KREMATORIJ XVI - 18.4. Pauk

Stari koncerti, festivali i eventi vrijedni pamćenja

Moderator: Mile

Postby Dragonchild » Fri Mar 27, 2009 10:34

Napokon!!!!!!!!!!!!! Bilo je i vrijeme!!! :)

Jaggernaut wrote:PAUK je 10^6x bolji prostor od Močvare - kad su zatvorili vrata žestokoj muzici to je bilo teško nazadovanje za alternativnu scenu. Ako ovo zaživi opet - zakon, zato držim fige.
Idemo gledati ovako uspoređujući s ostalim prostorima gdje je Krematorij bio ili se trebao održavati:
-koji klub ima toliko klupica na kojima možeš nesmetano pit ispred?

Good luck with that. Sava već dosta dugo nije ono kaj je nekad bila. Vani su na svakom ćošku kamere i seljačine zaštitari koji su si velevažni i shvaćaju svoju funkciju malo preozbiljno. Bilo bi im bolje da zaštite sami sebe od vlastite gluposti. :roll:

Jaggernaut wrote:Ma zakon, baš je super ovo i bilo bi jako dobro da prestane bit cajkaška prčija studentima koji dolaze iz kamenjara razularit se jer bi im doma stari zalijepio šamarčinu da se tako ponašaju...

Eeeer, pa kad je Pauk bio cajkaška prčija?? :-k Pitam jer živim tamo i stvarno nisam primijetila da su se puštale ikakve cajke, niti bilo kaj slično. Eventualno je prostor služio za kojekakve probe, al uglavnom je skupljao prašinu. Cajkaši su preko, u Roku. :D
Kiss my shiny metal ass!! [-( :lol:
Dragonchild
Forum member

Postby S@jkoP@s » Fri Mar 27, 2009 16:42

ma đeger misli na "noć hercegovaca", "veče kamena i kamena uz klapu srdela"

i tako,

dalmatinci NHF :)
hell yeah...
S@jkoP@s
Forum member

Postby Dragonchild » Fri Mar 27, 2009 17:27

Aha aha.. Nisam znala da je to bilo upriličeno u Pauku. Issss. :)
Dragonchild
Forum member

Postby Narugrim » Fri Mar 27, 2009 18:11

sutra svi na pank
Yeah, when I think of Maureen, I think of two things: asphalt... and trouble

http://www.last.fm/user/NikolicaPeca
Narugrim
Paklena naranča

Postby alekë kükele » Sat Mar 28, 2009 13:18

jebiga, neću moći doći po prvu nagradu :( :D
To meet girl in park is good, but to park meat in girl is better!

E.N.D.
groove/thrash/experimental
http://www.myspace.com/endzadar
http://www.facebook.com/endband
http://www.youtube.com/alekke
alekë kükele
Forum member

Postby Pavao » Sat Mar 28, 2009 13:41

dominatrixfire wrote:
Human Race Overdose wrote:
Mountain King wrote:nikad nisam čuo za anesthesiu ? tko su oni ? u svakom slučaju, dolazim radi incitera koji su svirali na vrijeme kad su bili icedi i saxoni a ja sam brijo da će sve kasnit :D

Anesthesia je jedan od naših prvih thrash metal bendova, dio "velike trojke" prve polovice '90ih (zajedno sa Kain i Drinking Skull). Tada naš najveći metal bend. Čak su imali i record deal sa Croatia Recordsom :D Izdali dva albuma "Eye for an eye", ful dobar thrash album i "Bone", no na njemu su počeli ić "trbuhom za kruhom" :D i krenuli u neke grunge šprehe i gluposti, sa nekim Eddie Wedder type vokalom.

Sve u svemu, ful me zanima kak će ovo odsvirat. Znam da je Thomas (bubnjar) ostao do dana danas aktivan, Divlje Jagode i sve to, al ful me zanimaju Vučko (iss ti mater, kad sam ga vidio kakav je danas, nisam mogao vjerovati :D) i Danči. Točnije, u kakvoj su formi :D

Ja kad sam vidjela ovo ANESTHESIA...širom razgoracih oci..nisam mogla vjerovatiiiiiiii!!!!!!

uh, zasto mi je original Eye for and Eye kazeta ostala doma (a to je daleko..mogla sam NAPOKON pokupit autograme :P :P

(.....eh, kad bi sad nakon ovog i Drinking Skull napravio nki koncert.....totalno blaženstvo!)

