Underwall 2013 + 2014

Stari koncerti, festivali i eventi vrijedni pamćenja

Moderator: Mile

Postby Isis Rosenkreuz » Sat Jun 28, 2014 13:11

El Maestro Grande wrote:
Juras je u cijeloj toj priči samo mala tajnica / sobarica, čiji je posao da zivka uokolo
i sređuje minorne stvari.
Dok je Darko zaokupljen doktoratom, veliki menadžer Juras goropadno daje intervjue i proglašava se spasiteljem cijele metal scene.

Skrenuo sam Darku pažnju da se retard predstavlja kao organizator, nakon čega mu je doletio instant šamar i bio je primoran predstavljati se kao predstavnik organizatora.

OK...Ali, pobogu, ZAŠTO Juras? Da je crni cigan s ceste obavljao te poslove bilo bi bolje. A poslovi bi mogli biti ne znam kako minorni, ali ako ih povjeriš Jurasu to su potencijalne greške katastrofičkih razmjera.

Znam druge bendove koje je Juras kontaktirao i vrebao na njih, ali nisu nasjeli na njegove spike jer su znali s kim bi imali posla i posla s njim nisu htjeli imati. Poznajem curu koja se bavila promocijom bendova na finskoj sceni, Juras je nju također vrebao zbog kontakata, predlagao da surađuju, ali ona nije nasjela. I bendovi i ona su poznavali njegovu prošlost i zaključili da je najbolje biti što dalje od njega.
Uostalom, lagao je Maidenima, njegovim idolima, zašto ne bi i drugima?

Meni jednostavno ne ide u glavu kako su ovi nasjeli i točka. Znam da je Darko ozbiljan, temeljit i predan svom radu, i baš zato mi ne ide u glavu kako je mogao imati povjerenja, makar za minorne poslove, u nekoga kao što je Juras.
"Not a servile scribe Am I
Not ever shall I be
My sire is mind
Whose sons are always free"

Nobel invented dynamite. I won't accept his blood money.

If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Isis Rosenkreuz
<font color=red>House-Wife

Postby Tzar Ivan Stratsimir » Sat Jun 28, 2014 14:26

Dajte pročitajte ovaj topic od početka ili barem od 50. stranice tako vam boga!

Sad kad se sve stavi u perspektivu topic je ZLATO, apsolutno ZLATO!!
JOVAN wrote:DRKAM KURAC NA ISUSA
SVRSAVAM NA BIBLIJU
SVI MISLE DA SAM PEDER
ZATO STO SAM NORMALAN
Tzar Ivan Stratsimir
Forum member

Postby Tzar Ivan Stratsimir » Sat Jun 28, 2014 14:37

Liburnian wrote:Ako me se već vuče za jezik..... u povijesti samostalne Hrvatske, od svih metal bendova koji su svirali na velikim (ne nekim opskurnim) metal festivalima, ja osobno, nitko drugi sredio sam barem 80% tih nastupa i zahvajujući meni neki bendovi su svirali na Wackenu, Bloodstocku, Metaldays (main i 2nd stage), Metalcamp, Brutal Assault, Masters Of Rock, Basinfirefest, Trondheim, PPM, Exit, Metalfest (HR, CZ, AT, HU), Carpathian Alliance, MMS, InMusic, Steelfest, Sziget...! Iduće godine će se to, uz spomenute proširiti na Party San, Loud Park, Hamerfest, Download, Dokkem, Mair One, Total Metal Fest, Swr, Helfest, Sweden Rock, Extremefest..... eto, sad vidiš koliko netko radi da se za naše bendova vani čuje!

Liburnian wrote:Zar su E.N.D. morali plaiti slot da bi svirali na Brutalu u prime time, zar je Tenebra morala platiti slot da bi svirali na iti jednom festivalu, zar je iti jedan bend morao platiti slot da bi svirao na iti jednom festivalu. Evo, neka mi se ovdje javi iti jedan jedini hrvatski bend koji je morao platiti slot da bi svirao na iti jednom festivalu kojeg sam ja sredio. Eto, reci m ti taj bend ili neka m se javi taj bend ovdje koji je morao platiti!

Eto toliko.
JOVAN wrote:DRKAM KURAC NA ISUSA
SVRSAVAM NA BIBLIJU
SVI MISLE DA SAM PEDER
ZATO STO SAM NORMALAN
Tzar Ivan Stratsimir
Forum member

Postby Maiden Istra » Sat Jun 28, 2014 17:04

Thyra wrote:Pa to ti je kao da ides nasamarati dijete s posebnim potrebama... :?

