METALDAYS, TOLMIN-SLOVENIJA, SRPANJ 21-26 2013

Stari koncerti, festivali i eventi vrijedni pamćenja

Moderator: Mile

METALDAYS, TOLMIN-SLOVENIJA, SRPANJ 21-26 2013

Postby Bo » Fri Aug 17, 2012 22:11

nakon postignutog dogovora s opcinom i vlasnicima lokacije, festival metaldays (ex-metalcamp) ce se 2013 odrzati u tolminu.

http://www.facebook.com/MetalDaysFestival
http://www.metaldays.net
METALDAYS www.metaldays.net
BURNING SEA www.burning-sea.com
PUNK ROCK HOLIDAY www.punkrockholiday.com
Boban Milunovic
e-mail: boban@metalholiday.com
Bo
Metalholiday

Postby ent_x » Fri Aug 17, 2012 23:38

drago mi je, jer po mom misljenju to i cini taj festival posebnim. nadam se samo da nece biti losije od metalcampa.
ent_x
Forum member

Postby djevel » Fri Aug 17, 2012 23:38

Deseti Metalcamp drugo leto bo!

a ovo? :lol:
mogli bi još i onaj metalcamp slovenia ubacit :lol:
Quorthon didn't die, he lives eternally in the hearts of every south American bootlegger. He's the tupac of black metal.
djevel
Forum member

Postby Bo » Sat Aug 18, 2012 8:17

djevel wrote:Deseti Metalcamp drugo leto bo!

a ovo? :lol:
mogli bi još i onaj metalcamp slovenia ubacit :lol:

:D moguce bi trebalo. mozda mu onda uspije barem jedan od ta dva zavrsit.
Boban Milunovic
Bo
Metalholiday

Postby Janez » Sat Aug 18, 2012 20:21

OK, radije bi na Otočcu, al kaj češ... :-)

Ako dobro razumijem, kao što si več napisao - opet se ide na 3 dana glasbe?

Nadam se, da uspijete i u namjeri, da festival postane žešči - za mene naime to znači više pravog death i black metala i na drugoj strani manje dosadnog folka, da ne govorim o raznih Korn, Nightwish i slično...
Janez
Janez
Forum member

Postby Bo » Sun Aug 19, 2012 11:22

Janez wrote:OK, radije bi na Otočcu, al kaj češ... :-)

Nadam se, da uspijete i u namjeri, da festival postane žešči - za mene naime to znači više pravog death i black metala i na drugoj strani manje dosadnog folka, da ne govorim o raznih Korn, Nightwish i slično...

3 dana je bilo planirano, ali smo ove godine imali 4000 vise ljudi nego prosle. u srijedu je bilo vise od 13000 ljudi sto znaci da po svemu sudeci, ako potvrde svi headlajneri na kojima radimo, festival ce biti sold out in advance. to znaci da moramo radit oba stejdza svih 5 dana jer nemamo di stavit ljude. mali stejdz primi max 4000...
nisam trenutno pametan.
Boban Milunovic
Bo
Metalholiday

Postby Wolfheart » Sun Aug 19, 2012 12:36

Ista lokacija ce sigurno biti najisplativija varijanta, a sve je uhodano tak da je najlakse.
Meni ovo mirise na BA varijantu, lijepo :) Krace i sladje ;)
Wolfheart
Forum member

Postby Battor » Sun Aug 19, 2012 13:14

cek sad se metalcamp vise ne zove kak se zval neg se zove metaldays?? i zasto je svaki put upitna lokacija i slazem se sa gornje navodenim komentarom,ta lokacija apsolutno je dusa cijelog festivala
Battor
Forum member

Postby ent_x » Sun Aug 19, 2012 15:06

Lokacija je kao stvorena za bendove power, folk, viking, heavy žanra i to je ono po cemu je ovaj za mene fest poseban od drugih! samo da tako i ostane :D
ent_x
Forum member

Postby Snorre » Tue Aug 21, 2012 13:32

Bo wrote:

3 dana je bilo planirano, ali smo ove godine imali 4000 vise ljudi nego prosle. u srijedu je bilo vise od 13000 ljudi sto znaci da po svemu sudeci, ako potvrde svi headlajneri na kojima radimo, festival ce biti sold out in advance. to znaci da moramo radit oba stejdza svih 5 dana jer nemamo di stavit ljude. mali stejdz primi max 4000...
nisam trenutno pametan.

