji od Recreation Day-a.
Marko
Forum member

Postby Shitz » Mon Nov 10, 2003 8:31

Uh al ste mi olaksali... Pa mozete li se sloziti koji vam je najbolji jer nemam para za sve albume...
Mozete li takodje koristiti pune nazive za album jer nemam pojma koji k... znace one skracenice...
Hvala vam na pomoci :wink:
Blow me! ^..^
Shitz
Forum member

Postby Oziris » Tue Nov 11, 2003 11:24

1. DARK DISCOVERY
2. SOLITUDE, DOMINANCE, TRAGEDY
3. IN SEARCH OF TRUTH
4. RECREATION DAY

Moj savjet: Nabavljaj redom IN SEARCH OF TRUTH, SOLITUDE DOMINANCE TRAGEDY, RECREATION DAY, DARK DISCOVERY... Tko zna, mozda i tebe posjete vanzemaljci, vampiri ili duhovi...
''The darkest of demons are hidden behind the happiest faces, I wear the mask of fear...''
Oziris
Forum member

Postby Shitz » Tue Nov 18, 2003 15:12

Damir O. wrote:Shitz, ako ces vec nabavljati nesto od Evergreya, obavezno zadnji album "Recreation day"... barem je meni najbolji... pokusaj nabaviti, ako ces kupovati origigi, limited edition na kojem imas jos jednu desetominutnu stvar.... jebiga, ja imam original ali ne linited edition. jel slucajno tko cuo tu dodatnu stvar?

Hej D, dobio sam Recreation Day Lim Edition.
Nisam ga jos ni otpakovao jer sam juce citav dan slusao DT TOT. Veceras kad dodjem s posla preslusat cu ga pa ti javim kakva je ta zadnja stvar.
Blow me! ^..^
Shitz
Forum member

Postby Shitz » Sun Nov 30, 2003 14:03

Damir O my friend,
stalno zaboravim ostaviti post o bonus pjesmi na zadnjem albumu Evergrey-a, eh pa ta zadnja stvar je sranje. Ne mogu se sada sjetiti kako se zove al kad dodjem kuci pogledat cu i reci cu ti sve. Znam da traje 9min i da pjeva uz klavir i ponavlja istu strofu 100 puta i nervira me... Nije nista posebno i nisi nista propustio.
BTW, taj album je super... Oni koji nisu poslusali Recreation Day od Evergrey-a ucinite to odmah!
Blow me! ^..^
Shitz
Forum member

Postby Damir O. » Sun Nov 30, 2003 17:14

ajd drago mi je da nisam nist propustio i da nisi uzalud bacio pare na album koji ti se mozda ne bi svidio....... a sada se baci na nabavku ostalih da budu zadovoljeni svi na ovom forumu.... ne moras kupovat origigi nego sprzi od nekog he he... imas moj blagoslov...
Yo! Don't be dissin' my niggas, dog!
Damir O.
BLASTBEAT

Postby Shitz » Tue Dec 02, 2003 9:49

Damir O. wrote:ajd drago mi je da nisam nist propustio i da nisi uzalud bacio pare na album koji ti se mozda ne bi svidio....... a sada se baci na nabavku ostalih da budu zadovoljeni svi na ovom forumu.... ne moras kupovat origigi nego sprzi od nekog he he... imas moj blagoslov...

Ma raspitao sam se vec, ali niko nema cd. Imaju nesto na MP3, ali to kod mene ne prolazi... Uzet cu samo da poslusam, mada me nervira zvuk kod 192Kb/s a niko koga znam nema jacu kvalitetu. Ma origigi je zakon! :D
Blow me! ^..^
Shitz
Forum member

Postby Barbarian lord » Tue Dec 02, 2003 22:09

E to je bend!!!Misticno,mocno,mracno,a ubijaju!!!!!Pjevac ima glasinu!!Stay grey!!!
Barbarian lord

PreviousNext

Return to Progressive