25.11. DARK TRANQUILLITY, TRISTANIA, INNERGATE, MOČVARA-ZGB

Stari koncerti, festivali i eventi vrijedni pamćenja

Moderator: Mile

Postby Nonsense? » Mon Nov 25, 2013 14:28

bude bilo veselo veceras :D
Nonsense?
Forum member

Postby shadowthrone » Tue Nov 26, 2013 9:40

Zanimljivo da nitko ne želi prokomentirati jučerašnji fijasko...
To je bio definitivno najgori koncert u mom životu.
Predgrupe neću komentirati jer nisu moj štih.
Tranquillity - pojaviti se bez basista je najblaže rečeno neprofesionalno. Stajao sam 2 metra ispred tonca i trebalo mi je minuta da skužim o kojoj se pjesmi uopće radi (a znam ih inače). Nabrijao je kick do neba, tu i tamo se čula koja Mikaelova promrmljotina, a ostalo sve u banani. Sama svirka je bila potpuna katastrofa jer je bubnjar bezbroj puta fulao, a o gitaristima uopće ne bih... Žao mi je što nisam otišao na Carcass u Beč...
shadowthrone
Forum member

Postby Roundabout » Tue Nov 26, 2013 9:58

Da, koncert je bio loš. U toj močvari nebi dao vise da sviraju bendovi koji nisu u rangu biciklica ili tak nekaj.
YS wrote:U2 je postigao ono mejdenići neće ni za sljedećih 20 godina. Pa ni još toliko

Budala

Trebate prenociste u Zagrebu za koncert?

https://www.facebook.com/pages/Apartmen ... 130?ref=hl
Roundabout
Forum member

Postby Iwa___ » Tue Nov 26, 2013 10:01

shadowthrone wrote:Zanimljivo da nitko ne želi prokomentirati jučerašnji fijasko...
Tranquillity - pojaviti se bez basista je najblaže rečeno neprofesionalno. Stajao sam 2 metra ispred tonca i trebalo mi je minuta da skužim o kojoj se pjesmi uopće radi (a znam ih inače). Nabrijao je kick do neba, tu i tamo se čula koja Mikaelova promrmljotina, a ostalo sve u banani. Sama svirka je bila potpuna katastrofa jer je bubnjar bezbroj puta fulao, a o gitaristima uopće ne bih... Žao mi je što nisam otišao na Carcass u Beč...

...možda nisi bio ispred tonca nego negdje kod klupa na nasipu :D ?

ja sam sve cula...lijepo, jasno, glasno, melodicno.
Odlicno je bilo.

i Mikaelovo ponašanje na stage-u me oduševilo..tolko se smijao, bio odlicno raspolozen...ma jeben koncert.

Treba znati uživati u glazbi a ne čekati svaki fulanac i onda kenjat o tome (opcenito govorim, bez uvrede).
Iwa___
Forum member

Postby Mr. Wrong » Tue Nov 26, 2013 10:13

niti sam bio na koncertu niti slušam ovu grupu, ali koji bi vrag falio močvari kao prostoru za klupske koncerte? bio sam tamo bar stotinu puta, a bio sam i u svim drugim prostorima u zagrebu, i apsolutno nigdje (osim ponekad u ksetu, ali uglavnom u davnijim vremenima) nisam čuo zvuk kvalitetan kao močvarin PROSJEK. ako jučer zvuk nije valjao, tu me režite ako nije kriv sâm bend, ili bendov tonac.

i da, nemam nikakve veze s močvarom i neke stvari mi tamo idu na živce (npr. izbor i cijene cuge), ali zvuku se stvarno ne može ništa prigovoriti.
I try to talk to girls and I keep thinking of World War III!
Mr. Wrong
Forum member

Postby shadowthrone » Tue Nov 26, 2013 11:05

Iwa___ wrote:...možda nisi bio ispred tonca nego negdje kod klupa na nasipu :D ?

ja sam sve cula...lijepo, jasno, glasno, melodicno.
Odlicno je bilo.

i Mikaelovo ponašanje na stage-u me oduševilo..tolko se smijao, bio odlicno raspolozen...ma jeben koncert.

Treba znati uživati u glazbi a ne čekati svaki fulanac i onda kenjat o tome (opcenito govorim, bez uvrede).

Nisam se napio i sjedio na klupi vani.
Bez brige, uživati u glazbi itekako znam i nisam jedan od onih koji seru po svakom koncertu. Bilo je puno failova za koje nikada nisam prigovorio (npr. Nile u Boogaloou) .
Razlika između mojeg i tvojeg doživljaja je to što vjerojatno nismo isti broj puta gledali Tranquillity uživo i to što je tebi vjerojatno puno draži bend nego meni pa im više stvari pustiš.
Da se razumijemo - drago mi je što ti je bilo super jer bih i ja htio da je meni bilo tako, ali preko onog jučer nisam mogao preći.
shadowthrone
Forum member

Postby Iwa___ » Tue Nov 26, 2013 11:32

shadowthrone wrote:Nisam se napio i sjedio na klupi vani.
Bez brige, uživati u glazbi itekako znam i nisam jedan od onih koji seru po svakom koncertu. Bilo je puno failova za koje nikada nisam prigovorio (npr. Nile u Boogaloou) .
Razlika između mojeg i tvojeg doživljaja je to što vjerojatno nismo isti broj puta gledali Tranquillity uživo i to što je tebi vjerojatno puno draži bend nego meni pa im više stvari pustiš.
Da se razumijemo - drago mi je što ti je bilo super jer bih i ja htio da je meni bilo tako, ali preko onog jučer nisam mogao preći.

nisam ciljala na opijanje..zezam samo.

imas pravo, ovo mi je prvi put da sam ih slusala uzivo a vec ih dugo vrtim...mozda od Havena.