organizatorima mora bit jasno da je lokacija tog festivala OGROMAN plus, sa tim istim bendovima na nekoj drugoj lokaciji (tipa obična livada) bi imali pad posječenosti svake godine. Tolmin je postao legendarno mjesto di se uvijek rado vraćamo, ne zbog bendova, od 2008 samo idem zbog ambijenta. Sepultura 2007 na malom stejdzu mi je bio najbolji koncert ikada valjda, razbijačina. Tako da mi je bezveze da na tom malom stejdzu stavljate neke nepoznate jadne bendice koje gleda 15 ljudi (uglavnom prijatelja od benda), taj mali stejdz ima genijalan potencijal za neki manji kultni bend tipa koji bi dosli gledati samo fanovi dok je na glavnom stejdzu neakav blind guardian ili takva sranja. I 130 eura je stvarno postalo preskupo davat za kartu pa dajte ili skratite festival na 3 dana ili neznam šta. uglavnom drago mi je da je Tolmin ostao u igri
Snorre
Forum member

Postby Bo » Tue Aug 21, 2012 17:03

Snorre wrote:
Bo wrote:

nisam trenutno pametan.

organizatorima mora bit jasno da je lokacija tog festivala OGROMAN plus, sa tim istim bendovima na nekoj drugoj lokaciji (tipa obična livada) bi imali pad posječenosti svake godine. Tolmin je postao legendarno mjesto di se uvijek rado vraćamo, ne zbog bendova, od 2008 samo idem zbog ambijenta. Sepultura 2007 na malom stejdzu mi je bio najbolji koncert ikada valjda, razbijačina. Tako da mi je bezveze da na tom malom stejdzu stavljate neke nepoznate jadne bendice koje gleda 15 ljudi (uglavnom prijatelja od benda), taj mali stejdz ima genijalan potencijal za neki manji kultni bend tipa koji bi dosli gledati samo fanovi dok je na glavnom stejdzu neakav blind guardian ili takva sranja. I 130 eura je stvarno postalo preskupo davat za kartu pa dajte ili skratite festival na 3 dana ili neznam šta. uglavnom drago mi je da je Tolmin ostao u igri

slazem se. zato cemo mali stejdz drugacije tretirat u buducnosti.
skratit festival na 3 dana ne dolazi u obzir (govora je bilo samo o skracivanju velikog stejdza na 3 dana) posto je to carolija metaldays-a/camp-a. to je osnovni koncept festivala...7 dana metal holiday-a.
Boban Milunovic
Bo
Metalholiday

Postby Janez » Tue Aug 21, 2012 20:11

Molim vas ko boga, skratite veliki stage na 3 dana! :-) ;-)
Janez
Janez
Forum member

Postby Bo » Wed Aug 22, 2012 11:16

Janez wrote:Molim vas ko boga, skratite veliki stage na 3 dana! :-) ;-)

sa 7-8000 ljudi, koje smo imali do 2012, to nije problem.
ali sa 12000 i vise ljudi, koliko je bilo 2012, je to veliki problem.
sta da radim s ljudima prva 3 dana? na mali stejdz stane max 4000.
ostalima mogu poklonit i-pod i pivo, pa da sacekaju.
iznenadila nas je ova godina. nije jednostavno...
Boban Milunovic
Bo
Metalholiday

Postby Craig C. » Wed Aug 22, 2012 12:00

ako bude i metalcamp iste godine u tolminu, mislim da to mora oduzeti dio publike. dapače, metalcamp je u prednosti u odnosu na metaldays zbog imena. naravno, potvrde budu odlučile, al publika bu podijeljena svejedno.
sjebana situacija za prognozirati broj ljudi, zato bi bilo najbolje da je metaldays u otočecu :P
Craig C.
Forum member

Postby Bo » Wed Aug 22, 2012 12:09

Craig C. wrote:ako bude i metalcamp iste godine u tolminu, mislim da to mora oduzeti dio publike. dapače, metalcamp je u prednosti u odnosu na metaldays zbog imena. naravno, potvrde budu odlučile, al publika bu podijeljena svejedno.
sjebana situacija za prognozirati broj ljudi, zato bi bilo najbolje da je metaldays u otočecu :P

odlicna sala. ...to u vezi metalcamp-a. daj jos neku :tidamtidam:
Boban Milunovic
Bo
Metalholiday

Next

Return to Arhiva Koncerata