pišem inozemni blog o rvackom sf-u/fentaziju

Rasprave o knjizevnim djelima, artworku i ostalome iz ovih, za metal vrlo znacajnih podrucja

Moderator: HuncuT

pišem inozemni blog o rvackom sf-u/fentaziju

Postby zoran k » Sun Oct 04, 2009 23:36

Ima da se uzme u obzir kako ovo NIJE sad tu neka ja-reklamiram-svoj-blog tema, nego ozbiljno uvidite što vam pišem.

Kako mi je pred nekoliko dana izašla knjiga "Izvršiteli nauma Gospodnjeg" u Poljskoj, dobio sam blog na jednom poljskom horror portalu.

Evo linka:
http://carpenoctem.pl/wordpress/zoran/

Blog je na lošem engleskom, a ako netko baš hoće ima i prijevod na poljski.

I sad, neka generalna ideja je da ću ja tu pisati o knjigama, pisanju, mojim doživljajima po pitanju izdavaštva, a također i o sceni u Hrvatskoj. Da ljudi u Poljskoj vide što se tu zbiva. I sad, već sam ja tu nešto napisao, al poanta je da je to MOJE mišjenje i MOJE viđenje nekih stvari. Što nije nužno i objektivna istina. Al zato ima taj blog i tu demokratičnu stranu u vidu komentara, stoga ste pozvani da dođete tamo i ISPRAVITE moje navode koje smatrate neistinitima. Npr.: "Nemoj tako, nije Nives Celzijus profuknjača, to ti iz zavisti" i slično.

A to je u interesu toga što želimo da u svijet izađe prava slika o hrvatskoj SF sceni, a to ste dragi moji I SVI VI.

Eto.
None of you understand. I'm not locked up in here with you. You're locked up in here with me.
zoran k
Forum member

Postby Inanna » Mon Oct 05, 2009 12:38

ima li u knjižnicama tvoje knjige za posudit? :)
Inanna
Forum member

Postby zoran k » Mon Oct 05, 2009 20:13

agrafena alexandrovna wrote:ima li u knjižnicama tvoje knjige za posudit? :)

Ima.
U hrvatskim i u poljskim.

Doduše, ne u svakoj, ali u većini hrvatskih ima. I u ponekoj poljskoj :P
None of you understand. I'm not locked up in here with you. You're locked up in here with me.
zoran k
Forum member

Postby zoran k » Fri Oct 09, 2009 0:47

Ok, poslali su mi neku statistiku o posjećenosti mog bloga u prvih devet dana postojanja.

Budući da nisam nikad imao blog, ti brojevi mi ne znače baš previše. Možete li mi vi koji imate nikih iskustva s blogovima reći, je li to ok posjećenost za prvih devet dana?

Evo brojeva:
Hi!
some statistics :-)

1583 persons from a start of the blog
2842 visits
3042 visits from Croatia on a whole Carpe Noctem site
zoran k
Forum member

Postby Inanna » Fri Oct 09, 2009 13:24

meni se čini da je to uspjeh :D
hrv. web stranica ti je dobro napravljena ^^

i tnx na informaciji, potražit ću ju :)
Inanna
Forum member

Return to Fantasy & SF