MANGA I ANIME...KRV I VODA

Rasprave o knjizevnim djelima, artworku i ostalome iz ovih, za metal vrlo znacajnih podrucja

Moderator: HuncuT

MANGA I ANIME...KRV I VODA

Postby kvoO of aplocaliypse » Fri Aug 26, 2005 18:42

manga ianime

...ne ljudi ne pokemoni ...ima tu i krvi i emocija

napišite,komentirajte,reklamirajted itd. ...koji su vam najdraži-zašto je akira crtić a ne anime,zašto je dragon ball tako zarazan
KUPUJEM DUŠE...Odlične cijene,primem kredit,a plačam gotovinom
kvoO of aplocaliypse
Forum member

Postby kvoO of aplocaliypse » Fri Aug 26, 2005 18:44

eto vam nejbolje,i najkrvavije scene koje možemo naći u našim omiljenim mangama izrežu i animiraju da bi bili primjereni za djecu...npr.shaman king koji iz krvave sapunice zavjera i ubistava postao crtić za djecu s moralnim poukama
kvoO of aplocaliypse
Forum member

Postby Seraph » Sat Aug 27, 2005 17:04

Meni je vampire hunter d odlican i uz evangelione i akiru jedan od najboljih animiranih filmova ikad!
Don't die faster than your guardian angel can fly!!!
Seraph
Forum member

Postby kvoO of aplocaliypse » Mon Aug 29, 2005 13:16

Da, Vampyre D je dobar, ali ne jedinica, Akira nije dobar nego ZAKON, Evangelion, kako kome - jako dobra animacija, ali mi se ne sviđa prića.
kvoO of aplocaliypse
Forum member

Postby Moontaylor » Mon Aug 29, 2005 13:36

Jeste li gledali Visions of Escaflowne to je po meni jedan od najboljih anime filmova i serija(jer je snimljen i kao fil i kao serija)
A i X je zakon.
Jeste li culi za Van Helsink( Vampir sa pistoljem od 50kg koji ubija vampire)?
The way of the warrior,
is the way of the shadow...
Moontaylor
Forum member

Postby aždaja » Mon Aug 29, 2005 17:52

yuck!

od FLCL-a zgadise mi se anime i manga!
" Lace her corset properly, I can hear her speak without gasping!!! "
aždaja
Forum member

Postby kvoO of aplocaliypse » Mon Aug 29, 2005 22:35

Montaler wrote:Jeste li gledali Visions of Escaflowne to je po meni jedan od najboljih anime filmova i serija(jer je snimljen i kao fil i kao serija)
A i X je zakon.
Jeste li culi za Van Helsink( Vampir sa pistoljem od 50kg koji ubija vampire)?

sve sam to gledo..al i mnogo vise :D

imaš dobar ukus van helsing je zakon...al mi je vampire d ipak bolji zbog animacije...escafčowne ima pre zuakon priću a i animacija je žestoka...
kvoO of aplocaliypse
Forum member

Postby kvoO of aplocaliypse » Mon Aug 29, 2005 22:38

aždaja wrote:yuck!

od FLCL-a zgadise mi se anime i manga!

pa šta si onda posto na topic :wall:

i ak već komentiraš obazloži se razumljivo...a što se komentara tiće-možda jednostavno nisi gledo prave stvari tj. ono kaj ti se sviđa jer teško mi je vjerovati da ti se baš ni jedan ne sviđa...p.s. dobar avatar-giger ak se ne varam
kvoO of aplocaliypse
Forum member

Postby Kron » Mon Aug 29, 2005 23:27

Bah....

Ranma & Love Hina rulez!!!!!
From the depths of the waters I come,
and from depths Deep Ones also have come.
Hail to the ancient dream.
Hail to Dagon.
Kron
Tribunus Laticlavius

Postby Ariella » Tue Aug 30, 2005 7:52

Obozavam Anime jos od zna se - Sailor Moon hehe :) Al ne ove kod nas, LOL nego one tamo na RTL2 jos prije sto godina...ne volim se bas trejdati i traziti od drugih ljudi animee, tako da dosta toga sto sam gledala sam gledala na RTL2, MTVju i tako tim programima koji su to pustali...znam da ima jos miljun Animea out there koji valjaju, al trenutno nisam u raspolozenju za ikakve nabavke.

Favorit definitivno Escaflowne, arrrgh....ludilo...premocan, premocan i premocan i gotovo...najdrazi lik Folken Fanel...soundtrack je mocan na kub, a tek prica i sve ono, guymelefi, borbe, a tek ona zadnja izmedju Alana i Vana..odnos izmedju vana i Folkena....ma mogla bi sad o tome pricat sto godina, necu.. :)

X, jedan od boljih Animea, iako mislim da je malo prekratak, i da su nakon super uvoda kroz sve epizode, na kraju sve jednostavno sabili u glupost zadnje epizode, i nista mi nije bilo jasno....

