ACCEPT / Hollow Haze @ Pogon Jedinstvo, Zagreb, 24.10.!!!

Stari koncerti, festivali i eventi vrijedni pamćenja

Moderator: Mile

Postby Stanley » Thu Oct 25, 2012 11:24

Mr. Wrong wrote:
mrtvi wrote:
SickBoy wrote:Accept bogovi!!! :worship:
Al nabijem punjetar(k)e sa usranom šutkom na HM legendama... -.-

da, debilizam...tako je bilo i na saxonu, helloweenu i sl.
valjda ne kuže da su jadni i neprimjereni totalno s tim...a očito i dalje ima zalutalih ljudi na ovakve koncerte

ček, vama smeta šutka, ili nedostatak šutke?

Pretpostavljam da im smeta šutka
Stanley
Forum member

Postby Skup ali nezaboravan » Thu Oct 25, 2012 12:18

Znači...hvala Bogu, Allahu i Krisni i kome god da treba da sam cuo ovo zlato...solarni vjetar, frulu Bogova i topot Valkira! Napad na Staljingrad bez motiva ali iz cistog hobija. Nevjerojatno da oni anonimci tipa red hot rolling store, meatlessi, U92 2, Parno dugme, Meteš Pod mogu napunit bilo sta a ova elementarna sila je zadrzana unutar bivse tvornice....ali u redu, olujno je tamo gore, gde nas nije puno stiglo!
P-R-E-L-A-G-A-N-O
Skup ali nezaboravan
Forum member

Postby miz » Thu Oct 25, 2012 12:24

Zvuk je bio govno da je to nešto strašno. Bend očito uživa u svom poslu ali ja neznam koji vrag je majmunu od tonca. Bio sam i ja kraj tonca i zgražavao se. Sve je krčilo a ovaj nije ni mrdnuo. Pa kako njemu nije dopizdilo dva sata buke???
miz
Forum member

Postby Gojo » Thu Oct 25, 2012 12:37

koncert fenomenalan, rulja odlična, sve je rečeno već - nema zamjerke na bend, ovo što se tiče zvuka ja nisam primijetio al ok, bio sam pod gasom kompletno tako da ..možda je i istina, al da je ACCEPT rasturio pogon jedinstvo - je. a to je najbitnije
Gojo
Forum member

Postby mario811 » Thu Oct 25, 2012 13:11

PREDOBRO.

Zvuk je bio super ali PREGLASAN. Oprema vrhunska. Digidesign mixer. Brinuo sam se za uši koje danas cijeli dan slabije rade. Bend se toliko otfrljio sa stejdža da se tonac trudio cijelo vrijeme držat vokal slušljiv a da ne bude mikrofonije. Par puta je zatulilo al ok. PREDOBRO i preglasno. Ma milina. Takav sam koncert čekao još od Motorhead-a u Puli "Bikers days" 2002.
Puno mi je spolovilo koncerata koji zvuče kao da sam došao na slušaonu mp3-a.

Zanimljivo je kako su gitare daleko iznad bubnja u mixu. Heavy Metal kliše.
Kod šanka zvuk perfect. Svi su govorili kako je super.
Jao onom ko je stajao pred samim razglasnim zvučnicima.
Promjenih 4 pozicije u toku večeri. Uživancija. Profi.

Uglavnom da je bolje ne bi poželit mogao.

ps.

zamjerka večeri. Nakon koncerta Wolf i Peter otišli odma u hotel. Autogram za fanove koji 25 godina slušaju Accept od njih nijedan. Tehničari arogantni ubogi sitni komplexaši ko da rade za sv.Oca Papu. Pogotovo neki guitar tech koji je amer. Mislim bitan mi je koncert i ako je to štimalo sve je ok. Al pitam se:
"Živiš glazbu i za fanove koji dođu il sviraš gažu tj.glumiš izvođača?"
Za primjer. Europe 2007 u Grazu (bio je i Bišop) nakon koncerta za bezbroj fanova koji su čekali na fotke i autograme potpisivali satima pred busom dok sve nisu potpisali.
pohvala večeri:
U backstejdžu (ušli s akreditacijama) Mark, Hermann i Stefan prekinuli večeru za fotkanje i potpisivanje. Njima respect. Žive r'n'r.
mario811
Forum member

