Prijedlog za zatvaranje

Prijedlozi za otvaranje novih foruma

Moderator: El Maestro Grande

Prijedlog za zatvaranje

Postby Richpa » Sun Mar 21, 2010 4:43

....Pivnice (verzija dva point nula)

Zašto?

- pošto je cmarnetov server već dovoljno zagušen i problematičan, predlažem da se oslobodi mjesta za konkretne tematske forume gdje bi SVAKODNEVNI posjetioci ovog foruma mogli razglabati o omiljenim bendovima, koncertima, o tome kako imaju 23 orginalne majice i 29 orginalnih DATova iz '88, te da bi mogli bez problema otvarati nove teme a da radi istih server ne pati.

- osim što se na elegantan način zaobišlo stajalište i mišljenje forumaša, isto tako predlažem da u slučaju da se ovaj prijedlog odbije Pivnica (verzija dva point nula) preimenuje u MIRKO FODOR V 1.0 jer je interakcija i zajeb(a)vancija ravna humoru spomenutog.

Nego, da ne serem...

Spammara je ugašena - super, neki su došli na svoje i siguran sam da je hrpetina uvaženih forumaša odahnula jer su napokon mogli scrollati s mišem do dna stranice i ne gledati na popisu foruma zadnji pdf kojeg na kraju krajeva i nisu posjećivali niti postali u istom. Drugi pak useri koji su više-manje najviše ovaj forum posjećivali radi dobre i zdrave zajebancije su ostali uskraćeni jer su dobili nekakve restrikcije na konto ničeg, dobili su nekakva uokvirena pravila koja su zapravo egotrip pojedinaca kojima je ta spammara smetala iz nepoznatih razloga (da, nepoznatih jer ama baš nitko nije od moderatora/administratora konkretno napisao zašto se ista ukinula).

Meni osobno je patnja otići u novopečenu ''Mirko Fodor Pivnicu'' i rasterećeno napisati neki post totalno opušteno a da ne strahujem da li ću dobiti opomenu, brisanje ili ne daj bože ban.

Možda sve ovo preuveličavam i doživljavam kao nepravdu ali sam siguran da na ovom forumu nisam jedini i isto tako sam siguran da dosta ekipe s foruma koja je svakodnevno dolazila ponajviše radi dobre i ZDRAVE zajebancije, više i nema toliko - neki su bojkotirali, dok drugima više nije zanimljivo.

Glupo ili ne, budite fer i korektni pa bar u duhu dobre stare demokracije okačite jednu dvotjednu anketu gdje bi ljude, odnosno SVAKODNEVNE KORISNIKE foruma pitali što misle o tom pitanju. Ako i presudi većina koja je protiv takvog oblika zezancije, bar ćemo svi znati što forumaši misle o toj prokletoj spammari. Ova situacija, bar meni (i forumašima koji vape za spammarom) je definitivno gay.

I da, nemojte mi obrisati temu i lockati jer znam da nije offtopic niti je kršenje nekog od navedenih pravila foruma.

P.S. - baš sada gledam i ispada kao da je spammara bila okupljalište nazi-pedofila koji slušaju new breed s primjesama nu jazza i gothica...
Richpa
Spectral Collapse

Postby Gutgrinder » Sun Mar 21, 2010 5:03

za.
http://www.cmar-net.org/forum/viewtopic.php?t=60224
Elék3čar wrote:ovo je pravi primjer bendovima kako se NE izdaju fanovi :!:

FOREVR IN D STRAGL (A) // (E)
http://www.youtube.com/user/Sarmaisterz
:yar:
Gutgrinder
Forum member

Postby Miljenko. » Sun Mar 21, 2010 10:30

za
Uh_koji_Dezinsector wrote:Ma treba doći na stejđ i ja sam kreten!.

Nameless wrote:symphonic deathcore sa prijelazima na black metal
Miljenko.
Forum member

Re: Prijedlog za zatvaranje

Postby Mile » Sun Mar 21, 2010 12:36

Nije da se ne slažem s tobom Ričpa, al moram te opovrgnut.

Richpa wrote: dobili su nekakva uokvirena pravila koja su zapravo egotrip pojedinaca kojima je ta spammara smetala iz nepoznatih razloga (da, nepoznatih jer ama baš nitko nije od moderatora/administratora konkretno napisao zašto se ista ukinula).

