Motorhead

O korijenima metala, njegovim istinskim pocecima, legendama..

Moderators: Jaggernaut, Vufli

Re: Motorhead

Postby Netiak » Thu Nov 26, 2015 19:02

Blackadder123 wrote:A osobu koja ima ovakav komentar (i kvocijent inteligencije) treba zaposliti na aerodromu da njuši prtljagu.

Image
I hate everyone equally
You can't tear that out of me
Netiak
Forum member

Postby Maiden Istra » Tue Dec 29, 2015 10:18

A u kurac.....baš sam šokiran moram priznat. Otišao Lemmy.....R.I.P.

Baš sranje....
"Prema majci Zemlji i prema bratu nebu odnosi se kao prema stvarima što se mogu kupiti, opljačkati i prodati poput stoke ili sjajnog nakita. Njegova će pohlepa uništiti Zemlju i za sobom ostaviti samo pustoš" poglavica Seattle
Maiden Istra
Forum member

Postby Demogorgon » Tue Dec 29, 2015 11:08

Pa nema te šta šokirat. Nije baš da je neočekivano. Već duže vrijeme je imao veća sranja s zdravljem. Jebga. Ako se gazio upola koliko se priča, onda je pravo čudo što je i ovoliko doživio.
Fuck your good intentions
Fuck your human rights
Fuck your finger in my face
This time I'm gonna bite
Demogorgon
Forum member

Postby Tandrax » Tue Dec 29, 2015 12:32

Da izgledao je loše i bolesno
a njegovim lajfstajlom koji je vodio , doživio je 70 godina šta je sam po sebi čudo
Fear is the mind-killer.

Glad će navest ljude na promjene, ona bistri um
Tandrax
Forum member

Postby gefufna » Tue Dec 29, 2015 23:08

"I had to stand on this platform while the camera went around and did the hologram thing and then they made the model, only smaller. They said it's an action figure and I said, 'So, you're gonna put a dick on it?' They said, 'No.' I said, 'Well, then it's not going to get much action then, is it?' A bad name for it, right?"
pak ti si bedak i seljak! tak je vola vražja pak i ima biti tak! ja imam praf ovog puta, a tebi se od metanola v glavi mota! LIMUN IDE U GEMIŠTE JER JE LOŠIJE VINO ZA GEMIŠT. JEBATE ROG KRAVSKI! (Pero Kotoriba)
gefufna
Forum member

Postby Maiden Istra » Wed Jan 06, 2016 15:03

Blackadder, jel još tuguješ? ....nemoj, na boljem je mjestu iako znam da ti život više nema smisao.
"Prema majci Zemlji i prema bratu nebu odnosi se kao prema stvarima što se mogu kupiti, opljačkati i prodati poput stoke ili sjajnog nakita. Njegova će pohlepa uništiti Zemlju i za sobom ostaviti samo pustoš" poglavica Seattle
Maiden Istra
Forum member

Postby Tandrax » Wed Jan 06, 2016 15:44

Ba123 se ubio i zapalio cilo skladište sa svojim knjigamam koje su čekale na objavu

Enormna tragedija za hevi metal književnost
Fear is the mind-killer.

Tandrax
Forum member

Postby Demogorgon » Fri Aug 26, 2016 8:39

Lemmy je mrtav. Blackadder je mrtav. Rock 'n' Roll je mrtav. Čmar (aka Perun) je mrtav.

Samo je Juras još živ... :facepalm:
Fuck your good intentions
Fuck your human rights
Fuck your finger in my face
This time I'm gonna bite
Demogorgon
Forum member

Postby priestfan » Fri Aug 26, 2016 10:38

Ajmo ČMAR, diž se na noge! Jebeš Jurasa.
"my lovecraft and black witch heart"
priestfan
Forum member

Postby Tandrax » Fri Aug 26, 2016 12:27

Za ČMAR spreman !!!
Fear is the mind-killer.

Tandrax
Forum member

Postby Blackadder123 » Mon Nov 27, 2017 3:04

R'n'r rokanje

https://www.youtube.com/watch?v=wP8PzIjHEbk

Brian Robertson o religiji i papi (ex Motorhead) :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=cseW7lYtBFA
Lemmy: "We are Motorhead and we play rock'n'roll!" (Lemmy: "We were not heavy metal," he snaps. "We were a rock'n'roll band. Still are. Everyone always describes us as heavy metal even when I tell them otherwise. Why won't people listen?")
Blackadder123
Forum member

Postby Blackadder123 » Sat Dec 16, 2017 13:16

Ne znam zasto Motorhead nije prebacen u 'hard rock' ali dobro. Evo novih vijesti, mozda i pomaknu nesto.

https://www.youtube.com/watch?v=GCsiqHjWBv0

Znaci nasli su snimljeni show iz 1996, ovaj link izgleda da je sa tog koncerta. Posto je to 12 mjesec onda je to i 'Overnight Sensation' tour, pa ce ulv i Mr Wrong (a vjerujem i ostali) mozda biti zadovoljni posto vole Overnight Sensation.

Evo i tu opis sta su nasli:

http://imotorhead.com/good-tidings-we-bring/

Ono sto mi samo nije jasno, rekli su da ce bit released. Nekako sam pomislio samo kao online na youtube posto nista drugo ne spominju ili je to samo pocetak koji ce izbaciti milijardu komada 'albuma' arhivskog materijala na fizicki medij svake godine? To je jos nejasno dali samo kao youtube ili i fizicki medij.
Lemmy: "We are Motorhead and we play rock'n'roll!" (Lemmy: "We were not heavy metal," he snaps. "We were a rock'n'roll band. Still are. Everyone always describes us as heavy metal even when I tell them otherwise. Why won't people listen?")
Blackadder123
Forum member

Postby Blackadder123 » Sat Dec 16, 2017 13:23

Procitao sam ponovo i cim kazu da je 'for free' onda ce bit samo youtube, ne fizicki format. To je ok.
Blackadder123
Forum member

Postby Blackadder123 » Sun Dec 17, 2017 21:59

Dajem forumu umjetno disanje da malo živne, i to na tri mjesta (nesto malo na veni vidi bilo) ali vidim ne trza.
Jos se nije usmrdio, znaci nije nastupilo raspadanje, pa brijem ima nade iako se ohladio vec. Elektro šok treba da ga trzne. Ionako ne volim davati umjetno disanje stranoj osobi. Kaj ja znam kaj mogu pobrati.
Evo malo Lemmy situacije link:

https://www.youtube.com/watch?v=YqJWVJwgLJg
Blackadder123
Forum member

Postby Blackadder123 » Sun Dec 17, 2017 22:21

Blackadder123
Forum member

PreviousNext

Return to Heavy