Brit Floyd - greatest Pink Floyd show 8.11. @ Dom Sportova

Stari koncerti, festivali i eventi vrijedni pamćenja

Moderator: Mile

Postby The Outsider » Fri Nov 09, 2012 12:35

jel bio tko?
The Outsider
Forum member

Postby Gojo » Fri Nov 09, 2012 12:49

bio, pogledao sam tonu koncerata u životu. ovo je jedan od najboljih koncerata koji sam ikad vidio. apsolutno savršenstvo, da nije male razlike u vokalima koja se primijeti samo tu i tamo - ovo je jednako kao da slušate pink floyd studijski. preporodio sam se na koncertu. ovo se ne može platit, 160kn je sprdačina od cijene za ovo vidjet.

i ko šlag na kraju, jutros se probudim doma i poruka stigla da je waters u splitu.
Gojo
Forum member

Postby Liburnian » Fri Nov 09, 2012 12:54

bilo je super, žao mi je što mother nisu odsvirali i što je dvorana bila premala da rabe rekvizite, ali drago mi je da je bila krcata
Liburnian

Postby Liburnian » Fri Nov 09, 2012 13:02

P.S. Kako je ona ruskinja oprala great gig in the sky...... jebatepas, svaka čast
Liburnian

Postby Ariella » Sat Nov 10, 2012 18:45

konc je bio odlican, ja bih samo Sorrow umjesto Us&Them al ajd...al bzvz mi je bilo sto su na Anotherbrick2 pustili snimku, ja sam ocekivala da ce publika pjevati onaj drugi dio..? :?
Ariella
Forum member

Postby tomi » Sun Nov 18, 2012 18:33

Koncert je stvarno bio odličan, i nek bude svim skepticima žao što nisu doživjeli tu radost. No, vjerojatno će Brit Floyd ponovo doći za godinu dana sa novim programom pa se nadam da ćemo ih raditi i to ako bude ikako moguće u Ciboni da bude sve kako spada, prvenstveno mislim na stage.
tomi
Forum member

Postby The Outsider » Sun Nov 18, 2012 18:48

tomi wrote:Koncert je stvarno bio odličan, i nek bude svim skepticima žao što nisu doživjeli tu radost. No, vjerojatno će Brit Floyd ponovo doći za godinu dana sa novim programom pa se nadam da ćemo ih raditi i to ako bude ikako moguće u Ciboni da bude sve kako spada, prvenstveno mislim na stage.

odlicno, od nagodinu sam u zagrebu pa bi bilo super pogledati spektakl u ciboni i uz to otici u split pogledati, the wall :D
The Outsider
Forum member

Postby renewal » Mon Nov 19, 2012 14:56

Bio sam, i bilo je super .. dobio sam glazbu pink floyda i to nije moglo biti loše ....
Čeka se njihov drugi dolazak i opet još jedan savršen susret !!
Music is a safe kind of high!
renewal
Forum member

Previous

Return to Arhiva Koncerata