Vidjet cemo dojmove kad iduci put dođu pa kad cu imati s necim usporediti :wink:
Iwa___
Forum member

Postby bobo/metalsound » Tue Nov 26, 2013 11:38

Veliko hvala svima na sjajnoj večeri. Lijepo je bilo vidjeti da vas još ima. Napokon :-)
Girls are like slugs-they probably serve some purpose,but it's hard to imagine what.
bobo/metalsound
Forum member

Postby Roundabout » Tue Nov 26, 2013 12:44

bobo/metalsound wrote:Veliko hvala svima na sjajnoj večeri. Lijepo je bilo vidjeti da vas još ima. Napokon :-)

Stari jel ti org Hatebreed i Napalm?
YS wrote:U2 je postigao ono mejdenići neće ni za sljedećih 20 godina. Pa ni još toliko

Budala

Roundabout
Forum member

Postby bobo/metalsound » Tue Nov 26, 2013 12:46

Roundabout wrote:
bobo/metalsound wrote:Veliko hvala svima na sjajnoj večeri. Lijepo je bilo vidjeti da vas još ima. Napokon :-)

Stari jel ti org Hatebreed i Napalm?

Ne
Girls are like slugs-they probably serve some purpose,but it's hard to imagine what.
bobo/metalsound
Forum member

Postby Roundabout » Tue Nov 26, 2013 12:46

Mr. Wrong wrote:niti sam bio na koncertu niti slušam ovu grupu, ali koji bi vrag falio močvari kao prostoru za klupske koncerte? bio sam tamo bar stotinu puta, a bio sam i u svim drugim prostorima u zagrebu, i apsolutno nigdje (osim ponekad u ksetu, ali uglavnom u davnijim vremenima) nisam čuo zvuk kvalitetan kao močvarin PROSJEK. ako jučer zvuk nije valjao, tu me režite ako nije kriv sâm bend, ili bendov tonac.

i da, nemam nikakve veze s močvarom i neke stvari mi tamo idu na živce (npr. izbor i cijene cuge), ali zvuku se stvarno ne može ništa prigovoriti.

Jebiga sto ljudi sto cudi.

U pogonu je zvuk bio milina na tri konc na kojima sam bio. Down zvuk u tvornici isto fenomenalan. To su primjeri koje se sad sjetim.

Finntroll nedavno ono jucer je bilo groblje nevidjeno.

Budala

Roundabout
Forum member

Postby SpiritCrusher » Tue Nov 26, 2013 12:50

dobro, zvuk mozda i nije bio najbolji, al meni nije zasmetalo ni najmanje. jbt neki ljudi kao da ne znaju uzivati na koncertima vise.
al zato ostatku publike svaka cast, bar ovima naprijed, ne znam sto se iza desavalo. stvarno se ne sjecam kad sam zadnji put bio dio bolje publike, ludilo jebeno. dobro, sjecam se, na thrashfestu prije 2 godine, al to je druga prica :D
jedino mi je zao sto nisu zatvorili s Lethe, jbg. uglavnom, meni je bio vrh, zao mi je sto nekima nije :/
SpiritCrusher
Forum member

Postby Pavao » Tue Nov 26, 2013 13:02

shadowthrone wrote:Zanimljivo da nitko ne želi prokomentirati jučerašnji fijasko...

DT sam gledao nekoliko puta live i sinoćnji koncert je bio jedan od definitvno najboljih.

Zvuk jako dobar, atmosfera sjajna, a glede basiste---pa još prije skoro dva mjeseca je bilo uredno objavljeno da na turneju idu bez basiste i znalo se to unaprijed. I nije uopće sinoć nedostajao...iako ga uopće trenutno niti nemaju.

Set lista odlična, iako bih ipak pokoju stvar manje s novog albuma.

E i šteta za štand za merchandise.. nakon dosta vremena odlučim kupiti T-shirt i skužim da na back printu na tour majici u čitavom popisu turneje FALI Zagreb?!

Bollocks....
Oh ,Jesus,with your love,I´ĺl never be a lonely spirit!
Pavao
Forum member

Postby Covjek Golub » Tue Nov 26, 2013 13:44

Roundabout wrote:Da, koncert je bio loš. U toj močvari nebi dao vise da sviraju bendovi koji nisu u rangu biciklica ili tak nekaj.

Također na koncertu nisam bio, al govoriti da je u Močvari loš zvuk općenito je bezveze. Vjerovatno su dark tranquility imali slabog tonca. U Čvari mi je većina bendova koje sam slušal imala dobar zvuk i jedan mi je od boljih klubova od uvijek. A Biciklić ovak i onak su zajebancija bend i na njih nejdem sigurno zbog zvuka neg zbog super štimunga i kaosa koje naprave.
Covjek Golub
Forum member

Postby Nonsense? » Tue Nov 26, 2013 14:17

Uf koncert je bio fenomenalan. Tonac istina je bio totalno smeće i zvuk je opčenito bio loš, ali to me nimalo nije sprječilo da uživam u koncertu. Bio sam naprijed i to je bio urnebes, pregenijalna atmosfera. Mikael pregenijalan, jeben kontakt sa publikom, na kraju čak ošo se grlit sa ljudima. Najbolji doživljaj ikad na pjesi there in, par centimetara od mene skroz se nadvio nad publiku i gledam ga kak pjeva, aaaaa a ja doživljavam orgazam na pjesmu :D . Također ne pamtim kad sam čuo da svi tako složno zajedno se deru tolko dugo we want more. Sve u svemu jedan od najboljih koncerata, razvalili su, vidjelo se da su i oni jako bili oduševljeni, jedini nedostatak zvuk.
Nonsense?
Forum member

PreviousNext

Return to Arhiva Koncerata