MOTORHEAD, Ljubljana, 10.12.2012., Hala Tivoli

Stari koncerti, festivali i eventi vrijedni pamćenja

Moderator: Mile

Postby Pakaa » Wed Dec 12, 2012 20:29

Pas wrote:Žaj mi je šta nisan stiga upoznat malo bolje ljubljanu, doša san oko 17h (doša bi i ranije da vlakovi nisu užasno kasnili zbog vrimena, al šta je tu je :D)

Obavezno drugi put obiđi grad. Ja i prijatelji smo baš zbog toga otišli rano ujutro, tako da smo u Ljubljanu stigli oko 9.30 ujutro i cili dan smo vrludali po gradu. Jednostavno prelip grad, stvarno se isplati prošetat i pogledat sve šta se nudi.
- - - Kocka Graphics - - -
Album artwork, flyeri, plakati za koncerte, bilo šta vezano za vizualnu stranu benda
Kocka Graphics službena stranica
Pakaa
Forum member

Postby djukela » Wed Dec 12, 2012 20:52

Pakaa wrote:
Pas wrote:Žaj mi je šta nisan stiga upoznat malo bolje ljubljanu, doša san oko 17h (doša bi i ranije da vlakovi nisu užasno kasnili zbog vrimena, al šta je tu je :D)

Obavezno drugi put obiđi grad. Ja i prijatelji smo baš zbog toga otišli rano ujutro, tako da smo u Ljubljanu stigli oko 9.30 ujutro i cili dan smo vrludali po gradu. Jednostavno prelip grad, stvarno se isplati prošetat i pogledat sve šta se nudi.

takav je i nama plan bia al su nam svi vlakovi s kojima smo se vozili tih dva dana kasnili na odredište, mislin da smo oko 20 sati izgubili na vlakove xD
prošli smo od kolodvora do dvorane pješke al je već pa mrak pa nismo mogli vidit previše..
djukela
Forum member

Previous

Return to Arhiva Koncerata