IRON MAIDEN

O korijenima metala, njegovim istinskim pocecima, legendama..

Moderators: Jaggernaut, Vufli

Re: IRON MAIDEN

Postby Blackadder123 » Wed Jun 01, 2022 14:08

likvor wrote:
Blackadder123 wrote:ZAGREB, ARENA 2022, Izvjestaj;

Djecji tupavi bend. Takva i publika. Meni su isti ko thompson po pitanju inteligencije. Glupe teme, na bini nacije, zastave mahanje... svrstavanje na odredjene strane ne shvacajuci povijest itd.... i tu 90tih i sad po svijetu (vidi video i podrska Ukrajini - valjda bi bili sretni da rusiju zbrisu s lica zemlje to bi bilo jako tolerantno)..... Uglavnom, sto kaze official UK politics to je ono sto oni guraju.

Inteligentnih je malo na svijetu, glupljih je oduvijek bilo vise, pa tako i takvi bendovi imaju velike publike.

Ovo pisem, nazalost, morao sam relativno prisustvovati ovom cobanluku od dogadjaja, iskljucivo poslovno. Vidjeh ponesto faca tamo, al na ovom forumu mozda ce vam ova biti zanimljiva, jel prepoznajete nekog?:

https://www.youtube.com/watch?v=Z_p8ixahI-s

Kakav bend takvi i ljudi oko benda. Uvijek sam govorio, zvuk moze biti brzi, glasniji, ovakav onakav, al bitan je mentalitet muzike. Po tome se vidi kvalitet benda i publike. Mentalitet publike je isti kao i na narodnjacima, thompsonu itd... bez obzira sto je zvuk drugaciji. Sve isti kurac. Takve stvari naravno ce puniti arene, dok se ne desi preko medija svakodnevno preodgoj ukusa i mentaliteta i sirenje kvalitete. Posto sad imamo desetljecima sirenje nekvalitete.

- Niko ne pita ljude sta smije ili ne smije postati hit, to se jednostavno namece (da industrija ih je odbila, ne bi ih niko nikad ni cuo). Preko medija i muzicke industrije. Zato spominjem izraz 'preodgoj'. Tj, dok se ne pocne nametati kvaliteta imat cemo cobanluk. Ista stvar je i sa religijom u skolama, nacionalizmom itd....

Kuis, koji je to nivo fanova tamo, pjeva 666, a onda ode u crkvu ili slavi bozic. Licemjerje tolikom zestinom koje sam samo vidio iz katolicke crkve. Medjuljudski odnos takodjer, pare muljaze... itd....

Sve u svemu jako primitivno. Ne bi imao sta drugo dodati. Plus jos gomila glupavih klinaca, isti kao i na narodnjacima, nist ne kuze.... ne bi se cudio da ce i ici iduci vikend na narodnjake.

Treba uvesti mentalni odgoj i muzicki odgoj. JA bi bio jedan od onih koji bi ga napisao, kad bi dobio tu moc.

Jedva prezivio.... moram si mozak lijeciti sad od ovog sranja.. Bio sam i iza posvuda backstage itd... samo sam izbjegavao koliko sam mogao. Posao i bok.

Naredali se cobanski koncerti u Areni. Srecom, odlazim sad od tamo...

Bokte ti si glup ko kurac.....

Glupan ne moze shvatiti pametnog. Nist novo, vidjeno kroz ljudsku povijest milju puta. A ovo je tesko smece od benda. A publika koja se sa tim povezuje je ista takva. Isto ko narodnjaci ili thompson. Ista vibra, drugacije melodije, al ista razina intelekta. Nema razlike. Takvi idu i na Corbu i ostala sranja tipa Divlje Jagode...Bijelo Dugme..

Poanta je, to je sve ustvari cobanluk. Al kako ces to nekome objasniti ako je taj nekoo dio toga, a vise od toga ne razumije? Ako mu kazes istinu, onda ce te nazivati budalom.... Stalno je taj problem sa stadom, vecinom ljudi.. kurca ne kuze. A ukus nula.
Lemmy: "We are Motorhead and we play rock'n'roll!" (Lemmy: "We were not heavy metal," he snaps. "We were a rock'n'roll band. Still are. Everyone always describes us as heavy metal even when I tell them otherwise. Why won't people listen?")
Blackadder123
Forum member