Gle u Pivnici što je šef reko:

Bishop wrote:Ljudi, ta bio sam ja ovdje od pocetaka ovog foruma kad ideja o nekoj spammari nije bila na krajnjoj pameti ikoga od nas, a sve je divno funkcioniralo. (...) Kroz godine narasli smo, i portal i forum i broj korisnika i sve je oslo down the toilet - odjednom je potrebna tam neka spammara da bi korisnici foruma mogli nailaziti uopce neki mamac i privlacnost za dolazenje ovdje? (...) kak god rezonirate, prema statistikama broj aktivnih korisnika je pao no isto tako se povecao promet po ostalim forumima i malo pomalo me to podsjeca na neke bolje godine.

Pa onda da iščupam par usmećenih citata sa sličnih tema.

Starkström wrote:To je ono što je meni išlo na kurac u spammari. Za svaki kurac se otvarao topic, bez obzira što ima za to mjesto na forumu.
Starkström wrote:Ali glupo je da ekipa bude na cmar-netu samo zbog spammare i da s nestrpljenjem očekuju novosti oko otvaranja spammare (u tom slučaju - jako je lako otvorit si svoj forum tipa rcma).
Clouseau wrote:Ae, objektivno gledano - šta stvarno gubiš sa ukidanjem spemare? Puno svađe, spema i 30 vučjih jutjub linkova dnevno. Internu zajebanciju imaš ionako već, ona može živjeti dalje i bez spemare.
Starkström wrote:Što se međusobnog vrijeđanja tiče, mislim da bi stvari otišle u pičku materinu kad bi se to dozvolilo i ne bi sankcioniralo...mene prvom padne mrak na oči kad vidim nečije kilometarske postove dok se ko zadnji debili prepucavaju oko toga čiji zmaj ima bolje tenisice. Sumnjam da se velikom broju ljudi da pratit forum gdje se ekipa uvijek ko djeca kači oko nečeg i sumnjam da je Bishop tako zamislio funkcioniranje foruma. U duhu interne zajebancije je to čak i smiješno, al postane iritantno ako netko ko tipa pharaoh nema smisla za humor (a zna kakva je spammara) i onda krene vrijeđat svu komunjarsku i njubridarsku gamad:)
Inače, nemam ništa protiv tih internih spika i zajebancija (koje su i nerijetko smiješne :) ), al po meni to upravo otuđuje i udaljava ostatak populacije foruma, koja posta eventualno u VVA i par glazbenih podforuma. Čim se pojavi neki novi user (bio sad taj user debil ili ne, nije bitno), odmah ga se ide prcat, a da on kurca ne kuži kaj mu se priča. Tak da ovo ispada ko igralište za nekolicinu usera, dok ostale to automatski udaljava. Ne kažem da je to sad neki big deal, ali tako stvari stoje na ovom forumu.
Starkström wrote:E, a za koji cock postoji Pivnica, jel to nekom palo na pamet?? :o
Nije über kul ko spammara, al moći će se i tu otvarat normalno topici koji NISU baš jutjub linkovi ili u stilu ''Ej Ašow, Stark, Mirza, Panurg, itd''. Za to imate facebook.
Clouseau wrote:Uostalom, Zdren je reko više manje šta i ja pa se niko nije kačio za njegov post. Ja sam kao i on rekao da je čmar bio sasvim ok i bez spemare. Pivnica može poslužiti za neku normalnu ležernu raspravu, brijem da vam niko ne bi tamo ni topik za sise i guzice tamo zabranio recimo. Ja sam uvijek bio za kvalitetu foruma iznad spema i količine u kojoj se možda doduše nečega i nađe u svom tom kaosu..
Picajzla wrote:sinoć sam lizo pizdu i sise i dobio pušenje
JES!
al danas sam ujutro povraćo i promašio šolju
NO!

Stjepko, Abysmo, Hrid, Psychotic, Narugrim, ja i još pokoji mod/admin je isto dao slično objašnjenje, al ne da mi se to sad sve kvotat. S time da Clouseau nije admin nit mod, pa je pogodio bit problema; a s druge strane Picajzlin citat je primjer spemerskog mentaliteta koji se umiješa u ozbiljne rasprave.
Last edited by Mile on Sun Mar 21, 2010 12:46, edited 1 time in total.
Mile

