Riblja Corba

Rock rock, 'till you drop!

Moderators: Jaggernaut, Vufli

Riblja Corba

Postby Odin » Tue Jul 22, 2003 9:39

Kakvi su vam,slusate li ih? Objektivno gledajuci mislim da su jedan od najvecih rock bendova na ovim prostorima,imaju nenadjebive stihove.
Sjecam se kada je u jednom intervjua:
Novinar: Pa dobro,u čemu je tajna vašeg glasa?
Bora (pjevač) : Litra votke i cetiri kutije cigara na dan,vec 30 godina. :lol:
Odin
Forum member

Postby dominatrixfire » Tue Jul 22, 2003 9:56

:shock: Ajme shoska ODINE PA TI SI LEGENDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja ne samo da ih slusam nego ih OBOZAVAM!!!!!!!!

Sad trazim neko misto na kojem se moze saznati di oni imaju slijedeci koncert tj. raspored koncerata tako da ih mogu otic i pogledat..

Pa naravno da je Bora legenda, ko ima ludje stihove od njega.....

:tidamtidam:
Amalgamation into the end
dominatrixfire
MOTHER CMAR

Postby Malevolent-Croatian » Tue Jul 22, 2003 11:30

Ma goli penis.....kod mene u kuci je to nepozeljno, a sama svirka im je totalno prosjecna. A o njemu ko osobi, jebem mu mrtvu mater...i zelim mu da polagano umire jos jedno vrijeme a onda neka odapne ili umre u svojoj povracotini. Nikad ih nisam slusao a sticajem okolnosti znam par stvari(jebes ga nisam mogao birati kad i gdje cu se roditi :twisted: ),svirka im je totalni prosjek...ATOMCI su izmislili roku za njega(Inace pola rifova koje sam cuo u njegovim stvarima su POKRADENI)...jebes paprikas...a povrh svega jos je navijac crvljive petokrake :!: njegovi textovi :lol: :lol: rime za rome :lol:
Hodimo, vitezi, van iz toga grada u veliki grad i ondi se pobimo na lice s našimi neprijatelji i ondi pomrimo, da nam bude po našoj smrti dobar i pošten glas. Ki umre, on ce z Bogom biti, a ki ostane, on ce vazda dobar glas imati.
Malevolent-Croatian
Forum member

Re: Riblja Corba

Postby Van gogh » Tue Jul 22, 2003 11:45

Stara čorba - zakon, nova - sranje. Na njima sam odraso i kasnije pratio sve njihove uratke(valjda zato što je zabranjeno voće najslađe) :lol: , ali danas sa ove vremenske distance dosta objektivnuje gledam na njihovu glazbu i zato potpisujem gore navedeno :!:
Van gogh
Forum member

Postby dominatrixfire » Tue Jul 22, 2003 12:02

Van gogh wrote:Stara čorba - zakon, nova - sranje. Na njima sam odraso i kasnije pratio sve njihove uratke(valjda zato što je zabranjeno voće najslađe) :lol: , ali danas sa ove vremenske distance dosta objektivnuje gledam na njihovu glazbu i zato potpisujem gore navedeno :!:

I ja to mislim, al od novih svari ima par dobrih a ostalo sranje....

Al su zato stare super......
dominatrixfire
MOTHER CMAR

Postby Van gogh » Tue Jul 22, 2003 12:14

dominatrixfire wrote:
Van gogh wrote:Stara čorba - zakon, nova - sranje. Na njima sam odraso i kasnije pratio sve njihove uratke(valjda zato što je zabranjeno voće najslađe) :lol: , ali danas sa ove vremenske distance dosta objektivnuje gledam na njihovu glazbu i zato potpisujem gore navedeno :!:

I ja to mislim, al od novih svari ima par dobrih a ostalo sranje....

Al su zato stare super......

:D
Van gogh
Forum member

Postby shroud » Tue Jul 22, 2003 12:37

bora je cisto djubre pokvareno, jer radit onakva sranja od pjesama i stihova moze samo najveci i najzatucaniji debil.

ja sam u vrijeme kad je bila pjesma "e moj druze zagrebacki" bio u srbiji, pjesma je bila totalni jebeni hit na svim stanicama i televizijama, vrtila se neprestano, a ozracje u drzavi je bilo isto tako... fala kurcu da sam se uspio iselit od tamo...

malo sam skrenio off topic ali morao sam, jer mi je on jedan od mrskijih ljudi :twisted:
z

the tendency is to push it as far as you can...
shroud
Forum member

Postby deathmagik » Tue Jul 22, 2003 23:37

serite svi po bori ali on je ( naravno , osim šta je četnik , nažalost ) najveći tekstopisac uz balaševića ikad na ovim prostorima .
imam sve šta je ikad izdao i šta reći nego - genijalno 8)
TI SI DUŠO DOISTA NEPOPRAVLJIV EGOISTA
Kiss my shiny metal ass
deathmagik
Forum member