Postby Blackadder123 » Wed Jun 01, 2022 14:18

Jos bi dodao, meni je strasno neugodno da zbog para jebenih je Lemmy sa onim drugim ljudima obradio The Trooper, a i one dve od Metallice jednu sa Motorheadom drugu sa drugim ljudima. Ovima je to obradio zato da im se zahvali.... al za ove prve mu nije trebalo isto. I tu je jos par stvari drugih metalaca seljobera... sve zajedno sa ovima oko pet, sest, sedam stvari....
Ono sto me tjesi sto ipak tu malu grupicu obrada nadmasuje 37 R'n'R obrada samo sa grupom HeadCat koju je Lemmy imao bez da jos nabrajam druge pjesme.... al svejedno, ovo mu nije trebalo tih par stvari tih metalaca.... nekada ne treba donositi biznis odluke ako te (kao njega) ta mjuza pomalo iritira. Al povući sto vise ljudi na koncerte Motorheada, reklamirat se, pa radis gluposti... srecom nije ih bilo puno. Vrlo malo.
Lemmy: "We are Motorhead and we play rock'n'roll!" (Lemmy: "We were not heavy metal," he snaps. "We were a rock'n'roll band. Still are. Everyone always describes us as heavy metal even when I tell them otherwise. Why won't people listen?")
Blackadder123
Forum member

Postby likvor » Wed Jun 01, 2022 14:20

Blackadder123 wrote:Glupan ne moze shvatiti pametnog. Nist novo, vidjeno kroz ljudsku povijest milju puta. A ovo je tesko smece od benda. A publika koja se sa tim povezuje je ista takva. Isto ko narodnjaci ili thompson. Ista vibra, drugacije melodije, al ista razina intelekta. Nema razlike. Takvi idu i na Corbu i ostala sranja tipa Divlje Jagode...Bijelo Dugme..

Poanta je, to je sve ustvari cobanluk. Al kako ces to nekome objasniti ako je taj nekoo dio toga, a vise od toga ne razumije? Ako mu kazes istinu, onda ce te nazivati budalom.... Stalno je taj problem sa stadom, vecinom ljudi.. kurca ne kuze. A ukus nula.

:D
Motorhed je zakon!!1

Ne zbilja sada, jel ti kužiš koliko je tvojoj okolini teško kraj tebe? Jer kad si glup i kad si mrtav je ista stvar, ti ništa ne kužiš a drugima oko tebe je teško.

Koji ti točno poremečaj imaš? Mislim ne možeš inače pisati takve nebuloze, pričati i svađati se sam s sobom na forum.hr i ostale pizdarije da nisi u nekom kliničkom stanju? Kaj tebi starci vele na tvoje prosere? Okolina?
Čisto me zanima jer ovakav kalibar budalesine zbilja rijetko imam priliku pitati kako zapravo živi.
Kako tebi protiče dan? Da li te netko hendla da ne napraviš pizdarije? Jesi pod nazdorom? Da li možeš sam jesti ili te netko hrani?
Kad im svima dopizdiš, zatvore te u sobu i puste motorhed da se malo smiriš?
Ovo što pišeš po Internetu da li si vremenski ograničen koliko dnevno smiješ pisati?Tipa imaš pravo na dva sata prosera dnevno i to ti se smatra terapijom ili koji vrag?
Da li ti(netko, bilo tko i tko je ta osoba?) prate terapiju ako je uzimaš? A ako ne uzimaš, zašto ne uzimaš?
Zbilja, što tebi točno vele starci na tvoje ponašanje i stanje? Ako su živi. Ako nisu, što ti kažu staratelji?
Sumnjam da živiš sam.
Kako inače provodiš svoj dan? Da li imaš neki posao, onako da se netko smilovao ili po nekom programu pa da si barem malo koristan?
To je sve što me zasada zanima. Thx na odgovorima, ako sada ne stigneš odgovori mi u slijedećem slotu kada ti je dopušten internet.
Moja krvna grupa je OH-

I fucked that girl in Hanson.
All I want is peace in middle east.And a blowjob.
likvor
Forum member

Postby Blackadder123 » Wed Jun 01, 2022 14:28

(pusti sad Motorhead)

aha! Isto kad pipnem vjerniku nepostojeceg boga, zanimljivo kako vjernik druge proglasava da nisu normalni, a on je taj koji ima imaginarnog prijatelja.

Onaj ko je retardikus, znaci neinteligentna osoba, a to je vecina na planeti, njemu su svi ludi, zato sto ne voli da mu se dira njegov svijet. Inace je i Nietzsche bas pisao o tome. Ti imas tu dijagnozu.

Treba ti kompletno izbrisati mozak i izgraditi te ponovo kao osobu, tada kada bi procitao ponovo tekst i imao znanje u vezi ljudi, povijesti, manipulacija, umjetnosti koje ja imam onda bi reakcija bila: Ahaaaa joooj kako sam bio glup.