Postby schebo » Thu Oct 25, 2012 13:25

schebo
Forum member

Postby mario811 » Thu Oct 25, 2012 14:05

Zakon. Hvala Schebo. Ko da je čovjek opet na koncertu.
Fora je kak se na koncertu od buke čini cijelo vrijeme da vokal nije toliko glasan. Na snimci se sve kuži. Do detalja. I bend i tonac.
Pa na razglas do ibera. :D
mario811
Forum member

Postby Liburnian » Thu Oct 25, 2012 14:44

Jest primjetili koliko 35+ ekipe je na koncertu bilo. Bilo mi je baš drago to vidjeti
Liburnian

Postby Maiden Istra » Thu Oct 25, 2012 14:47

Meni je bilo odlično .Čekao sam na ovaj bend već duže da ih ulovim negdje i napokon sam ih pogledao. Rasturili su...ovo šta se tiče zvuka...zaboli me ona stvar :D Ja sam ih čuo super, da je moglo bolje, moglo je al bilo je odlično. Bar je meni tako zvučalo, a stajao sam negdje oko sredine 2-3 "red". Publika je bila super, dolična heavy koncertu. Naravno, uvijek ima padobranaca koji zalutaju al jbg. Pozdrav svima koje sam vidio a i novim likovima koje sam upoznao.
"Prema majci Zemlji i prema bratu nebu odnosi se kao prema stvarima što se mogu kupiti, opljačkati i prodati poput stoke ili sjajnog nakita. Njegova će pohlepa uništiti Zemlju i za sobom ostaviti samo pustoš" poglavica Seattle
Maiden Istra
Forum member

Postby Prokleta » Thu Oct 25, 2012 17:21

Čitam vaše postove kako vam je bilo preglasno i da zvuk nije valjao i ne kužim, meni je zvuk skroz naprijed bio super i ni najmanje preglasan, baš sam komentirala liku do sebe da mi je drago da ne osjetim vibriranje bubnjića kod svakog tona.

Sam koncert je bio super, Accept su jebeni baje.

Pozdrav jazavcu s lijeve strane kojemu je gitarist tri puta morao baciti trzalicu da bi ovaj uspio uhvatit. :P
Stimulanz im Genitalbereich hat noch niemandem geschadet, das verspreche ich euch, erwachet!
Prokleta
Forum member

Postby Maiden Istra » Thu Oct 25, 2012 17:37

Hehehe to sam vidio :D
"Prema majci Zemlji i prema bratu nebu odnosi se kao prema stvarima što se mogu kupiti, opljačkati i prodati poput stoke ili sjajnog nakita. Njegova će pohlepa uništiti Zemlju i za sobom ostaviti samo pustoš" poglavica Seattle
Maiden Istra
Forum member

Postby Ar-Pharazon » Thu Oct 25, 2012 18:13

pa mu u ruke trebao dat, jaaao

inače predgrupa je čist solidna, a accept razvalio :D uhvatio trzalicu i jos se uspio slikat s pjevačem, odma se lik spustio u publiku i šeće se on, car :D
Leather and spike, drunk on my bike
Ar-Pharazon
Forum member

Postby Bo » Thu Oct 25, 2012 20:05

JUCER JE IZ KLUBA POSLIJE KONCERTA UKRADENO POJACALO WOLFA HOFFMANN-A, GITARISTE GRUPE ACCEPT.
POLICIJA JE OBAVIJESTENA I ZAPISNIK JE NAPISAN.
OBAVIJESTITE SVE POZNANIKE I PRIJATELJE.
ZA SVAKU INFORMACIJU SMO VAM ZAHVALNI....

Wizard Modern classic 50W / black /
http://wizardamplification.com/modern.htm
Serial number WM 566
Modified and tuned by Rick St. Pierre
METALDAYS www.metaldays.net
BURNING SEA www.burning-sea.com
PUNK ROCK HOLIDAY www.punkrockholiday.com
Boban Milunovic
e-mail: boban@metalholiday.com
Bo
Metalholiday

Postby Mr. Wrong » Thu Oct 25, 2012 20:16

aukurac.
I try to talk to girls and I keep thinking of World War III!
Mr. Wrong
Forum member

Postby Prokleta » Thu Oct 25, 2012 20:30

Bogami, lijepo je krenulo. Prvo kamenje na Megadeth, sad ovo.
Pitam se što je sljedeće, al da, sad će sigurno opet doći ovdje, jebeno.
Stimulanz im Genitalbereich hat noch niemandem geschadet, das verspreche ich euch, erwachet!
Prokleta
Forum member

PreviousNext

Return to Arhiva Koncerata