Underwall 2013 + 2014

Stari koncerti, festivali i eventi vrijedni pamćenja

Moderator: Mile

Postby Bo » Thu Apr 04, 2013 15:36

justice wrote:Čini se da je organizator BS ishitreno reagirao. Da je malo sačekao sve se možda moglo spasiti...

Međutim nije svako zlo za zlo, nadam se da će UW postići uspjeh i postati tradicija.

1. zakon jos nije donesen. prica se o tome.
2. ako bude, bit ce od 01.07.2013
3. da mi nismo reagirali kako smo, nebi se o smanjenju pdv-a razmisljalo toliko aktivno.
METALDAYS www.metaldays.net
BURNING SEA www.burning-sea.com
PUNK ROCK HOLIDAY www.punkrockholiday.com
Boban Milunovic
e-mail: boban@metalholiday.com
Bo
Metalholiday

Postby Tzar Ivan Stratsimir » Thu Apr 04, 2013 17:23

Bo wrote:3. da mi nismo reagirali kako smo, nebi se o smanjenju pdv-a razmisljalo toliko aktivno.

Dabome :lol:
JOVAN wrote:DRKAM KURAC NA ISUSA
SVRSAVAM NA BIBLIJU
SVI MISLE DA SAM PEDER
ZATO STO SAM NORMALAN
Tzar Ivan Stratsimir
Forum member

Postby Bo » Thu Apr 04, 2013 17:37

Tzar Ivan Stratsimir wrote:
Bo wrote:3. da mi nismo reagirali kako smo, nebi se o smanjenju pdv-a razmisljalo toliko aktivno.

Dabome :lol:

samo sam cekao :-)

a gledaj...da u sloveniji nismo nedavno izasli na ulice, jos uvjek bi imali jansu za premijera.
ja znam da je otkazivanje festivala, zajedno s protestima HGU pomoglo u ovome.
Boban Milunovic
Bo
Metalholiday

Postby Tzar Ivan Stratsimir » Thu Apr 04, 2013 17:54

E pa nije ovo Slovenija. Kod nas možeš protestirati dan i noć i izlazit na ulice koliko te god volja nikoga nije briga za to. Samo će te diskretitirati i omalovažavati po medijima i nazivati lijevim/desnim ekstremistom.
Odgovornima za ovo savršeno puca kurac za otkazivanje negog festivalčića sa dugokosim narkomanima ako su ikad i čuli za njega.
SVRSAVAM NA BIBLIJU
SVI MISLE DA SAM PEDER
ZATO STO SAM NORMALAN
Tzar Ivan Stratsimir
Forum member

Postby Roundabout » Thu Apr 04, 2013 18:21

Tzar Ivan Stratsimir wrote:E pa nije ovo Slovenija. Kod nas možeš protestirati dan i noć i izlazit na ulice koliko te god volja nikoga nije briga za to. Samo će te diskretitirati i omalovažavati po medijima i nazivati lijevim/desnim ekstremistom.
Odgovornima za ovo savršeno puca kurac za otkazivanje negog festivalčića sa dugokosim narkomanima ako su ikad i čuli za njega.

Jedini razlog zašto zašto je otkazivanje festivala moglo ikako utjecat na odluku mjenjanja toga poreznog zakona je svi ti silni turisti koji bi došli u Zadar i sam grad Zadar koji je najviše izgubio na ovome i rekao vladi WTF are u doing stahp.
YS wrote:U2 je postigao ono mejdenići neće ni za sljedećih 20 godina. Pa ni još toliko

Budala

Trebate prenociste u Zagrebu za koncert?

https://www.facebook.com/pages/Apartmen ... 130?ref=hl
Roundabout
Forum member

Postby Bo » Thu Apr 04, 2013 18:24

Tzar Ivan Stratsimir wrote:E pa nije ovo Slovenija. Kod nas možeš protestirati dan i noć i izlazit na ulice koliko te god volja nikoga nije briga za to. Samo će te diskretitirati i omalovažavati po medijima i nazivati lijevim/desnim ekstremistom.

molim te da se ne osjecas napadnutim...ali kada bi na svijetu manje ljudi dijelilo tvoje misljenje, manje bi nas jebali u zdrav mozak. upravo takva misljenja su to na sta vlast racuna...i to im je glavna karta na koju igraju.