Ali nekad glupi ljudi ti strasno brane svoju glupost. U vojsci (koja je isto glupa al pokusava uspostaviti psihicku kontrolu) to zovu da prvo trebaju psihicki skrsiti da bi te mogli izgraditi. Ovo ti je isto. Puno ljudi treba preodgoj da bi svijet postao bolji. Jebiga, znas da su i Teslu smatrali ludjakom i budalom i vješticom kad im je pokazao kako se preko zraka moze upravljati brodicem.

Ti si taj problem. Tobom bi se trebalo posebno baviti, al takvih ima puno. To treba na razini drzave organizirati i odgajati odmalena, a starije popravljati.... Nemrem ja to sam.
Blackadder123
Forum member

Postby likvor » Wed Jun 01, 2022 14:30

O čemu ti bulazniš?

Molim te odgovori mi na pitanja:
Motorhed je zakon!!1

Ne zbilja sada, jel ti kužiš koliko je tvojoj okolini teško kraj tebe? Jer kad si glup i kad si mrtav je ista stvar, ti ništa ne kužiš a drugima oko tebe je teško.

Koji ti točno poremečaj imaš? Mislim ne možeš inače pisati takve nebuloze, pričati i svađati se sam s sobom na forum.hr i ostale pizdarije da nisi u nekom kliničkom stanju? Kaj tebi starci vele na tvoje prosere? Okolina?
Čisto me zanima jer ovakav kalibar budalesine zbilja rijetko imam priliku pitati kako zapravo živi.
Kako tebi protiče dan? Da li te netko hendla da ne napraviš pizdarije? Jesi pod nazdorom? Da li možeš sam jesti ili te netko hrani?
Kad im svima dopizdiš, zatvore te u sobu i puste motorhed da se malo smiriš?
Ovo što pišeš po Internetu da li si vremenski ograničen koliko dnevno smiješ pisati?Tipa imaš pravo na dva sata prosera dnevno i to ti se smatra terapijom ili koji vrag?
Da li ti(netko, bilo tko i tko je ta osoba?) prate terapiju ako je uzimaš? A ako ne uzimaš, zašto ne uzimaš?
Zbilja, što tebi točno vele starci na tvoje ponašanje i stanje? Ako su živi. Ako nisu, što ti kažu staratelji?
Sumnjam da živiš sam.
Kako inače provodiš svoj dan? Da li imaš neki posao, onako da se netko smilovao ili po nekom programu pa da si barem malo koristan?
To je sve što me zasada zanima. Thx na odgovorima, ako sada ne stigneš odgovori mi u slijedećem slotu kada ti je dopušten internet.
Moja krvna grupa je OH-

likvor
Forum member

Postby Blackadder123 » Wed Jun 01, 2022 14:32

Odgovoreno je. Ja nemrem jos zvati strucnjake sa psihijatrije da ti prevedu napisano. Kad se nadjes pod napadom, ne ponavljaj se. To ti sjebe raspravu. Sjebe ti stav.
Blackadder123
Forum member

Postby likvor » Wed Jun 01, 2022 14:45

Blackadder123 wrote:Odgovoreno je. Ja nemrem jos zvati strucnjake sa psihijatrije da ti prevedu napisano. Kad se nadjes pod napadom, ne ponavljaj se. To ti sjebe raspravu. Sjebe ti stav.

Još mi nije jasno što si ti odgovorio, al na moja pitanja nisi odgovorio. :)
Ali možda je i opravdano, uskoro ti ističe tvoj timeslot za korištenje interneta pa moraš gibati.
Neka, samo mi nemoj biti toliko nesusretljiv, mi smo svi ovdje da ti pomognemo. :)

Ako trebaš što, lijekove/otići u dućan/mast za masnice na rukama samo viči, nekako ćemo se organizirati.
S moje strane oprosti, ja nisam skužio da imaš probleme s poteškoćama i da te vjerojatno to jako muči, a ni sam nisi svjestan da ti je teško. Uživaj u svom motorhedu, najboljem hevi bendu na svijetu i samo opušteno i nemoj se sekirati. I nemoj preskakati lijekove. To ti zbilja nije dobro. :/

Javi se ako trebaš kakvu pomoć, makar i na forum.hr
Moja krvna grupa je OH-

likvor
Forum member

Postby Tandrax » Thu Jun 09, 2022 1:09

:roll02: :roll02: :roll02: :roll02: :roll02: :roll02: :roll02: :roll02: :roll02: :roll02: :roll02: :roll02: :roll02: :roll02: :roll02: :roll02: :roll02: :roll02:
Fear is the mind-killer.

Glad će navest ljude na promjene, ona bistri um
Tandrax
Forum member

Previous

Return to Heavy