ANESTHESIA

KAIN

DRINKING SKULL

To je to.

Inače, ne bih rekao da je Anesthesia počela s grungeom 95. Tada je izišao album "Bone", ali to je bio jedan odličan i vrhunski album, s dodirnim točkama prema Soundgardenu npr., bez pretjerivanja, i vrlo moderan s novim zvukom i napretkom za band.

Tada sam ih i zadnji puta gledao u Pauka na Metal manii (krajem 95. ili tako nekako) i šteta da su nakon tako odličnog albuma prestali s radom.

I danas taj album zvuči bolje nego gomila drugih razvikanijih bandova i općenito najbolji album kojeg je ponudio tada a i sada bilo koji žešći band spodručja Hr ili Slo, čak i od te razvikane Noctiferie, koja, uzgred budi rečeno, još uvijek nije dosegnula kvalitetu albuma Bone :!:

Kamo sreće da se Anesthesia okupi s planom za novi početak i da NJIH viđamo kao predgrupu za većinu stranih metal koncerata u Hrvatskoj. Uh, tako bi se fino bili uklopili kao predgrupa IN Flamesu, npr.

Jedva čekam!!
Oh ,Jesus,with your love,I´ĺl never be a lonely spirit!
Pavao
Forum member

Postby Pavao » Sat Mar 28, 2009 13:45

schebo wrote:Image
poslao kolega iz australije sliku sa te metalmanije gdje je drnčila Anesthesia

Mislim da je to TA Metal mania na kojoj sam ja bio 95. Svirali su još i Dissector, Atomsko sklonište, Hard time..
Oh ,Jesus,with your love,I´ĺl never be a lonely spirit!
Pavao
Forum member

Postby devastation » Sat Mar 28, 2009 17:22

Ta tri banda plus Hard Time nastupali su SVAKU Metalmaniu, to je bio zatvoren krug kojeg je Pišta gurao, zapostavljajući bandove iz drugih krajeva Hrvatske.
devastation
Forum member

Postby Moljko Cvjetko » Sun Mar 29, 2009 2:04

potrgal bu stejđ s old skul treš metalom i zel bum vam tetovažuuuuuuuu hahahaa.mamu si pijanu jeben prika mojjjjjjjjj
OLD SCHOOL BAY-AREA THRASH TILL DEATH

OLD SCHOOL SPIRIT NEVER DIES.INTENSIVE THRASH IS ALL YOU NEED

TUPA-TUPA GLUPAN

http://www.myspace.com/descendercro - domaća trešerija
Moljko Cvjetko
Forum member

Postby devastation » Sun Mar 29, 2009 8:27

Moljko Cvjetko wrote:potrgal bu stejđ s old skul treš metalom i zel bum vam tetovažuuuuuuuu hahahaa.mamu si pijanu jeben prika mojjjjjjjjj
:rozi:
devastation
Forum member

Postby Hemeroid » Sat Apr 04, 2009 18:31

Moljko Cvjetko da si dobio tetovažu za svaki nastup već bi bio više crnac nego bjelac, sva sreća da su se djelile pive.
Ja jedva čekam ovo da krenem k zagrebu i zapijem se sa starom ekipom... uf, kakav će to ispušni ventil biti :-)
- R.I.P my Friends -

+ Branimir Vugdelija +
+ Marin Zrile +
Hemeroid
Forum member

Postby Jaggernaut » Mon Apr 06, 2009 14:52

S@jkoP@s wrote:ma đeger misli na "noć hercegovaca", "veče kamena i kamena uz klapu srdela"
i tako,
dalmatinci NHF :)

Bilo je X različitih "probi" i "programa" i "noći", a prostor je ko fol skupljao prašinu, ali kad je netko trebao maltene privatni tulum s jakim tonusom Magazina, Joleta i sl., onda su prašinu pobrisali taj dan... pričam o onih godinu-dvije nakon što je PAUK zatvorio vrata normalnim ljudima, kasnije me naravno nije ni interesirao...