Postby ABIZMO » Sun Mar 21, 2010 12:41

well said
.
ABIZMO
kldjfdskljfefdm

Postby l||HRID||l » Sun Mar 21, 2010 12:50

Word.
l||HRID||l
Forum member

Postby Ulica Buraz » Sun Mar 21, 2010 13:20

Riječ.
21 kloš bod.
Ulica Buraz
Forum member

Postby Narugrim » Sun Mar 21, 2010 13:39

ja msilim da je stvar u tome da se vi sad iz principe ne želite zajebavat u pivncie jer 'smo' vam lokali spamaru
ajde dajte mi par linkova iz pivnice di je lokan topic koji je bio potencijalno dobra zajebancija?
Yeah, when I think of Maureen, I think of two things: asphalt... and trouble

http://www.last.fm/user/NikolicaPeca
Narugrim
Paklena naranča

Postby Miljenko. » Sun Mar 21, 2010 13:48

kaj je činjenica, puno ljudi je otišlo s foruma, puno ih je banano, evo i sam po sebi vidim da mi je postao poprilično nezanimljiv u zadnje vrijeme
tu i tamo pogledam ako je leakan novi album od deftonesa ili nevermorea, koje budu sve predgrupe svirale na koncertu i da li je u galeriji niknula koja nova maloljetnica (iako je to u zadnjih godinu dvije postala prava rijetkost)
Miljenko.
Forum member

Postby Richpa » Sun Mar 21, 2010 14:06

+MOONSHIELD+ wrote:kaj je činjenica, puno ljudi je otišlo s foruma, puno ih je banano, evo i sam po sebi vidim da mi je postao poprilično nezanimljiv u zadnje vrijeme
tu i tamo pogledam ako je leakan novi album od deftonesa ili nevermorea, koje budu sve predgrupe svirale na koncertu i da li je u galeriji niknula koja nova maloljetnica (iako je to u zadnjih godinu dvije postala prava rijetkost)

Upravo to - postalo je nezanimljivo, mozda nekome je sada jos bolje ali da se ostavila spammara sigurno bi dosta ljudi cesce provodilo vrijeme na forumu i sigurno bi se javile neke zanimljive teme (bez obzira sto bi mozda bile rijetke naspram onih koje su bespotrebne). Pivnica, sterilna ili ne nece moci zamjeniti spammaru bez obzira sto ste se potrudili oko pravila i restrikcija i sto je to ''najslobodniji'' podforum na cmaru.

Mile, s ovim citatima se slazem kada se govori o tim bespotrebnim temama ali vec ranije sam (dok se lockala spammara) predlagao da se taj podforum rekonstruira na nacin da bi recimo pristup ogranicili clanovima koji su registrirani od XY datuma i koji imaju XY postova. Isto tako, mislim da bi se dalo izvesti da forum ima autodelete opciju tako da bi konstantno bio cist a sve zanimljive teme bi se sacuvale ili u cmarologiji ili u pivnici i ne bi bile obrisanje, jer ruku na srce spammara je IMHO bila inkubator za sve one teme uz koje sam se valjao od smijeha.

Sto se vrijedjanja tice, tu se ne bi slozio da je spammara bila po tom pitanju najgori primjer. Jako puno svadja i na kraju banova je proizaslo i iz tematskih podforuma, pa onda VVA gdje je prakticki svaki treci post offtopic, itd. Incident s Marinom i Kenni jest bio nepotreban ali da je bio presudan da se sada to sve ugasi, mislim da ne.

Ne znam, možda pretjerujem(o) kada kukamo za tom spammarom i pravimo neku dramu ali mislim da nitko ne bi toliko se bunio da zbilja nije nekom *urcu koristila i imala svoj smisao i čar.
Richpa
Spectral Collapse

Postby Sentient » Sun Mar 21, 2010 14:37

isuse

Bishop wrote:dugo i nasiroko se raspravljalo o spammari, zakljucak je pao da joj je vrijeme za ukidanje pa uzrokovalo to drastican pad posjecenosti ovom forumu ili ne

Bishop wrote:Mozda je pao broj korisnika koji postaju po ovom forumu od tad, no nema veze, kak god rezonirate, prema statistikama broj aktivnih korisnika je pao no isto tako se povecao promet po ostalim forumima i malo pomalo me to podsjeca na neke bolje godine.

Spammara je stvar proslosti, zavrsite to poglavlje napokon, zbilja vise nema smisla da otvarate ovakve topice.

