Danilo Brozović: Bojno polje Istra (cyberpunk)

Rasprave o knjizevnim djelima, artworku i ostalome iz ovih, za metal vrlo znacajnih podrucja

Moderator: HuncuT

Danilo Brozović: Bojno polje Istra (cyberpunk)

Postby Jackie Daniels » Thu Jan 03, 2008 17:30

U srijedu, 2. siječnja na 250 prodajnih mjesta diljem Istre i Kvarnera, na kioscima, u trafikama, u supermarketima i svugdje drugdje gdje se prodaje Glas Istre, u prodaju se pušta roman Danila Brozovića BOJNO POLJE ISTRA u izdanju Naklade ZORO. Povijesni je to događaj, jer je BOJNO POLJE ISTRA domaći SF-roman s najvećom početnom nakladom svih vremena, a nadamo se da će tako postati i najprodavaniji te najčitaniji domaći SF roman svih vremena. Potražite roman BOJNO POLJE ISTRA na istarskim i riječkim kioscima po cijeni od svega 39 kuna!

S backgroundom pisca izvrsnih i nagrađivanih cyberpunk priča, Brozović se ovaj put predstavlja cyberpunk romanom čija se radnja događa pedesetak godina u budućnosti, u ozračju RATA ZA OTCJEPLJENJE ISTRE OD HRVATSKE.

blurb: http://zoroblog.blog.hr/2008/01/1623927 ... istra.html

nisam još dobila knjigu u ruke pa ne mogu komentirati radnju, a po novinama i forumima se (na zadovoljstvo izdavača) počelo svašta pisati... ah taj današnji marketing, ako ne sereš po crkvi ili državi nećeš ništa prodati :P

naslovnica je djelo yours truly.
l e a r n . t o . s w i m

dark artweb designsketchblogphoto
Jackie Daniels
Forum member

Postby zoran k » Thu Jan 03, 2008 19:29

Jedino nisam siguran jesam li dobro skužio - početna naklada je 3000 kom?
Jer, mislim da je toliko već imao "Arbov prolaz".
None of you understand. I'm not locked up in here with you. You're locked up in here with me.
zoran k
Forum member

Postby Jackie Daniels » Fri Jan 04, 2008 4:10

čini mi se da sam pročitala negdje da je 3000.
l e a r n . t o . s w i m

dark artweb designsketchblogphoto
Jackie Daniels
Forum member

Return to Fantasy & SF