Al baš to....mislio sam si kako ga treba stvarno prebit ko vola u kupusu al kad čovjek malo razmisli, ipak je on, sad već dokazano, osoba s određenim psihičkim i drugim problemima a mislim da su nas svi učili da prema takvima treba bit dobar...njemu treba stručna pomoć.

A svi koji imaju bilo kakvog posla s njim (ili su imali ili će imat whatever) su debili i naivci kakvih nema(i ja sam tu), jer mislim da nitko nije s njim ušao u job a da nije čuo šta je sve smuljao, a smuljao je nešto što se neće razbistrit do sljedećeg Underwalla. To mi neće bit nikako jasno...adje da sjebe neke naivne klince za ulaznice TBF-a na zadarskoj rivi, ali lik je sjebo cijelu ""metal" scenu i van nje zato jer je BOLESTAN i to je radio cijelo desetljeće i naprosto je nevjerojatno koliko toga je uspio "napravit" s obzirom na svoje stanje.
"Prema majci Zemlji i prema bratu nebu odnosi se kao prema stvarima što se mogu kupiti, opljačkati i prodati poput stoke ili sjajnog nakita. Njegova će pohlepa uništiti Zemlju i za sobom ostaviti samo pustoš" poglavica Seattle
Maiden Istra
Forum member

Postby Isis Rosenkreuz » Sat Jun 28, 2014 17:04

Surađivanje s njim, bilo stvarno ili umišljeno s njegove strane, i onda pranje ruku od kolektivne krivnje.

Valjda je najlakše i najčišće svaliti sve na Jurasa. Egomanijak sretan u svakom pogledu, sa bilo kojim ishodom.
"Not a servile scribe Am I
Not ever shall I be
My sire is mind
Whose sons are always free"

Nobel invented dynamite. I won't accept his blood money.

If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Isis Rosenkreuz
<font color=red>House-Wife

Postby Maiden Istra » Sat Jun 28, 2014 17:07

A i to što kažeš....naravno da nije samo on kriv, al je bome njegov najveći dio kolača. Mislim da u to nema sumnje :lol:
"Prema majci Zemlji i prema bratu nebu odnosi se kao prema stvarima što se mogu kupiti, opljačkati i prodati poput stoke ili sjajnog nakita. Njegova će pohlepa uništiti Zemlju i za sobom ostaviti samo pustoš" poglavica Seattle
Maiden Istra
Forum member

Postby Tandrax » Sat Jun 28, 2014 17:36

Uglavnom

Potvrdila se činjenica i istina

A to je :

https://www.youtube.com/watch?v=84SGEd8L5Ls

:rozi:
Fear is the mind-killer.

Glad će navest ljude na promjene, ona bistri um
Tandrax
Forum member

Postby eraser979 » Sat Jun 28, 2014 18:28

http://www.cmar-net.org/forum/viewtopic ... start=1395
94 stranica topica, kakav preokret :lol:
ulv wrote: abnormalno los tech death kojeg niko nesmi kritizirat jer clanovi istog sweepaju ko maniti i deru duplu skoro pa ko marin pjanic
eraser979
Forum member

Postby Tandrax » Sat Jun 28, 2014 18:35

a šta si ti mislia da će bit ??
Fear is the mind-killer.

Tandrax
Forum member

Postby schebo » Sat Jun 28, 2014 19:23

rokenrola u hrvatskoj nema.
Hevi metala u hrvatskoj nema.
Hrvatska je smeće i u njoj ništa nema

p.s. jebo mater ko go da mi je dislajko video
schebo
Forum member

Postby kktz » Sat Jun 28, 2014 22:04

Netiak wrote:Juras je kralj. Taj će još sto godina zavaljavat ekipu.

heroj, a ne zlocinac!
kktz
Forum member

Postby kktz » Sat Jun 28, 2014 22:14

ujedno i nestvrstani, mesija, toj metalac a ne vi.
kktz
Forum member

Postby Tandrax » Sun Jun 29, 2014 3:24

Fear is the mind-killer.

Tandrax
Forum member

Postby kktz » Sun Jun 29, 2014 8:37

toj avangarda, pretesko za mene.
kktz
Forum member

Postby zloverje » Sun Jun 29, 2014 9:10

Najžalosnije od svog ovog ludila s Jurasom mi ovi mučenici Infernal Tenebra... posle toliko vidnog očaja za slavom, dođe mi da počnem da ih slušam iz samilosti.

Last.fm: 830 listeners
Facebook: 37.496 likes

Plaćeni lajkovi. O bože blama.
zloverje
Forum member

PreviousNext

Return to Arhiva Koncerata