Jebiga ak vam se to ne svidja maknite se s ovog foruma, get a life.

nervirate mene, a ja postam triput mjesečno, iako forum posjećujem svakodnevno. nevjerovatno koliko ste dosadni. jel stvarno vjerujete da će se ikakvom anketom ili unedoglednim otvaranjem tema spemara vratit? really?
Sentient
Forum member

Postby Sotonska Panda » Sun Mar 21, 2010 14:42

Richpa wrote:
+MOONSHIELD+ wrote:kaj je činjenica, puno ljudi je otišlo s foruma, puno ih je banano, evo i sam po sebi vidim da mi je postao poprilično nezanimljiv u zadnje vrijeme

Upravo to - postalo je nezanimljivo, mozda nekome je sada jos bolje ali da se ostavila spammara sigurno bi dosta ljudi cesce provodilo vrijeme na forumu i sigurno bi se javile neke zanimljive teme (bez obzira sto bi mozda bile rijetke naspram onih koje su bespotrebne). Pivnica, sterilna ili ne nece moci zamjeniti spammaru bez obzira sto ste se potrudili oko pravila i restrikcija i sto je to ''najslobodniji'' podforum na cmaru.

Mile, s ovim citatima se slazem kada se govori o tim bespotrebnim temama ali vec ranije sam (dok se lockala spammara) predlagao da se taj podforum rekonstruira na nacin da bi recimo pristup ogranicili clanovima koji su registrirani od XY datuma i koji imaju XY postova. Isto tako, mislim da bi se dalo izvesti da forum ima autodelete opciju tako da bi konstantno bio cist a sve zanimljive teme bi se sacuvale ili u cmarologiji ili u pivnici i ne bi bile obrisanje, jer ruku na srce spammara je IMHO bila inkubator za sve one teme uz koje sam se valjao od smijeha.

Sto se vrijedjanja tice, tu se ne bi slozio da je spammara bila po tom pitanju najgori primjer. Jako puno svadja i na kraju banova je proizaslo i iz tematskih podforuma, pa onda VVA gdje je prakticki svaki treci post offtopic, itd. Incident s Marinom i Kenni jest bio nepotreban ali da je bio presudan da se sada to sve ugasi, mislim da ne.

Ne znam, možda pretjerujem(o) kada kukamo za tom spammarom i pravimo neku dramu ali mislim da nitko ne bi toliko se bunio da zbilja nije nekom *urcu koristila i imala svoj smisao i čar.

Ovo za autodelete, ima opcija auto pruning, ali je isključena jer je brisala dobre
topice koji su pali. Ako misliš na neki moderniji auto delete koji se moze "programirat"
po nekim kriterijima, takav se ne može implementirat na forum.

Što se tiče ograničenja, ono je postojalo i danas postoji. No problem je u tome što
novi useri koji dođu su bili automatski izvrijeđani, ili nisu znali što je trenutan fors
na forumu, i šta ti ja znam. Spamara je postala privatizirana od strane nekoliko usera.
Osim ako ti misliš da se stavi ograničenje na fiksan datum registriranja, pa da novi
useri ne mogu uopće na podforum? Iskreno, to mi je bezveze ideja.

Sada je sporije, ali jebiga, glavni "spameri" su trenutno banani radi pizadarija i prkosa.
No, sporije je samo u pivnici, ostatak foruma je aktivan pa i aktivniji no prije.

I ovi argumenti da je to naš egotrip i da nas to veseli, to su stvarno najobičnije gluposti.
Razmisli malo,. zar stvarno misliš da nas veseli to što se vi osjećate zakinuto?
Kakvo mi to zadovoljstvo predstavlja u životu? Ono imam thrill jer se događaju stvari na forumu.
Hohoho, vidi glupi Richpa kako se žali, hehe sto posto je ogorčen, kako me to veseli.

Modificiran je forum zbog svih stvari koje su Mile, Narugrim i ostali naveli.

Sada je tako kako je samo zato što se svi bune i žale, umjesto da daju šansu i krenu pisat.

I da, imho, mislim da pretjeruješ, jer ponavljam, 100% sam siguran da nitko od nas
nije bio suglasan za ukidanje jer svršavamo na vašu "patnju".
Bit će vam onako kako si sami napravite, a čisto sumnjam da bi dobio ban ako nešto rasterećeno
napišeš, ali ako rasterećeno staviš sliku i to u img naredbi kakvu je Craig. C
stavljao, jebiga, nekakva sankcija će bit.

Ponavljam, bit će onako kako si svi samo napravimo.
Kick some Ash.
Sotonska Panda
Under Dreamskies

Postby Richpa » Sun Mar 21, 2010 15:31

Sentient wrote:nervirate mene, a ja postam triput mjesečno, iako forum posjećujem svakodnevno. nevjerovatno koliko ste dosadni. jel stvarno vjerujete da će se ikakvom anketom ili unedoglednim otvaranjem tema spemara vratit? really?