@Dragonchild, ovo za kamere nisam znao i to je jako žalosno. U prokletom Istambulu gdje imaš dio grada za bogate odvojen policijom i vojskom od dijela za siromašne imaš campus usred kojeg se ekipa natače do jutra po parkićima... treba to razbucat...
Međutim, ne kontam to sa "živim tamo"... pretpostavljam da studiraš pa štošta nemaš pojma kako je PAUK prestao biti broj 1 mjesto za nekog metalca, rockera i sl.... Ima u neposrednoj blizini još hrpa lokacija gdje se bez problema smjestiš i pijuckaš... nije baš 30 sekundi od ulaza, nego 4-5 minuta, ali što sad...
Ma ja bih za taj krematorij napucao cijenu 15 kuna veću i imaš 3 pive džabe. Navodno ima računica da se tako to isplati :mrgreen:

Meni je bilo najbolje kad je bila i "Kockica" i PAUK - dvije potpuno različite prostorije spojene 1 vratima, u jednoj (Kockica) piči yu rock + HR dance hitovi, sve puno zanimljivih bića ženskog spola, a u PAUKu dere minimalno neki hard rock... i svima super.

Glede "svetog trojstva" - poanta jest da su ti bendovi bili osjetno svirački bolji od prosječnog demo benda takvog žanra danas. A i Pišta je vjerojatno (ko i danas) škrtario pa je lakše financirati putni trošak nekome iz Zaboka, nego nekome iz Dubrovnika ili Slavonskog Broda ili Pule...

Bit će ovo bomba ako se ne nađe neki s četvrtastom glavom opet nosit kamenje u ZG i PAUK...
Jaggernaut
lovac na jazavce

Postby Narugrim » Mon Apr 06, 2009 15:01

ma da se pit ispred..rade probleme vjerovatno kad nije nikakvi 'event' tamo pa nema tolko ljudi koji piju okolo
neki nad na PPP je bar 200tinjak ljudi pilo ispred/okolo i nikom ništa
Yeah, when I think of Maureen, I think of two things: asphalt... and trouble

http://www.last.fm/user/NikolicaPeca
Narugrim
Paklena naranča

Postby Dragonchild » Mon Apr 06, 2009 19:18

Jaggernaut wrote:@Dragonchild, ovo za kamere nisam znao i to je jako žalosno. U prokletom Istambulu gdje imaš dio grada za bogate odvojen policijom i vojskom od dijela za siromašne imaš campus usred kojeg se ekipa natače do jutra po parkićima... treba to razbucat...
Međutim, ne kontam to sa "živim tamo"... pretpostavljam da studiraš pa štošta nemaš pojma kako je PAUK prestao biti broj 1 mjesto za nekog metalca, rockera i sl.... Ima u neposrednoj blizini još hrpa lokacija gdje se bez problema smjestiš i pijuckaš... nije baš 30 sekundi od ulaza, nego 4-5 minuta, ali što sad...
Ma ja bih za taj krematorij napucao cijenu 15 kuna veću i imaš 3 pive džabe. Navodno ima računica da se tako to isplati :mrgreen:

Jup, žalosno i iritantno prije svega.

Ma ne, lol, skroz krivo si me skužio, sa "živim tamo" sam samo htjela reć da zbilja zujimo tamo maltene svaki dan i da zbilja prostor ogromnu većinu vremena stoji neiskorišten, pa tako nije ni da magazin i cajke deru (normalne stvari još manje, naravno :lol: ). Ako je i bilo nekih takvih događaja, ja ih nisam primijetila, to je sve. Issss, studiram, da, al savršeno mi je jasno da Pauk više nije ni broj 20, a kamoli 1 (iako se situacija lagano popravlja) :P. Ne znam odakle ti to sad i kakve to veze ima s bilo čim, ja sam samo prigovarala jer mi je žao da taj prostor stoji prazan i neiskorišten.

