Dexter

Rasprave o filmovima i igrama svih vrsta

Moderators: ABIZMO, HuncuT

Postby Acrodyn » Thu Jan 22, 2009 7:57

Eat Your Brains wrote:Bas je borac protiv kriminala..da je hladnokrvni ubojica bi ubijao i zene i djecu,al onda to nebi bilo tak cool.Ovo da ga je stari odgojio je tak jadnooo..i nije istina da kriminalci nece nikome nedostajati..i oni su ljudi s obiteljima ponekad. Hrpa poochie gluposti u toj seriji. O cooool zgodnom "serijskom ubojici" koji nije to neg je borac protiv kriminala..

Po tome je očito da uopće nisi pogledao seriju i da sereš po njoj samo po stvarima koje si pročitao.

Ubija žene zbog jednakih razloga kao i muškarce. Uopće ne vidi razliku u tome. A i namjeravao je jednom ubit i klinca al nije jer je shvatio da je ubio s razlogom.

I da... Njega briga da li ce kriminalci ikome nedostajati. On mora ubijat jer je to jedina stvar koja ga zadovoljava. Moglo bi se reći da je to njegova ovisnost. Ne ubija on zato da bi sredio kriminal u gradu. Tako ga je otac naučio pošto je znao da on ima tu potrebu da ubija pa bar da se iživljava nad takvim ljudima, a ne nad ljudima koji nisu ništa napravili.
A čak i da npr. osoba koju namjerava ubit ima malo dijete, obitelj o kojoj brine ili nek drugo sranje. Svejedno bi ubio jer ga apsolutno brigaju takve činjenice.
Acrodyn
Forum member

Postby Naikelea » Thu Jan 22, 2009 10:27

Diotima of Mantinea wrote:Genijalna serija, pogledah prve tri sezone i priča se uopće nije razvodnila kako to zna biti sa nekim serijama.
Svaka sezona je jednako dobra!
Plaši me malo koliko se mogu pronaći u glavnom liku, al sve u svemu, savršeno...

Mene je malo razocarao kraj 3. sezone :D Nisam mislila da ce sve ici tak glatko :(
Al u 9. mjesecu počinje 4.-a sezona :D :D Jedva čekam :D
Lead,follow or get out of the way
Naikelea
Forum member

Postby Canadian Crippler » Thu Jan 22, 2009 11:32

Je je,namjeravao je ubit klinca..ta serija je mogla bi skroz ok da se radila o umu serijskog ubojice,al morali su zasrat sve s tim debilnim moralnim odmakom kako bi se lakse svidio mladezi. Tako je okrutan,nema emocije,ubija samo kriminalce jer ga je "tata tako odgojio"..ma da,pooochie! Mogla je serija bit ok,al ispala je o vigilanteu ko je je uber cool jer je skoro pa serial killer.
Canadian Crippler
Forum member

Postby Naikelea » Thu Jan 22, 2009 11:36

Ne znam dal ste gledali 3. sezonu ali ne ubija samo kriminalce :D
Naikelea
Forum member

Postby Canadian Crippler » Thu Jan 22, 2009 12:20

Nadam se da ubija i nevine..
Canadian Crippler
Forum member

Postby Naikelea » Thu Jan 22, 2009 12:30

Eat Your Brains wrote:Nadam se da ubija i nevine..
Naravno :D
nebum pricala,ne znam tko je gledao zadnju sezonu a tko ne
Naikelea
Forum member

Postby Stark » Thu Jan 22, 2009 15:33

Eat Your Brains wrote:Je je,namjeravao je ubit klinca..ta serija je mogla bi skroz ok da se radila o umu serijskog ubojice,al morali su zasrat sve s tim debilnim moralnim odmakom kako bi se lakse svidio mladezi. Tako je okrutan,nema emocije,ubija samo kriminalce jer ga je "tata tako odgojio"..ma da,pooochie! Mogla je serija bit ok,al ispala je o vigilanteu ko je je uber cool jer je skoro pa serial killer.

Ne bi njegov lik onda imao smisla, da je isključivo cold hearted serijski ubojica...prejednoslojan bi bio, ovako uvijek postoji unutarnja borba i nadvladavanje poriva, instikta...a upravo je to ono što ga čini zanimljivim. Likovi u sivoj zoni su najzanimljiviji, danas su potpuno dobri ili potpuni zli likovi so last year.
A i budimo iskreni, serija nikad ne bi prošla dalje od pilota da je tako, pogotovo pred američkom publikom koja voli happy endinge.
Stark
<font color=red>The Vault Dweller

Postby Canadian Crippler » Thu Jan 22, 2009 15:38

Ali upravo to! Serijski ubojica sam po sebi nije potpuno zao,ne nuzno. Mogli su prikazat njegovo kajanje i borbu s uinutarnjim porivima,i to bi bilo utoliko realnije jer je ubio neke ljude koji su bili kakti nevini,a ne samo olos. Ali onda se publika ne bi mogla povezati s njim. Jer danas prosjecni klinac zeli biti bad i opak i opasan,al u isto vrijeme i cool. A jedan chikatilo il gacy to nisu. Ovako je dexter samo prividno u sivoj zoni,bar po meni. A mogao je bit bas u pravoj svoj zoni, pravo pravcato cudoviste koje je svjesno sto radi al si jednostavno ponekad ne moze pomoci i kasnije se mozda i kaje al se i dalje oblizuje kad vidi nesto sto bi rasporio ili sto vec..
Canadian Crippler
Forum member

Postby Diotima of Mantinea » Thu Jan 22, 2009 21:54

Naikelea wrote:
Diotima of Mantinea wrote:Genijalna serija, pogledah prve tri sezone i priča se uopće nije razvodnila kako to zna biti sa nekim serijama.
Svaka sezona je jednako dobra!
Plaši me malo koliko se mogu pronaći u glavnom liku, al sve u svemu, savršeno...

Mene je malo razocarao kraj 3. sezone :D Nisam mislila da ce sve ici tak glatko :(
Al u 9. mjesecu počinje 4.-a sezona :D :D Jedva čekam :D

Znam, i ja sam se nadala većoj napetosti (kao u drugoj sezoni kad stalno strepi hoće ga otkriti ili ne), ali svejedno, 3. sezona je prepuna dobrih scena.
A i fora mi je kako je Jimmy Smits odradio svoje (Miguel Prado).

Također se veselim 4.sezoni. Već mi je postao ritual pričekati da se cijela sezona privede kraju, skinuti cijelu sa neta i odgledati sve u jednoj noći. Ne znam kako bi izdržala da gledam ovako na RTL-u svaki tjedan po jedan nastavak...
Diotima of Mantinea
Forum member

Postby ABIZMO » Thu Jan 22, 2009 21:56

u kojoj se epizodi pojavljuju oni roboti?
.
ABIZMO
kldjfdskljfefdm

Postby Canadian Crippler » Fri Jan 23, 2009 3:39

Neki blend punishera i hannibal lectera..
Canadian Crippler
Forum member

Postby ABIZMO » Mon Sep 30, 2013 14:12

očajna zadnja sezona
.
ABIZMO
kldjfdskljfefdm

Postby Sinner » Mon Sep 30, 2013 18:15

ABIZMO wrote:očajna (pred)zadnja sezona
Sinner
Forum member

Postby death2fire » Mon Sep 30, 2013 20:59