Fringe

Rasprave o filmovima i igrama svih vrsta

Moderators: ABIZMO, HuncuT

Postby Narugrim » Sat Sep 25, 2010 19:51

zašto si gledao film koji skoro pa i nema smisla bez serije i koji je u biti produžena zadnja epizoda?
Yeah, when I think of Maureen, I think of two things: asphalt... and trouble

http://www.last.fm/user/NikolicaPeca
Narugrim
Paklena naranča

Postby fairy feller » Thu Sep 30, 2010 6:11

Narugrim wrote:zašto si gledao film koji skoro pa i nema smisla bez serije i koji je u biti produžena zadnja epizoda?

zato kad sam skinuo i pogledao serenity još nisam znao da postoji serija firefly
I watched as fear took the old men's gaze
Hopes of the young in troubled graves
'I see no day' I heard him say
So grey is the face of every mortal (Queen)
fairy feller
Forum member

Postby Mile » Sun May 18, 2014 11:20

Canadian Crippler wrote:Fringe je jeben,zalim onog tko ne kuzi..

Žali me.

Ne kužim šta je tu tak dobro.

Vidio na tvu, reko idem skinut i Lost je remek-djelo spram ovoga, a i tamo su zasrali motku. Isti autori serija, isti zajeb sa stavom kako nije bitna radnja već likovi, samo šta je ovdje to pojednostavljeno jer samo je sapunjara između Olivie i Petera i njegovog ćaće bitna.

Pola epizoda je X-files rip-off, samo malo ležernije odrađeno. Pola misterija je mindfuck - moćan um, spajanje umova, snovi, halucinacije itd.

Al najviše mi išlo na kurac ovo pomicanje radnje u četvrtoj sezoni u alternativni timeline, i cijelo vrijeme samo očekivao da će napravit nešt da se vrati radnja u normalu, al to je propalo čim Peter izvali ''dom je tamo gdje ti je srce''. :facepalm: Još na kraju kad plavuša dobi iznenada godlike sposobnosti da preskače između univerzuma čistom snagom volje (i ljubavi !), te preživi metak u glavu because fuck you, that's why; onda reko zajebi deus ex machina scenarije.
Zadnju sezonu nisam ni ogledao kak spada jer nema ništa fringasto u epizodama, već je nekakva loša sinteza prijašnjih slučajeva upakiranih u klišejiziranu distopiju.

Jedino šta valja u seriji je John Noble, fenomenalno glumi poluludog znanstvenika.
I fora mi je alternativni svemir u trećoj sezoni, te ona dinamika sa jednom epizodom u ovom, pa jedna epizoda u onom svemiru; te one sitne razlike među svemirima, tipa starinski bicikli, cepelini, drugačiji 9/11 napadi, i sl.
Mile
.

Previous

Return to Filmovi, serije & igre