od uvijek je bilo tako da je vlast radila sta je htjela dok im se ne pokazu zubi.
da je kamo srece jos koji festival sljedio nas primjer, ne bi s tim zakonom niti do 01.07. cekali.

a sad...ajmo ne spamat underwall topic...
Boban Milunovic
Bo
Metalholiday

Postby Tzar Ivan Stratsimir » Thu Apr 04, 2013 20:59

Roundabout wrote:

Jedini razlog zašto zašto je otkazivanje festivala moglo ikako utjecat na odluku mjenjanja toga poreznog zakona je svi ti silni turisti koji bi došli u Zadar i sam grad Zadar koji je najviše izgubio na ovome i rekao vladi WTF are u doing stahp.

Zadar je liti toliko prekrcan turistima da ti mogu garantirati da 2-3 k turista od kojih će 50% noćiti u šatorima i neće potrošiti preko 20 Eura van koncertnog prostora ne predstavljaju apsolutno nikakav faktor. Zadar bi živio ko bubreg u loju da nije onog smeća Arbanaškog i financiranja njegovih megalomanskih projekata.

@Bo - Nije to moje mišljenje već činjenično stanje u nas. Da se razumimo, ja sam izlazio na prosvjede redovito i čitava ta situacija i letargija ljudi koji slegnu ramenima i pomire se sa sudbinom me čini još više bijesnim na vlast, narod i državu.
SVRSAVAM NA BIBLIJU
SVI MISLE DA SAM PEDER
ZATO STO SAM NORMALAN
Tzar Ivan Stratsimir
Forum member

Postby Ašow, the Aucropsy » Thu Apr 04, 2013 21:05

Ok ekipa, ajmo dosta i vratiti se na temu festivala.
Ako hocete, mozete u podforumu "Metal" otvoriti topik i pričati o ovome, ne sumnjam da će se Bo uključiti u raspravu i biti na raspolaganju.
Ašow, the Aucropsy
1234

Postby Liburnian » Thu Apr 04, 2013 23:26

Novi bendovi priključili su se Underwall festivalu i uskoro slijede njihove izjave. Prvi jako poznat bend je bukiran i najava najvjerojatnije ide u ponedjeljak, no sad se trudimo dovući jedno podosta veliko ime, koje nije nikad ni bilo u Hrvatskoj, niti je taj band bio predviđen za Burning Sea. Bend nikada nije svirao ni u Sloveniji, ni Bosni, ni Srbiji. Pregovori traju, ali se nadamo do nedjelje to riješiti.
Liburnian

Postby Dark-o » Fri Apr 05, 2013 1:01

Uh, podržavam UW 100%, i nadam se da ću doći..ako mi posao dopusti. A za stare greške Stipe, mislim da ih nema više smisla spominjati, pobogu. Pa, zajebao je, da. I šta sad? Je bio BS prošle godine? Bio je. Bio sam, i bilo je odlično. Za incident sa Megadeth nemam komentara, ali eto, desilo se. Ljudi sada ZAJEDNO, a ne Stipe sam i jedino on, pokušavaju stvoriti nešto iz ničega...nešto što bi sa godinama naraslo, nadam se. A ako i puknu, šta, puknut će svoje novce, a to je njihov izbor. Stoga, za 100 kuna će biti za svakog ponešto, a one spike da ništa ne valja....govori samo za sebe. Lošem kurcu svaka dlaka smeta.
This time next year we'll be millionaires! :zivili:
Dark-o
Forum member

Postby Prokleta » Fri Apr 05, 2013 2:07

Liburnian wrote:Novi bendovi priključili su se Underwall festivalu i uskoro slijede njihove izjave. Prvi jako poznat bend je bukiran i najava najvjerojatnije ide u ponedjeljak, no sad se trudimo dovući jedno podosta veliko ime, koje nije nikad ni bilo u Hrvatskoj, niti je taj band bio predviđen za Burning Sea. Bend nikada nije svirao ni u Sloveniji, ni Bosni, ni Srbiji. Pregovori traju, ali se nadamo do nedjelje to riješiti.

