Mocvara Metal Tribina

Najave koncerata i dojmovi sa koncerata na kojima ste bili

Moderator: VVA mods

Re: Mocvara Metal Tribina

Postby Blackadder123 » Sat Feb 24, 2018 11:51

Bure,

Zahvaljujem na ponudi. Ok, nije bad, imamo drugacije stavove.

Sto se tice posla, radim za nesto vise od minimalca, dijete i to... trebam stalna primanja, nisam u poziciji da mogu radit sezonski pa ostat bez posla ako me kuzis, to je problem. Znaci treba mi stalni. Jer kao sto znas rezije, dijete itd... nemrem riskirat dat otkaz otic radit sezonski i kad to prodje sta onda? Tako da ne vjerujem...
Ipak sam ja na skoro 4 banke, a staža mrvica, nece me niko drugdje htjet kad prodje sezonski. A imam samo SSS. Vjerujem ti da su novci bolji, ali sezonski mi ne odgovara. Do prije samo 3 godine nebi ni razmisljao, ali sad su mi stvari drugacije u zivotu. A bome i neke zdravstvene stvari su pojavile prvi put, dakle nisam ni ja vise za svaki posao, pogotovo ne fizicki, jer takve nisam nikad ni radio pa niti nemam naviku, plus godine, plus zdravlje. Sad mi samo nemoj reci "evo jos jednog koji bira posao", radi se o zajebanijim stvarima na koje vise nemogu utjecati. Dal sam u zivotu trebao drugacije ili ne sad nemogu uci u vremeplov i vratit se nazad, sad je tako kako je i nema nazad.

Biti DJ za slusaone, ili radit kao pomocnik organizatora za koncerte za pocetak, pa kasnije samostalno, znaci u skladu politike kluba i takve neke poslove su mi ok, to je ono sto odgovara mom profilu. Uostalom neke bendove i poznam, Disciplinu, Orgazam, Obojeni.. neke sam im stvari i predlagao pa su nesto i prihvatili itd.. To sam ja. Nisam ja za konobara u klubu ili nekog ko nosi gajbe ili tako nesto...

Ali dobro, o ovome eventualno dalje na pm, nema smisla ovdje.
Lemmy: "We are Motorhead and we play rock'n'roll!" (Lemmy: "We were not heavy metal," he snaps. "We were a rock'n'roll band. Still are. Everyone always describes us as heavy metal even when I tell them otherwise. Why won't people listen?")
Blackadder123
Forum member

Postby Zdren » Wed Mar 07, 2018 12:34

Blackadder123,
kaj si ti sve nadrobio boktenedo...
Za zlatna vremena roflanja, šsnua i slično ;)
http://www.last.fm/user/Zdren
Tissit, tosi isot tissit!
Три психи пили Пилипихи спирт
Zdren
Forum member

Postby Blackadder123 » Wed Mar 07, 2018 13:52

:roll02:

Ko Lemmy na speedu (koliko je pricao), kad sam raspolozen mogu lajat citavu noc.

Drzim zanimljivo nekad i predavanje na forum hr. Dok ne dobijem permu po stoti put pa se opet vratim sa drugim nickom. Tamo je tema na muzici (il ti glazbi po jeziku iz 90tih) "tko su zapravo ljudi koji pljuju po ostalim tipovima glazbe" od neke cajkuše od prije 8 godina, al je tema aktualna opet. Ne smijem predirektno bar jos neko vrijeme da se ne sjebe tema, a onda kasnije kad me skuze nije bitno. Puno istine pisem, malkice i zajebancije, al fino kad se tamo standardna ekipa navuce. Nekad zna biti i zanimljivo i smjesno.
Na politiku ili religiju ako im dodjem dignem ih na zadnje noge zbog ustastva, crkve i 90tih/40tih kroz dva ili tri posta i fotografijama kao dokazima i odmah me baniraju :lol:

Na ovom forumu pisem ozbiljnije. Tamo mjesano, malo ozbiljno malo trolanje.
Lemmy: "We are Motorhead and we play rock'n'roll!" (Lemmy: "We were not heavy metal," he snaps. "We were a rock'n'roll band. Still are. Everyone always describes us as heavy metal even when I tell them otherwise. Why won't people listen?")
Blackadder123
Forum member

Postby Tzar Ivan Stratsimir » Fri Mar 09, 2018 11:28

U ovom smeću od države organizirati tako nešto? Ubila bi te birokracija i retardirani zakoni, uz to garantiram da bi se neko našao nečim uvrijeđen i sjela bi ti zavrat neka udruga liđi-biđi, Željka Markić, antifa, neki kvazibranitelji ili ko zna kakvi kozojebi.

Blackadder123 wrote:A metal fest ti je organizirao Juras, neki mu uspjeli neki ne, ali ne znam dal je neko osim njega nest pokusavao. Nije savrsen, cak smjesan vise, ali koliko njih je imalo muda probat osim njega? Nabroji na prste jedne ruke. Znaci ne ono neke svirke po mocvari i bla bla.. Nego ono na otvorenom, pravi fest. (hoce li ovo potaknut raspravu na tribini? :) )

Aj nemoj molim te
JOVAN wrote:DRKAM KURAC NA ISUSA
SVRSAVAM NA BIBLIJU
SVI MISLE DA SAM PEDER
ZATO STO SAM NORMALAN
Tzar Ivan Stratsimir
Forum member

Postby Tandrax » Sat May 12, 2018 19:21

Mene čudi da niko od starješina niej naipsao dosad :

JEBO VAS METAL DA VAS JEBA

ovaj pizdek bi dovodia judas prieste i mjdene i neznam metalike pičke materine a danas u svitu ima tisuće boljih bendova za koje ti ne treb afestival nego samo malo bolji klub za intimnu atmosferu

jebo vas metal da vas jeba
Fear is the mind-killer.

Glad će navest ljude na promjene, ona bistri um
Tandrax
Forum member

Previous

Return to Veni Vidi Audi