Artistička Radna Akcija

Hey ho, let's go!

Moderators: Ašow, the Aucropsy, VitaminX

Artistička Radna Akcija

Postby Blackadder123 » Tue Oct 21, 2014 22:56

http://www.youtube.com/watch?v=hFHA5W1l ... jc0cWdczt-

Bendovi u kojima su bili kao teenageri: Cane (brejkers), Žika i mnogi drugi...

http://en.wikipedia.org/wiki/Artisti%C4 ... dna_akcija
Lemmy: "We are Motorhead and we play rock'n'roll!" (Lemmy: "We were not heavy metal," he snaps. "We were a rock'n'roll band. Still are. Everyone always describes us as heavy metal even when I tell them otherwise. Why won't people listen?")
Blackadder123
Forum member

Postby Tandrax » Wed Oct 22, 2014 11:30

vidi se da imaju jak utjecaj bluesa
Fear is the mind-killer.

Glad će navest ljude na promjene, ona bistri um
Tandrax
Forum member

Postby Pakaa » Wed Oct 22, 2014 11:40

Ko je iz Motorheada svira tu?
- - - Kocka Graphics - - -
Album artwork, flyeri, plakati za koncerte, bilo šta vezano za vizualnu stranu benda
Kocka Graphics službena stranica
Pakaa
Forum member

Postby Stanley » Wed Oct 22, 2014 14:36

Ma jok, iz onih Rockin' Vickarsa garant klavijaturist...
Stanley
Forum member

Postby Blackadder123 » Wed Oct 22, 2014 18:46

Nazalost nitko, ali tema ispod "The RIngs" punk band koju je osnovao John Alder Twink, koji je bio osnivac Pink Fairies, svirao sa Hawkwind, sa Mick Farrenom itd.... ima neke daljne poveznice.
Steta sto imaju (The Rings) samo jedan singl.
Ovo je nesto drugo.
Kacio bi i Motown Sect kao i The Cossacks gdje je Lemmy bio kao klinac pocetkom 60tih ali nista nije snimio sa njima dok je bio tako da jbg-a..... totalna drama.
Morat cu pogledat Ševu da se skuliram.
Uostalom, covjek kad udje u te bendove nist mu vise ne treba. Pogotovo kad se naslusao svega i svacega zadnjih circa 25 godina sakupljanja ploca i cd-ova. Tolerancija u raznovrsnosti je ustvari maltretiranje mozga. Da bi ispal jel, tolerantan. Dosadno. Sa svojim godinama znam sto me zanima i to je to. A slusanje muzike s druge strane da bi se stalno nesto eksperimentiralo je ok kad si mladji, (ali se onda ne moze ici u dubinu ako stalno sve mjenjamo, ako ti taj bend ne postane dio tebe, kao svjetonazor, religija, politicka stranka ne znam kako bi se izrazio, nego neka zabava samo ili prolazna stvar kao kod vecine, kao ozene se pa to nije vise za njih. Kao da se umjetnost moze prerasti, takvi nemaju veze sa nicim) kao i sve ostalo kad si mladji.. danas mi je to kao da si npr bogat, pa kupis neku super Vilu od kuće, imas sve sto ti treba, hoces uzivati citav zivot u tome, a ne kad si mladji i nervozan zbog hormona pa bi svaki drugi mjesec kupovao nesto drugo (da si bogat jel) i mjenjao a na kraju se to svede na to da u nicemu ne uzivas jer stalno mjenjas, za uzivanje treba posveta, vrijeme, i zelja da se skrasis. Ja nemam vise volje za eksperimentiranjem, nemam snage, puno toga sam cuo znam tocno sto mislim da je najbolje i u tome uzivam, drugo me ne interesira. Sta ce novo izronit iz muzike u buducnosti neka ostane mladjima, ja 'svoju' muziku imam. I naravno nesebicno ju djelim sa vama dragim ljudima, mladjim ljudima da cujete, bar ono sto niste jel. I to je to.
Lemmy: "We are Motorhead and we play rock'n'roll!" (Lemmy: "We were not heavy metal," he snaps. "We were a rock'n'roll band. Still are. Everyone always describes us as heavy metal even when I tell them otherwise. Why won't people listen?")
Blackadder123
Forum member

Postby ulv » Wed Oct 22, 2014 18:58

pobjeda :roll02:
ulv

Postby Blackadder123 » Wed Oct 22, 2014 19:09

ulv wrote:pobjeda :roll02:

:D. A sta covjek da kaze drugo?
Blackadder123
Forum member

Return to Punk / HC