Venom, Annihilator, Twisted Sister, Rob Zombie, Coroner, U.D.O., Running Wild mi padaju na pamet.
Da je bar prvi bend u pitanju.
Stimulanz im Genitalbereich hat noch niemandem geschadet, das verspreche ich euch, erwachet!
Prokleta
Forum member

Postby Roundabout » Fri Apr 05, 2013 2:55

Dokad vrijede "donacije"?
YS wrote:U2 je postigao ono mejdenići neće ni za sljedećih 20 godina. Pa ni još toliko

Budala

Trebate prenociste u Zagrebu za koncert?

https://www.facebook.com/pages/Apartmen ... 130?ref=hl
Roundabout
Forum member

Postby Liburnian » Fri Apr 05, 2013 4:02

Prokleta wrote:
Liburnian wrote:Novi bendovi priključili su se Underwall festivalu i uskoro slijede njihove izjave. Prvi jako poznat bend je bukiran i najava najvjerojatnije ide u ponedjeljak, no sad se trudimo dovući jedno podosta veliko ime, koje nije nikad ni bilo u Hrvatskoj, niti je taj band bio predviđen za Burning Sea. Bend nikada nije svirao ni u Sloveniji, ni Bosni, ni Srbiji. Pregovori traju, ali se nadamo do nedjelje to riješiti.

Venom, Annihilator, Twisted Sister, Rob Zombie, Coroner, U.D.O., Running Wild mi padaju na pamet.

I Venomu je, ako će ti to što olakšati, poslan upit, te čekamo odgovor. U igri je nekoliko imena, odlučivat će doslovno pripetavanje i cjenjkanje. Btw, žao nam je što nam u goste nije mogla doći grupa Anaal Nathrak, jer su samo nijanse odlučivale. Naime, nismo mogli naći adekvatan let iz Švedske koji bi nam pasao, jer će tad oni biti tamo. vjerojatno Sweden Rock festival. Trudimo se sa ovim što imamo bukirati bilo male, bilo velike bendove koji imaju svoje fanove i koji su malo neuobičajeni iliti nikad viđeni tu. Problem je samo što je 2 mjeseca do festivala i 99% bendova već je odredilo svoje rute.
Liburnian

Postby Liburnian » Fri Apr 05, 2013 4:13

Roundabout wrote:Dokad vrijede "donacije"?

Donacije će vrijediti dokle se ne skupi određen broj sredstava. Moram napomenuti da donacije nisu 'donacije', one su sukladne sa svim zakonima o udrugama, te statutu udruge koja ogranizira Underwall festival. Donacije se prema istom zakonuu moraju uportijebiti u svrhe opisa djelovanja udruge koje su napisane u statutu, a ova udruga usko je vezana uz koncertnu produkciju i same koncerte, tako da će donacije biti velika pomoć za cjelokupnu koncertnu produkciju (razglas, light, backline, bina, krov, ograde, security, struja, stagehandsi itd). Zbog toga molimo sve fanove da doniraju udrugu sa 100, 200, 300 itd. kn, a mi ćemo istog fana u zahvalnost nagraditi certifikatom s kojim će dobiti gratis ulaza onliko koliko bude visoka njegova donacija. Također, svi koji doniraju udrugu imati će popuste na merchandise na festivalu, te dodatne pogodnosti koje ćemo kasnije najaviti. Dosta razloga da se udruga donira već od ponedjeljka, pa dok se ne skupi određena količina donacija koja bi zadovoljavala naše minimalne potrebe.
Liburnian

Postby Pavao » Fri Apr 05, 2013 6:52

Prokleta wrote:

Annihilator i Rob Zombie su bili kod nas (doduše White Zombie), koliko me pamet služi.

WZ u Jabuci, a Annihilator u Domu sportova 26.02.1991. s Panterom (pogledaj reklamu za koncert na 02.50 :https://www.youtube.com/watch?v=w_oUCJi5vr8) Sweet :D
Last edited by Pavao on Fri Apr 05, 2013 16:59, edited 1 time in total.
Oh ,Jesus,with your love,I´ĺl never be a lonely spirit!
Pavao
Forum member

PreviousNext

Return to Arhiva Koncerata