Ali si imao/la neutazivu zelju da spomenes kako te nervira nesto sto te zapravo i ne zanima? :roll:

Da, ja vjerujem da se može uvjek nešto promjeniti ako se ispravno postaviš i na ispravan način nešto pitaš. Da nije tako, onda bi svaki prijedlog koji je postan na ovom forumu ne bi bio usvojen i imali bi forum s 8 podforuma.

Jebiga ak vam se to ne svidja maknite se s ovog foruma, get a life.

Ranije je Bishop spomenuo kako je posjećenost foruma pala i onda na kraju je ostavio ovakav komentar, pa zar nije u interesu da jedan interaktivni forum ima što više (zadovoljnih) korisnika i da svatko od istih može doći na forum i čitati ono što ga zanima?

Ovo za autodelete, ima opcija auto pruning, ali je isključena jer je brisala dobre
topice koji su pali. Ako misliš na neki moderniji auto delete koji se moze "programirat"
po nekim kriterijima, takav se ne može implementirat na forum.

Ista stvar, namjesti se da teme koje nisu aktivne 2-3 tjedna idu na vječna lovišta i problem riješen. Već sam spomenuo da potencionalno dobre teme se prebace u Pivnicu, mada opet ako su već dobre neće tek tako postati neaktivne. Zapravo to je stvar procjene moderatora, ako već tema sadržajno odgovara Pivnici, može se komotno prebaciti i nakon 2-3 stranice.

phpBB 2004 - čisto sumnjam da postoje neki tweakovi za ovu verziju, postojeći auto pruning bi po tom pitanju sljakao sasvim ok.

Što se tiče ograničenja, ono je postojalo i danas postoji. No problem je u tome što
novi useri koji dođu su bili automatski izvrijeđani, ili nisu znali što je trenutan fors
na forumu, i šta ti ja znam. Spamara je postala privatizirana od strane nekoliko usera.
Osim ako ti misliš da se stavi ograničenje na fiksan datum registriranja, pa da novi
useri ne mogu uopće na podforum? Iskreno, to mi je bezveze ideja.

Nisam mislio na fiksni datum već da pristup ima korisnik koji je registriran recimo mjesec dana na forumu, a ne netko tko se jucer registrirao i odmah bi dobio pristup spammari. Isto tako spominjao sam membergrupu koja bi mogla funkcionirati kao recimo Knjiznica. Svi korisnici koji zele koristiti spammaru, zatraze od moderatora/voditelja spammare pristup onda ovaj pogleda da li ima dovoljan broj postova i da li je dovoljno dugo na forumu i onda dobije pristup spammari. Ostali kojima ide na kok spammara uopce i ne traze pristup i PROBLEM RIJEŠEN, sretni i jedni i drugi.

I komotno onda možete staviti recimo pravilo da član spammare koji dobije 2-3 bana u spammari, automatski biva isključen iz membergrupe.

Iskreno, ovo zahtjeva sat vremena posla. 15 minuta da se kreira forum i da se postave restrikcije, 10 minuta da se kreira grupa i 35 minuta da se napišu i objave pravila.

Sada je sporije, ali jebiga, glavni "spameri" su trenutno banani radi pizadarija i prkosa.
No, sporije je samo u pivnici, ostatak foruma je aktivan pa i aktivniji no prije.

Ma ostatak foruma je bio aktivan i prije, ljudi koji su dolazili radi tema o bendovima, galerije, raznih novosti i najava koncerata su cijelo vrijeme tu, spammara uopce nije narusavala posjecenost i aktivnost tih foruma, to sto je uzeta kao nekakva izlika je cista glupost.

I ovi argumenti da je to naš egotrip i da nas to veseli, to su stvarno najobičnije gluposti.
Razmisli malo,. zar stvarno misliš da nas veseli to što se vi osjećate zakinuto?

Možda sam malo preoštro zaokružio to i na kriv način se izrazio ali jebiga, postoji kritična skupina koja se osjeća ''zakinuto'' i koja protestira. Jebiga, netko u tom protestiranju pretjera i radi to na krivi način.

Sada je tako kako je samo zato što se svi bune i žale, umjesto da daju šansu i krenu pisat.

