SMAK SVIJETA u Željezničaru-Mortal Kombat,PHC...21.12. PETAK

Stari koncerti, festivali i eventi vrijedni pamćenja

Moderator: Mile

Postby Dalibor » Sat Dec 22, 2012 11:28

malo sam kasnio na delapatatu, kratko je bilo al jebena svirka, čak su privukli dosta ljudi obzirom na ranu satnicu

drugi bend sam ignorirao jer je jedan član imao majicu sa svastikom, vratio se na bijelu kremu, odlična svirka al sam teško probavio onakav šovinizam i veličanje sramotnih ličnosti

mortal kombat očekivano razbio, bolje nego u ksetu prošle godine

na kraju tancanje do zore uz phc, jeben bend za tulume
U3.:nono: 4life
Dalibor
Forum member

Postby Bombenhagel » Sat Dec 22, 2012 11:43

bokte jebo. gospić grupa je neš najbolje kaj se dogodilo našoj sceni još od laibacha!

gg
A ovo je sada za sve koji su dobili sjekirom po glavi:

"HAMMMER SMASHED FAAAACEEE!!!!"

-I-Budi moja voda ja sam voda radi sve sto zelis izgorjet cu ja-I-
Bombenhagel
Forum member

Postby Roundabout » Sat Dec 22, 2012 14:21

Dobra svirka Mortal Kombata.
YS wrote:U2 je postigao ono mejdenići neće ni za sljedećih 20 godina. Pa ni još toliko

Budala

Trebate prenociste u Zagrebu za koncert?

https://www.facebook.com/pages/Apartmen ... 130?ref=hl
Roundabout
Forum member

Postby Zub » Sat Dec 22, 2012 14:55

Bombenhagel wrote:bokte jebo. gospić grupa je neš najbolje kaj se dogodilo našoj sceni još od laibacha!

gg

Potpis...bend prvi put čujem live i jebeni su...definitivni favorit koncerta svaka im čast.
Zub
<font color=red>Villain

Postby dog tired » Sat Dec 22, 2012 20:39

mortal kombat je fakat jeben bil
carp fishing motherfuckers!
dog tired
Forum member

Postby gefufna » Sat Dec 29, 2012 20:05

E, ovaj lik sa terapije je smiješan do bola. Escarabajo de la Patata mu je najgori band koji je čuo u životu, a s druge strane, sviđa mu se Krumpirova zlatica.
pak ti si bedak i seljak! tak je vola vražja pak i ima biti tak! ja imam praf ovog puta, a tebi se od metanola v glavi mota! LIMUN IDE U GEMIŠTE JER JE LOŠIJE VINO ZA GEMIŠT. JEBATE ROG KRAVSKI! (Pero Kotoriba)
gefufna
Forum member

Postby Dalibor » Sat Dec 29, 2012 20:25

pa kad jesu!! dođu iz meksika svirat u 21:20 repertoar od 20ak min pod gas maskama, totalno neprofesionalno za jedan bend koji prelazi pola planeta da bi radio turneju po europi!!!!!

:roll02: :roll02:

pomislio bi čovjek da će nerdovi s takvih portala znat andergraund bendove napamet, a onda lik popuši ovako nešto
Dalibor
Forum member

Postby gefufna » Sun Dec 30, 2012 3:30

Dalibor wrote:pa kad jesu!! dođu iz meksika svirat u 21:20 repertoar od 20ak min pod gas maskama, totalno neprofesionalno za jedan bend koji prelazi pola planeta da bi radio turneju po europi!!!!!

:roll02: :roll02:

pomislio bi čovjek da će nerdovi s takvih portala znat andergraund bendove napamet, a onda lik popuši ovako nešto

Prijatelju, jedan hint za tebe: utipkaj u Google Escarabajo de la Patata i pogledaj prve slike koje ti se ukažu.
pak ti si bedak i seljak! tak je vola vražja pak i ima biti tak! ja imam praf ovog puta, a tebi se od metanola v glavi mota! LIMUN IDE U GEMIŠTE JER JE LOŠIJE VINO ZA GEMIŠT. JEBATE ROG KRAVSKI! (Pero Kotoriba)
gefufna
Forum member

Postby Liburnian » Sun Dec 30, 2012 3:37

mislim da on to većzna sudeći po svom ranijem postu. Btw, čudim se kako je tko uspio to popušiti haha, zna se da je patata krumpir, a escarabaja je također riječ za bubu relativno poznata, barem po svjetski poznatoj riječi skarabej, a također u dalmaciji se za bubu kaže baja ili bakula, tako da je bar meni odmah sve bilo jasno na prvi pogled :)
Liburnian

Postby Bombenhagel » Sun Dec 30, 2012 11:46

Liburnian wrote:mislim da on to većzna sudeći po svom ranijem postu. Btw, čudim se kako je tko uspio to popušiti haha, zna se da je patata krumpir, a escarabaja je također riječ za bubu relativno poznata, barem po svjetski poznatoj riječi skarabej, a također u dalmaciji se za bubu kaže baja ili bakula, tako da je bar meni odmah sve bilo jasno na prvi pogled :)

lik je bio mrtav pijan. ja sam radio tam taj dan.
A ovo je sada za sve koji su dobili sjekirom po glavi:

"HAMMMER SMASHED FAAAACEEE!!!!"

-I-Budi moja voda ja sam voda radi sve sto zelis izgorjet cu ja-I-
Bombenhagel
Forum member

Postby Dalibor » Sun Dec 30, 2012 12:33

gefufna, zajebavam se, guglo sam dok je još "dorifora" bilo u igri i isti rezultat bude :D
Dalibor
Forum member

Postby gefufna » Sun Dec 30, 2012 18:39

Dalibor wrote:gefufna, zajebavam se, guglo sam dok je još "dorifora" bilo u igri i isti rezultat bude :D

U, jebote, tek nakon triježnjenja sam uočio drugi dio posta (onaj nakon smajlija). Sorry na nesporazumu.

A eto, neki se ne služe ni Googleom, a o heuristici da i ne pričamo.
gefufna
Forum member

Postby gefufna » Sun Dec 30, 2012 20:33

Liburnian wrote:barem po svjetski poznatoj riječi skarabej

Postoji li hrvatska riječ za skarabeja? Ako ne, predlažem govnovalj.
gefufna
Forum member

Previous

Return to Arhiva Koncerata