TANKARD

Thrash metal forum za sve ljubitelje thrasha...

Moderators: El Maestro Grande, Coroner

Postby Pakaa » Wed Jun 25, 2014 16:45

Izaša je novi album "R.I.B. (Rest in Beer)" i meni je stvarno stvarno dobar. Doduše, posluša sam ga samo jedanput, al ima stvari koje odma ulaze u uvo. Ovaj bend mi stvarno nekako ne gubi na kvaliteti i najprosječniji njihovi albumi su mi većinom dobri.

Šta se tiče stvari na novome, najviše mi kvalitetom odskaču prvi single Fooled By Your Guts, zatim naslovna R.I.B., nešto sporija Hope Can't Die, te dvi (zasad) možda najbolje na albumu, tj. Breakfast For Champions i The Party Ain't Over 'Til We Say So.
- - - Kocka Graphics - - -
Album artwork, flyeri, plakati za koncerte, bilo šta vezano za vizualnu stranu benda
Kocka Graphics službena stranica
Pakaa
Forum member

Postby UNKNOWN » Sun Jun 29, 2014 11:02

Pakaa wrote: Ovaj bend mi stvarno nekako ne gubi na kvaliteti i najprosječniji njihovi albumi su mi većinom dobri.

Šta se tiče stvari na novome, najviše mi kvalitetom odskaču prvi single Fooled By Your Guts, zatim naslovna R.I.B., nešto sporija Hope Can't Die, te dvi (zasad) možda najbolje na albumu, tj. Breakfast For Champions i The Party Ain't Over 'Til We Say So.

eo tocno u rijec si rekao ono sto bi i ja napisao. bas ove pjesme koje si stavio su teski vrh.
sva sreća da im je svaki album dobar, da je barem vise ovakvih bendova.
UNKNOWN
Forum member

Re: TANKARD

Postby Wolfheart » Thu Jan 08, 2015 20:12

Evo kao veliki fan Tankarda vise od dva desetljeca morma reci da mi je njihov zadnji album ispodprosjecan.
Nikako da mi sjedne, jednostavno mi zvuci preotrcano i nijedna pjesma me ne vuce na ponovno slusanje. Zamor materijala ili kaj vec, ali nazalost nakon dugo vremena da nisam kupio njihov novi album. Jebiga, ali mogu oni puno bolje.
Wolfheart
Forum member

Re: TANKARD

Postby drogarito » Wed Oct 18, 2017 22:17

drogarito
Forum member

Previous

Return to Thrash