Underwall 2013 + 2014

Stari koncerti, festivali i eventi vrijedni pamćenja

Moderator: Mile

Postby Demogorgon » Fri Apr 05, 2013 8:01

Kada se već nagađa, onda da i ja puknem Testament :D
Čini mi se da nisu bili nigdje u okolici još.
Fuck your good intentions
Fuck your human rights
Fuck your finger in my face
This time I'm gonna bite
Demogorgon
Forum member

Postby Pavao » Fri Apr 05, 2013 10:05

Testament - dva puta Slovenija, ako se ne varam, možda i Srbija, nisam najsigurniji. U Austriji bezbroj puta..
Ovdje se i meni Venom nameće..
Oh ,Jesus,with your love,I´ĺl never be a lonely spirit!
Pavao
Forum member

Postby Demogorgon » Fri Apr 05, 2013 10:15

Nemam pojma da su bili u Sloveniji pa ni u Srbiji. A moguće da su i bili na Metalcampu, ali taj festival nisam nikad pratio, pa neznam.

A reko Stipe da je Venomu tek poslan upit, te da se još nisu očitovali, tak da sumljam da su oni taj veći bend.

Svatko vidi što želi vidjet. No ko zna, možda je taj veći bend neki meni potpuno nezanimljiv, tak da... živi bili pa vidjeli.

Ja baš ideje i nemam.
Fuck your good intentions
Fuck your human rights
Fuck your finger in my face
This time I'm gonna bite
Demogorgon
Forum member

Postby Liburnian » Fri Apr 05, 2013 10:17

Poslana je naša zadnja ponuda, pa ćemo tehnički znati jel to prolazi ili ne već danas. Držite fige da prođe. U tom slučaju taj smo band potvrdili danas i bit će spreman za objavu možda već u ponedjeljak.
Liburnian

Postby Craig C. » Fri Apr 05, 2013 15:42

Ašow, the Aucropsy wrote:Ok ekipa, ajmo dosta i vratiti se na temu festivala.
Ako hocete, mozete u podforumu "Metal" otvoriti topik i pričati o ovome, ne sumnjam da će se Bo uključiti u raspravu i biti na raspolaganju.

slušajte moderatora ;) ;) ;)
Craig C.
Forum member

Postby Liburnian » Fri Apr 05, 2013 16:11

Poziv svim mladim umjetnicima i vrijednim rukotvorcima, koji od fimo mase, raznih metala, žica, perlica, kože, kristala, lateksa itd izrađuju nakit za aternativnu scenu da postave svoj štand ili prodajno mjesto na UNDERWALL festivalu i time doprinesu metal šušuru i boljem ugođaju na festivalu. Kako smo novi i mladi festival i kako trebamo podršku svih vas, tako ćemo mi podržati sve te mlade i vrijedne ljude koji izrađuju nakit, modne dodatke, custom underground odjeću i vizuale i sl, te im omogućiti BESPLATNO mjesto za prodaju na UNDERWALL festivalu. Stoga, ako znate bilo koga tko se bavi sličnim zanimanjima i izrađuje super stvari neka se javi na info@fullmetalservice.com
Liburnian

Postby Pumpa » Fri Apr 05, 2013 17:21

fake
Pumpa
Forum member

Postby alcometal » Sat Apr 06, 2013 22:25

Bo wrote:
Tzar Ivan Stratsimir wrote:
Bo wrote:3. da mi nismo reagirali kako smo, nebi se o smanjenju pdv-a razmisljalo toliko aktivno.

Dabome :lol:

samo sam cekao :-)

a gledaj...da u sloveniji nismo nedavno izasli na ulice, jos uvjek bi imali jansu za premijera.
ja znam da je otkazivanje festivala, zajedno s protestima HGU pomoglo u ovome.

e jeste napravili posao u sloveniji, sad kad ste makli janšu sve vam je krenulo super hahaha
alcometal
Forum member

Postby Liburnian » Sat Apr 06, 2013 23:07

Popunjavaju se sva domaća imena i svi strani bendovi osim headlinera i co-headlinera. Lista će biti gotova i dostupna već danas ili sutra. U ponedjeljak očekujemo prvo veliko ime.
Liburnian

Postby Bo » Sun Apr 07, 2013 10:16

alcometal wrote:
Bo wrote:
Bo wrote:3. da mi nismo reagirali kako smo, nebi se o smanjenju pdv-a razmisljalo toliko aktivno.

a gledaj...da u sloveniji nismo nedavno izasli na ulice, jos uvjek bi imali jansu za premijera.

e jeste napravili posao u sloveniji, sad kad ste makli janšu sve vam je krenulo super hahaha

cestitam...sjedi 2....
METALDAYS www.metaldays.net
BURNING SEA www.burning-sea.com
PUNK ROCK HOLIDAY www.punkrockholiday.com
Boban Milunovic
e-mail: boban@metalholiday.com
Bo
Metalholiday

Postby Slovencek » Sun Apr 07, 2013 11:20

alcometal wrote:
Bo wrote:

Vec nam se cijedi med i mlijeko ovdje, e. :roll:
Slovencek
Forum member

Postby Pakaa » Sun Apr 07, 2013 15:10

Kada će sutra bit prve objave?
Neman interneta u stanu, pa da znan kad otić pogledat negdi drugo :D
- - - Kocka Graphics - - -
Album artwork, flyeri, plakati za koncerte, bilo šta vezano za vizualnu stranu benda
Kocka Graphics službena stranica
Pakaa
Forum member

Postby Liburnian » Sun Apr 07, 2013 15:16

Prvi headliner najvjerojatnije sutra, a ostali bendovi najvjerojatnije danas na večer...
Liburnian

Postby Pavao » Sun Apr 07, 2013 16:15

Bude po jedan headliner svaki na dan ili headliner + co-headliner?
Oh ,Jesus,with your love,I´ĺl never be a lonely spirit!
Pavao
Forum member

Postby Liburnian » Sun Apr 07, 2013 16:43

Po planu headliner svaki dan, a coheadliner će uvijek biti, bio to više ili manje poznatiji band. Imat će co-headlinerssku poziciju i tajming i jebeno će je iskoristiti.

Svima mora biti jasno da, iako UNDERWALL nema nikakvu pravnu ili slijedbeničku poveznicu s BURNING SEA da smo se maksimalno trudili izaći u susret gotovo svim bukiranim bendovima za Liburnian stage, neovisno jesu li to FMS bendovi. Bendova koji nisu u FMS a bukirani su s ima 12 ili 13 i bilo bi nam žao gledati da su se dugo pripremali za BS i radovali mu se, te odjednom bez tog nastupa ostali. Zbog toga im je svima odmah ponuđen nastup na UNDERWALL što su svi objeručki prihvatili. Iako je, naravno, odma po objavi da će se festival raditi, pristiglo mnošto zamolbi bendova, prednost su imali oni i na obostrano zadovoljstvo svima je drago da sudjeluju.
Liburnian

PreviousNext

Return to Arhiva Koncerata