@ nikola - a gle, može se cugat, al ti stalno dolaze srat. Prije par godina je bilo puno drugačije. Mogo si pit di si htio i do kad si htio, sad više nije tako. Evo npr, prekjučer je bilo stvarno hrpa ekipe na STOP, Problemchild i Almanah u Pauku. Najprije su nas redari potjerali sa klupica kod ulaza na savu, da se maknemo u krug pauka. (za vrijeme cuganja PRIJE koncerta.) Onda smo se prebacili tamo kod brze menze, kaj je 10 m od Pauka, pa su nas nakon 5 min i od tamo potjerali :lol: jer se "u krugu Pauka" podrazumijeva valjda samo onaj dio drito između ulaza u Pauk i velike menze. Nakon koncerta se vraćam u sobu i stanem vani s ljudima popričat, dolazi lik (ovaj put redar s koncerta baš) i redom tjera ljude "Molim vas krećite prema izlazu." Mi mu velimo, ma mi tu živimo kao, dođe on, nema veze, molim vas odite nekud dalje pa se kasnije vratite, moraju ovi iznutra vidit da sam sve potjero. :lol: :fejspalm: Tako da se cuganje u krugu doma poslje koncerta može zaboravit. Ko što je reko Jaggernaut, naravno da ima okolo sto mjesta di se može bit, al živciraju me ti debili. Sava je postala ko kakav fakin dječji vrtić, a ne studentski dom.
Dragonchild
Forum member

Postby Hemeroid » Fri Apr 10, 2009 0:55

Braćo i sestre olova, čelika i ostalih teških metala. Dana subote,
ove sada u metal baru "Runa" na svima poznatoj lokaciji, gore kroz
kršćanski perivoj po kamenitoj cesti, pa desno, održava se warm-up
party za ovaj sveti događaj. U nadzočnosti bishopa i ponekog kardinala
biti će predstavljen materijal bendova koji nastupaju na presvetom
događaju kremiranja. Pijte pivo, dobijte bonove - kupone i osvojite
karte za Krematorij, koj nemožete više nigdje u pretprodaji kupiti,
jer ih nikad nije ni bilo, nikad ljudi ni nisu bili prikazani na
televiziji kako u redovima čekaju karte za krematorij.. mislim da je
to zbog recesije ili zbog uskraćivanja prava osobama s 3 plućna krila.
Glazbeni ugođaj će biti krematorijski uz standardne bendove i pjesme
koje nikad niste čuli do sada, a puštali smo ih nekoliko puta u zadnjih
par godina od kako je ovog presvetog događaja pod blaženim svijetlom
našeg velegrada.Peći se pale oko 21h, a sudeči po prosjeku predviđene
količine leševa koja će se nakupiti, proces karbonizacije će trajati
do dva u noći, a onda možete doma, vidno glazbeno uzdignuti i
alkoholizirani. Tu i tamo povratite pored kojeg kontejnera i pazite
da sutra ne završite na youtubeu. Ako se seksate na javnom mjestu,
pazite da su vam ruke čiste. Čiste ruke su jedini i ispravan put do
ostvarenja ekstaze u analnom seksu, ali tako nećete zaraditi nagradnu
kartu. Prljave ruke su sretne ruke, zato prljavih ruku navalite na pivo
i dobijte nagradu. Ako se danas pretplatite na krematorij dobijete
set noževa za klanje supružnika, besplatan ljes i 50kg cementa.
Možda sam malo otišao offtopic, uglavnom...
Ja nažalost neću biti pri ruci bishopu da bacim malo ugljena u pećicu
zbog poslovnih obveza koje su me primorale da danima u zatvoru brijem
bikini zonu orobljenim kurtizanama.. i sad ako i dalje čitate tekst, i mislite
se koja sam ja budala... hm.. u pravu ste.

Metal Bar "Runa" - Krematorij warm-me-up
subota 11.4 sati: 21-2 hova
metal slušaona, 2 karte za nagradu
glazba kakvu uho samo poželjeti može
oblokavanje, sex i povraćanje

što nakon svega ovog reći nego:
"Dao vam Bog mnogo penisa i vagina..."

"Penis s vama...."

P.S: svi citati su isključivo moje intelektualno vlasništvo i
to je ujedno sve što posjedujem u životu...
- R.I.P my Friends -

+ Branimir Vugdelija +
+ Marin Zrile +
Hemeroid
Forum member

PreviousNext

Return to Arhiva Koncerata