Evergrey

Za stovatelje progresive, o progressive metal bendovima..

Moderator: Miracle

Postby zweistein » Fri Dec 05, 2003 19:57

Genijalan bend... Nedavno sam dloadao In Search For Truth i ozbiljno razmisljam o kupovini Recreation daya. Odlični su, totalno drugačiji, a pjevač ima glas i pol...

Genijalno, genijalno, genijalno ;)
Knowledge is a deadly friend if no one sets the rules...
Indiscipline - hrvatski King Crimson site!

Dođoh. Vidjeh. Problijedih.
zweistein
Forum member

Postby BlackSheep » Fri Dec 05, 2003 20:02

slazem se zaista dobar bend,mocan jednostavan a tako kompliciran,zaista nesto nedozivljeno...zbog njih metal jos ima smisla
ICH UBER ALLES

Remove the sea wind
Recall the first flame
Awake the beast under the snow
BlackSheep
Forum member

Postby Miracle » Sat Dec 06, 2003 14:31

moram se pridružit pohvalama, bend je stvarno odličan! počeo sam slušat prekjučer, odlični su svi albumi, još nebi mogao izdvojit nijedan.. možda Solitude... mrak!
Life seems too small when Death takes its toll
I need something to blame for this pain
I try, I fail, I fall, like anyone you know
I break, I bleed, like anyone you know

2B V -2B = ?
Miracle
Moderator

Postby Damir O. » Fri Jan 02, 2004 23:16

najs njuz! : bend je u procesu pisanja novog albuma koji bi trebao izaci vec u proljece 2004!
Yo! Don't be dissin' my niggas, dog!
Damir O.
BLASTBEAT

Postby Damir(Damien) » Sat Jan 03, 2004 0:35

zweistein wrote:Genijalan bend... Nedavno sam dloadao In Search For Truth i ozbiljno razmisljam o kupovini Recreation daya. Odlični su, totalno drugačiji, a pjevač ima glas i pol...

Genijalno, genijalno, genijalno ;)

neš požalit ...recreation daj je jedan od njihovih najboljih albuma ..bar meni .. :wink:
--- Ne spominji moje ime uzablud ...
@tupson : a dobro,kako vi zene dozivite organizam??
Damir(Damien)
Forum member

Postby zweistein » Sat Jan 03, 2004 11:15

Damir(Damien) wrote:neš požalit ...recreation daj je jedan od njihovih najboljih albuma ..bar meni .. :wink:

Sutra dolazim u ZG pa sam razmišljao o kupovini Recreation Daya tamo... Ali sad gledam u Trolikovom katalogu i nema ga, pa ću morati malo potražiti okolo. Ali ako je tako zakon albuma, onda nije bed :).

zweistein
Forum member

Postby Damir O. » Sat Jan 03, 2004 23:45

neces pozaliti sigurno, vjeruj nam!!!!! :lol: :lol: ...inace ja sam kupio origigi u plant musicu pa skoci ipak do tamo i baci vju, mozda ga imaju,,,,,, iako ne znam hoce li raditi sutra.... inace citao sam u intervjuu sa Tomom Englundom (pjevac, vokal) da mu dolaze ponude da sklada pjesme za velike (svjetske) pop zvijezde...ali kaze da se ne zeli baviti time...
Yo! Don't be dissin' my niggas, dog!
Damir O.
BLASTBEAT

Postby Immortal » Fri Jan 09, 2004 2:12

Bend je stvarno dobar, pogotovo im je odli?an onaj Solitude-Dominance-Tragedy album.
________
vapor genie vaporizer
Last edited by Immortal on Fri Feb 04, 2011 18:20, edited 1 time in total.
Immortal
Forum member

Postby zweistein » Sat Jan 10, 2004 22:45

Damir O. wrote:neces pozaliti sigurno, vjeruj nam!!!!! :lol: :lol: ...inace ja sam kupio origigi u plant musicu pa skoci ipak do tamo i baci vju, mozda ga imaju,,,,,,