Inuyasha, zao mi je sto ga nisam uspjela pogledati do kraja, nemam pojma jel RTL2 bio otkupio sve epizode...bio mi je predobar, iako ima neku klisej spiku tj. nekako imam osjecaj da je napravljen za siru publiku, tj. curice koje ce pasti na odnos izmedju Inuyashe i Kagome...al bez obzira na to, prva klasa je..

Zatim Ranma 1/2(komicno do jaja :lol: super je), Hellsing(tr00 8) ), Cowboy Bebop(Vicious VS Spike=mocno), FLCL je BOLESTINA :lol: Ne volim tako retardirane Animee...

Volim i Yugija jer mi se jebeno svidja onaj nacin crtanja i bojanja, monsteri, karte i sve to, iako da, znam da je to cisto komercijalni djecji proizvod za TV al sto ces, ja padam na to :) Pokemoni su mi jedni i jedini cisto SMECE, Digimoni su mi sto puta zesci, tamo bar ima jebenih emocija izmedju djece i tih Digimona, a ne ka Pokemoni...skupi ih sve, pobijedi, pickamaterina......tek toliko da se zna, ovdje ne mislim o jednoj-dvi pogledane epizode, gledala sam masu, skoro sve, i Yu-Gi-Oh, i Digimone i Pokemone...

Evangelion je odlican, iako ni meni bas prica nije nesto, al animacija je mocna...vise sam ga i zaboravila, nazalost, davno je bilo kad sam ga gledala :(

Ma ima masu toga....mrzim kad ljudi poistovjecuju rijec "anime" i "manga" samo sa Pokemonima i Hentai jebacinom.....daj ono, obrazujte se malo... :bugh:

Najvise od svega me se dojmio Anime nacin crtanja, tj manga, i odavno vec pokusavam crtati i bojati tako, al sto ces, ne ide me bas :wink:
Ariella
Forum member

Postby Kron » Tue Aug 30, 2005 13:11

Ezekiel wrote:Inuyasha, zao mi je sto ga nisam uspjela pogledati do kraja, nemam pojma jel RTL2 bio otkupio sve epizode...

I dalje se rade nove epizode Inuyashe!! I uskoro dolazi igra za PS2.
Hail to Dagon.
Kron
Tribunus Laticlavius

Postby Moontaylor » Tue Aug 30, 2005 13:29

Moga bi se u svemu slozit sa tebom sto se tice anime.
I ja sam vecinu anime pogleda na RTL2, MTV, VIVI( zbog toga reknem da gledam te ˝glazbene programe˝).
Jebate nema anime koji nisam pratio od MILE SUPERSTAR :oops: (tada sam ima 5/6 godina)pa do Ecaflona Lupina 3.
ALi meni jedan od najdrazi je Shin Chan(ja mislim da se tako zove.
Ljudi pogledajte, mozda vam se i ne svidi, ali mali Shin je lud do jaja, a kod pogledas da ima samo 5 godina. Mores mu se nasmijat do suza.

Ali opet ja mislim da nas je vecina pocela obozavat anime sa Dragon Ball-om
Je mogu sad neki govorit nesto protiv toga ali to je opca kultura svakog anime fana.

Sad kad sam bio u Njemackoj trazio sam soundtrack od Ecaflone i rekli sumu da nikako nije ni dosa u Njemacju,tj. da ga nema nigdje u Njemackoj kupiti.
Gdje si ga ti Ezekiel kupila?
Sa soundtracka imam samo Vision of Escaflowne - Dance of Curse (Battle Theme) stvar je zakon.
The way of the warrior,
Moontaylor
Forum member

Postby Ariella » Tue Aug 30, 2005 17:02

Montaler wrote:Gdje si ga ti Ezekiel kupila?

Nemam ga ni ja, nazalost, mislila sam na vecinu pjesama koje sam bila skinula s neta, i na cijeli Anime sa soundtrackom opcenito....ja mislim da su ga Nijemci imali prije dvi godine kad je Esca bio na MTVju, ja sam bila na jednom njemackom Escaflowne forumu, i koliko se sjecam, neki ljudi su govorili da su ga nabavili tamo...

Ali svejedno, kod nas to zato nikad nece doci, u to mozemo biti sigurni. :roll: Ajme kako bi se ja ubila za sve one djecje Anime magazine sto se prodaju u Njemackoj, uffff te posteri te ekstra ovo ekstra ono, vodic kroz ovo ono, aaaaaaaa..... :cry:
Ariella
Forum member

Postby Moontaylor » Tue Aug 30, 2005 17:54

Haha ja se mogu pohvaliti jer imam onaj extra veliki poster DBZ moram priznat nije bio jeftin, ali se isplatio.
Jebat ga tko znade mozda i dodje kad se malo prosiri anime ovim nasim krajevima.
Valjalo bi osnovat anime skup ili tako nesto u Hr.
The way of the warrior,
Moontaylor
Forum member

Postby Kron » Wed Aug 31, 2005 16:08

Bio je anime fest u Humu 19-20. 08!!!
Hail to Dagon.
Kron
Tribunus Laticlavius

Next

Return to Fantasy & SF