Nažalost jest i šteta je što i one konkretne prijedloge ste zaobišli i jednostavno ugasili spammaru. Ne tvrdim da nije postojalo razloga da se tu nešto napravi, ali da se samo tako ugasi, s tim se jebiga, ne slažem.

Ponavljam, bit će onako kako si svi samo napravimo.

Yep. Eto i dalje sam na forumu, pokušavam u Pivnici raditi isto ono što i u Spammari ali nema tog feelinga, zajebancija se svela na minimum minimuma, hrpa ljudi čije postove bi mi bio gušt čitati je jednostavno postala neaktivna ili su otišli s foruma. Možda imam krivi dojam, ali to više nije rasterećen forum gdje bi bar jednom dnevno mogao naletiti na neki imbarofl post ili temu.
Richpa
Spectral Collapse

Postby Sentient » Sun Mar 21, 2010 15:45

Da, ja vjerujem da se može uvjek nešto promjeniti ako se ispravno postaviš i na ispravan način nešto pitaš. Da nije tako, onda bi svaki prijedlog koji je postan na ovom forumu ne bi bio usvojen i imali bi forum s 8 podforuma.

logika između ovih dviju situacija nije ni slična, a kamoli identična. stvarno nije.

pa zar nije u interesu da jedan interaktivni forum ima što više (zadovoljnih) korisnika i da svatko od istih može doći na forum i čitati ono što ga zanima?

ne znam jesi primjetio, ali za spemarom kukaju većinom oni koji su ju pretvorili u svoje dvorište za internu zajebanciju, a to više manje nije imalo veze s ostatkom foruma. ako vam se interno zajebava, ote na rčma, ne? eto. ionako se sva vaša aktivnost i sveudiljan doprinos forumu svodio na spemaru.
za ostatak rasprave me boli kurac, htjela sam napisat ovo jer je nevjerovatno koliko kukate i cvilite oko jebene spemare.
Sentient
Forum member

Postby Richpa » Sun Mar 21, 2010 15:58

Sentient wrote:

logika između ovih dviju situacija nije ni slična, a kamoli identična. stvarno nije.

Identično je. Imaš traženi broj ljudi koji treba da se usuglasi s prijedlogom da bi se nešto novo otvorilo ili nešto staro zatvorilo. Apsolutno je ista situacija.

Sentient wrote:ne znam jesi primjetio, ali za spemarom kukaju većinom oni koji su ju pretvorili u svoje dvorište za internu zajebanciju, a to više manje nije imalo veze s ostatkom foruma. ako vam se interno zajebava, ote na rčma, ne? eto. ionako se sva vaša aktivnost i sveudiljan doprinos forumu svodio na spemaru.
za ostatak rasprave me boli kurac, htjela sam napisat ovo jer je nevjerovatno koliko kukate i cvilite oko jebene spemare.

Dvorište za internu zajebanciju uopće nije moglo nastati iz ničega, s vremenom ljudi koji su češće zalazili u spammaru su pronašli zajedničke fore i na virtualan način se ''zbližili'', što je tu loše molim te, osim činjenice da nekom xy padobrancu u početku neće biti kristalno jasna ta virtualna zajebancija? Sve se svodi na stvar kako ćeš se ''uklopiti'' ako to uoće želiš.

I molim te nemoj mi držati prodike o tome kako je spammarski puk svoju aktivnost isključivo šibao u spammari, molim te NEMOJ. Hrpa ljudi koji su visili u spammari su isto tako otvarali i sudjelovali u super raspravama van spammare ali ne, uhvatiš se 2-3 dežurnih problematičnih usera i kompletnu spammaru osudiš na konto njihove aktivnosti na forumu. I da, ta spika s internim forama i sl. je postala izlizana kao Isusov opanak, pogotovo zato što se sva ''interna spika'' svodila na zdravu zajebanciju i dio iste si mogao postati u jako kratkom periodu. Evo za primjer cu navesti Milu (Mile, sorry, ti si mi nekako najadekvatniji za ovo...), covjek se registrirao u skorije vrijeme, došao u spammaru, znao se zajebavati i postao je DIO INTERNE OPSKURNE ELITISTIČKE SPIKE. ZOMG!

Veliš da nema veze s ostatkom foruma, pa da te onda pitam kakve jebene veze ima PIVNICA s ostatkom foruma kad smo već kod toga (a dobro znam(o) da je ista predstavljena kao prototip spammare).

Nevjerojatno je koliko ti kukas sto mi kukamo :P
Richpa
Spectral Collapse

Next

Return to Brainstormers