1. Metal Challenge

Stari koncerti, festivali i eventi vrijedni pamćenja

Moderator: Mile

1. Metal Challenge

Postby z3k » Sun Mar 13, 2005 12:37

Veliki interes bendova za Metal Challenge

"Od organizatora VP Concerts smo primili obavijest da se dosad javio velik broj bendova za 1. Metal Challenge, koji će se odražati u zagrebačkom Pauku, 15. i 16. travnja. Iako je već 34 sastava iskazalo veliku zainteresiranost za nastup na Challangeu samo će ih 12 nastupiti tijekom dvije večeri. Predbilježbe bendova će se zaprimati do 14.03.!"

*source = www.muzika.hr

WTF ?????
Jel zna netko o ovome nesto ? Kaj ce to bit ?
:?: :?:
"Your eyes are full of hate ... sporty one
That's good. Hate keeps a man alive
It gives him strength"
z3k
Forum member

Postby Guest » Sun Mar 13, 2005 13:29

moraš češće čitati vijesti na čmaru
Guest

Postby nazgul » Sun Mar 13, 2005 13:33

maidencroatia wrote:moraš češće čitati vijesti na čmaru

ne možeš oćekivat da ljudi u dan-dva koliko je ta vijest bila na naslovnici pohvataju to....
nazgul
HARVESTER

Postby Guest » Sun Mar 13, 2005 13:36

dakle.... treba redovito posjećivati čmar :twisted:

ili gledati arhivu vijesti :twisted:
Guest

Postby Guest » Sun Mar 13, 2005 14:12

vidio sam i u jutarnjem mali članak
Guest

Postby Guest » Sun Mar 13, 2005 14:15

Uglavno, koliko znam, a znam više nego ostali mediji. Masu se bendova prijavilo, ali ih je samo 11 potpuno zadovoljavajuće kvalitetom, tako da se može prijaviti još jedan bend, ako radi kvalitetno. Prijave su do sutra popodne. Ako netko iz grupe True ovo čita, ili ako ih netko zna, ja bi im preporučio da se jave, jer su super.
Guest

Postby soevilnot » Mon Mar 14, 2005 4:34

navodno treba dat neku pinku za to.. tj nastup kosta - 700 kn?! istina... ili ?
Iako nemam televizor i ne gledam TV, uvijek gledam 'Po ure torture' !
soevilnot
Forum member

Postby Herr Kaufmann » Mon Mar 14, 2005 8:53

Malo si preblagu cifru napisala. Oko 300€ ili oko 500€ ako bend dolazi izvan Zg, tj. treba spavanje.

Ovo narušava samu koncepciju umjetnosti. Plachas da sviraš :D mislim sve je ok, alii dati 4 soma kuna za tako nešto...hmm
-

"Ako izgubimo ovaj rat, neću se osjećati odgovornim za žrtve. Za njih neću proliti ni suze, jer će dobiti ono što zaslužuju."

-
Herr Kaufmann
Forum member

Postby Vladimir » Mon Mar 14, 2005 9:26

A i dobar mi je taj koncept, najbolji Metal bendovi Hrvatske će svirati.....a najbolji bendovi već odavno izabrani za nastup na Oluji tjedan dana kasnije :roll: I to bez plaćanja pola soma Eura.
Vladimir
Forum member

Postby z3k » Mon Mar 14, 2005 10:26

znaci to je za Oluju ... ok skuzio sam :x :lol:
"Your eyes are full of hate ... sporty one
That's good. Hate keeps a man alive
It gives him strength"
z3k
Forum member

Postby ReDRuM » Mon Mar 14, 2005 16:53

vladimir wrote:A i dobar mi je taj koncept, najbolji Metal bendovi Hrvatske će svirati.....a najbolji bendovi već odavno izabrani za nastup na Oluji tjedan dana kasnije :roll: I to bez plaćanja pola soma Eura.

Stvar je u tome da na ovom koncertu publika nije toliko ''bitna''... Biti ce prisutni scoutovi iz svih vecih EU izdavackih kuca. Tako da je to prilika bendovima da se pokazu ljudima iz biznisa... :wink:

I nema veze s Olujom...
ReDRuM
Forum member

Postby Vladimir » Mon Mar 14, 2005 17:40

ReDRuM wrote:
vladimir wrote:A i dobar mi je taj koncept, najbolji Metal bendovi Hrvatske će svirati.....a najbolji bendovi već odavno izabrani za nastup na Oluji tjedan dana kasnije :roll: I to bez plaćanja pola soma Eura.

Stvar je u tome da na ovom koncertu publika nije toliko ''bitna''... Biti ce prisutni scoutovi iz svih vecih EU izdavackih kuca. Tako da je to prilika bendovima da se pokazu ljudima iz biznisa... :wink:

I nema veze s Olujom...

Je, to nema veze s Olujom to sam i rekao. Fora je da se to reklamira kao: "najbolji Metal bendovi sviraju bla, bla, bla....." A koliko ja znam najbolji Metal bendovi su ODABRANI ZA OLUJU. Znaci na Metal Challenge nece svirati "najbolji Hrvatski bendovi". Nego oni koji nisu izabrani za Oluju i koji iskesiraju pola soma Eura. I koliko se sjecam, govorilo se da se ulaz naplacuje da bi scouti vidjeli kakav je interes za te bendove. Tako da ispada da publika ipak je bitna. I kakvi ce to scouti biti? Neki cistaci kojima ce to biti samo placeni odmor, ili.......??
Da ne bude zabune, ja uopce nisam protiv ovog dogadjaja. Samo dajte molim vas, organizatori, smanjite malo kakicu.
Vladimir
Forum member

Postby HammerTroll » Mon Mar 14, 2005 19:58

:lolonlol:

skepican. :?
zasto bi vi placali da svirate na tom? ako bend valja onda bi ga trebali uzet samo tako, a ne ovo...?

s'a je, perice, cujem da ste se i vi prijavili... :mrgreen:
HammerTroll
Forum member

Postby HammerTroll » Mon Mar 14, 2005 20:00

e, i ajde neko ko zna nek navede bendove koji se 100% svirat.
znam da je bilo navedeno na vijestima, al toga vise nema...
HammerTroll
Forum member

Postby Guest » Tue Mar 15, 2005 13:58

znat ćete danas
Guest

Next

Return to Arhiva Koncerata