I išao ja po Ilici u srijedu... I tražio ja Planet Music... I nisam našao Planet Music... Šteta, čim skupim lovu krećem u potragu po Puli.

zweistein
Forum member

Postby ZNX » Sat Jan 10, 2004 23:48

imam 2 albuma(izdali su 4 ako se ne varam) recreation day i in search of truth.odličan bend.donio je osvježenje na scenu.tip ima odličan glas.a klavijature daju posebnu dimenziju svakom albumu.odllično!
god hates us all
ZNX
Forum member

Postby Tibor » Tue Jan 13, 2004 20:45

imam In Search of Truth i super su mi...uskoro nabavljam ostatak :)
Chris Caffery wrote:Savatage died with Christmas....
Tibor
Forum member

Postby Ed1934158 » Thu Jan 15, 2004 17:16

Damir O. wrote:ovo jest power-prog ali je mracan, pomalo depresivan i zato, nadam se, prikladana onima koji ne vole preveliku 'sretnost' ostalih happy power bendova....

Jedan od glavnih razloga zasto mi 90% power bendova ide na zivce su upravo te veselice, koje me uzasno iritiraju, nije to zato sto volim depresivu, vec mi jednostavno uzasno glupo zvuce veseli helloweenovski refreni.

Bash sam nabavio Recreation Day i album je fenomenalan, zbilja sam se ugodno iznenadio. Gitarist mi se jako svidja, ima zakon fora, svaka solaza mu je smislena, ima odnican sound, vokal takodjer. Samo mi je nevjerojatno da stvar poput Trilogy Of The Damned bude bonus track, pa onaj tko kupi album i nema tu stvar, bolje da se ubije, a nisu ni izoliran slucaj u toj gluposti, recimo Angra na Fireworks, stvar Rainy Nights... zbilja ne shvacam.
Ed1934158

Postby Tibor » Thu Jan 15, 2004 18:37

Ed1934158 wrote:Jedan od glavnih razloga zasto mi 90% power bendova ide na zivce su upravo te veselice, koje me uzasno iritiraju, nije to zato sto volim depresivu, vec mi jednostavno uzasno glupo zvuce veseli helloweenovski refreni.

e točno to i mene živcira...isto kao i spotovi koji idu uz takve pjesmuljke :wall:
Chris Caffery wrote:Savatage died with Christmas....
Tibor
Forum member

Postby Miracle » Fri Jan 16, 2004 0:17

Ed1934158 wrote:Jedan od glavnih razloga zasto mi 90% power bendova ide na zivce su upravo te veselice, koje me uzasno iritiraju, nije to zato sto volim depresivu, vec mi jednostavno uzasno glupo zvuce veseli helloweenovski refreni.

potpisujem.
osim kod par iznimki, to je postalo poprilično glupo...
Life seems too small when Death takes its toll
I need something to blame for this pain
I try, I fail, I fall, like anyone you know
I break, I bleed, like anyone you know

2B V -2B = ?
Miracle
Moderator

Ha ha

Postby Shitz » Mon Jan 19, 2004 10:02

Ha ha ha, jest mi drago sto si to spomenuo. Bas sam skoro s drugo komentarisao pjesmu od Dyonisisa (kako se vec pise) , cak ne znam ni kako se pjesma zove jer sam cd odmah stavio u auto. Uglavnom, u pjesmi je Shalom, Shalom! Bla bla bla bla bla bla blaaa..
Isto one pjesmice, hej haj brigade, hej haj ruke mlade! i ostale partizanske pjesmice.

Odo previse u :ot: ali morao sam... toliko mi je drago sto si to spomenuo.

Evergrey je stvarno strasan band a da kolega nije otvorio ovaj topic ja sigurno nebi obratio dovoljno paznje na njega.....

Hvala Damire!
Blow me! ^..^
Shitz
Forum member

PreviousNext

Return to Progressive