Postby Sharon » Wed Jul 23, 2003 18:59

OSTANI ĐUBRE DO KRAJA!!!!!!!!!!
bubnjar je stari od jednog koji ide sa braticem u razred, mrak
riblja corba rullllaaaaa :twisted:
Sharon

Postby Joey » Wed Jul 23, 2003 19:05

vec sam pricao o njima u topiku o rh yu rocku.
Bora je majstor, svaka njegova pjesma, pogotovo starije, genijalne su. faca, nema sto, znam da su imali koncerte po australiji, kanadi, americi.
imam skoro sve njihove albume i liveove, negdje oko 25, skinuo sam sa neta i onih 45 minuta gdje prica "gluposti" viceve i fore, e to je hakon, must hear!
I choose freewill!

HERE SINCE 2002
Joey
Forum member

Postby E-minor » Wed Jul 23, 2003 20:05

Corba je zakon, imao sam ih prilike gledati u Ljubljani prije dvije godine i bilo je super.
Slazem se sa svima koji kazu da su im stare stvari puno bolje od novih, jebiga vec su stari.........ali preporucam svakom metalcu da si poslusa neka stvari od njih npr. "Ajde bezi", "Ja ratujem sam", "Seljacine" i druge, pa da cuju da su ti cetnici znali napraviti zescu i ludju stvar od puno deklariranih metal grupa i to i u tekstovnom i u glazbenom kontekstu.........kome se ne svidjaju jednostavno ih ne mora slusati...........
Tompa je bio na METALCAMPU... <--ovo je link :)

Music is not a Sport-discipline.......
E-minor
Forum member

Postby deathmagik » Wed Jul 23, 2003 20:07

E-minor wrote:Corba je zakon, imao sam ih prilike gledati u Ljubljani prije dvije godine i bilo je super.
Slazem se sa svima koji kazu da su im stare stvari puno bolje od novih, jebiga vec su stari.........ali preporucam svakom metalcu da si poslusa neka stvari od njih npr. "Ajde bezi", "Ja ratujem sam", "Seljacine" i druge, pa da cuju da su ti cetnici znali napraviti zescu i ludju stvar od puno deklariranih metal grupa i to i u tekstovnom i u glazbenom kontekstu.........kome se ne svidjaju jednostavno ih ne mora slusati...........

potpisujem sve navedeno 8)
Kiss my shiny metal ass
deathmagik
Forum member

Postby Angel_Corpse » Thu Jul 24, 2003 14:59

:twisted: ma čorba je zakon :twisted:

The tears of women covered battlefields
Embraced the LAND with sadness
I can hear their sighs from that deep silence ...
Angel_Corpse
Forum member

Postby dominatrixfire » Thu Jul 24, 2003 15:10

shroud wrote:bora je cisto djubre pokvareno, jer radit onakva sranja od pjesama i stihova moze samo najveci i najzatucaniji debil.

ja sam u vrijeme kad je bila pjesma "e moj druze zagrebacki" bio u srbiji, pjesma je bila totalni jebeni hit na svim stanicama i televizijama, vrtila se neprestano, a ozracje u drzavi je bilo isto tako... fala kurcu da sam se uspio iselit od tamo...

malo sam skrenio off topic ali morao sam, jer mi je on jedan od mrskijih ljudi :twisted:

Izgleda da Boru ljudi bas ne kuze puno...ON JE UVIk KONTRA!

Znaci, kad je bio komunizam, on je bio kontra komunizma i piva je takve stvari, kad je poceo rat on je bio za Slobu, nakon par godina kad se Slobo ucvrstio na vlasti, on je post kontra Slobe...Bora je u biti teski anarhist jer uvik mora bit kontra onog sta je trenutno pozicija tj. uvik mora bit OPOZICIJA!
dominatrixfire
MOTHER CMAR

Postby dominatrixfire » Thu Jul 24, 2003 15:14

Joey(1) a.k.a. Stringless wrote:vec sam pricao o njima u topiku o rh yu rocku.
Bora je majstor, svaka njegova pjesma, pogotovo starije, genijalne su. faca, nema sto, znam da su imali koncerte po australiji, kanadi, americi.
imam skoro sve njihove albume i liveove, negdje oko 25, skinuo sam sa neta i onih 45 minuta gdje prica "gluposti" viceve i fore, e to je hakon, must hear!

I ja imam tih 45 minuta price i zezancija... :D

A znas onu Borinu pjesmu

naslov:PESMA MOJE ZENE GAGE PRE ODLASKA NA POSAO U JUTARNJU SMENU

text: Da li da ustanem ili da oductanem?

REKLAME

Ispecite vase voljeno stvorenje u nasoj peci _Gorenje Velenje!

Za bolju vegetaciju izmedju butina, umjetno gnojivo INA; kutina.

:D
dominatrixfire
MOTHER CMAR

Next

Return to Hard Rock Caffe