Zagreb Beer Fest

Najave koncerata i dojmovi sa koncerata na kojima ste bili

Moderator: VVA mods

Zagreb Beer Fest

Postby Blackadder123 » Thu Mar 08, 2018 15:26

Od 17-21.5.2018, Trg Francuske Republike, ZG.

Poznati bendovi (koje ne slusam), ali bit ce 100 vrsti piva, na otvorenom je, pice mice ovo ono...bla bla... a zbog cega me privuklo je jer je upad BESPLATAN!!!

Jer sad vidite kako se prave koncerti? Kakav luksuz? Kako nemoze besplatan upad kad moze.

:roll02:

Evo dodali i jos jedan dan:

http://www.perun.hr/zagreb-beer-fest-1905-21052017

http://www.muzika.hr/najave/zagreb-beer ... o-izdanje/

Eto... Proljece, miris cvjeca i zelenila, pivce, neka kao mjuza, zenske, i :fuck:

Staš bolje od tog?
Lemmy: "We are Motorhead and we play rock'n'roll!" (Lemmy: "We were not heavy metal," he snaps. "We were a rock'n'roll band. Still are. Everyone always describes us as heavy metal even when I tell them otherwise. Why won't people listen?")
Blackadder123
Forum member

Re: Zagreb Beer Fest

Postby Blackadder123 » Thu Mar 08, 2018 16:02

Ajd moja generacija (1980) ili stariji nek se probaju sjetiti, sta nije ovaj fest vec postojao? Ja se sjecam da na tom istom mjestu, isto besplatno, je bio Ozujsko Fest ili tako nesto, znam da je stage bio 'napravljen' od gajbi pive (žuje). To je bilo negdje 1997 ili 1998, mislim da su bile i Majke. Cak sam trazio neke snimke ili fotke od tad prije par mjeseci ali nisam nasao. I sad vidim ovo.

Sjecam se i nekog festa u otprilike isto vrijeme ili mozda 2000 godine, u Španskom, sjecam se dve zenske i njhovog golfa dvojke :D . Nemrem nista naci od tad sto se tice svirke, tamo u španskom sam se prosverco.
Lemmy: "We are Motorhead and we play rock'n'roll!" (Lemmy: "We were not heavy metal," he snaps. "We were a rock'n'roll band. Still are. Everyone always describes us as heavy metal even when I tell them otherwise. Why won't people listen?")
Blackadder123
Forum member

Postby Demogorgon » Thu Mar 08, 2018 19:03

Ma ajde, Let 3 je bar zajebancija. Nije da ih slušam inače, ali bio nekoliko puta na njima pijan i bilo zabavno. Sad neznam kak bi mi bilo trijezan na njima. :mrgreen: Možda i odem. Bar će biti pife.

Ne mogu reći da se sjećam nekog beer festa iz 90tih. Doduše u to vrijeme sam bio toliko urokan da se ne sjećam niti srednje previše. :zivili:

Ali od :fuck: mislim da ništa. Prošli su dani pijanih jebavanja po grmićima. Sad mi se ne diže u tom stanju :lol: #-o
Fuck your good intentions
Fuck your human rights
Fuck your finger in my face
This time I'm gonna bite
Demogorgon
Forum member

Postby Blackadder123 » Thu Mar 08, 2018 20:58

Pa da ce se ici bas u potragu tesko, prestar (iako ne izgledam tako) i ispucan za to, ALI, ako naleti neka ful zanimljiva... neko drustvance dok se sjedi po livadi i to... i krene u tom smjeru neplanirano onako prirodno, ah bas sad da cu odbijati brijem da ne... i ne, sigurno ne grmići :lol:
Kad vec dodjem otusiran, hocu se i nakon toga otusirati ako do tog dodje.

Nema potrage, samo ako spontano nesto ful pozitivno ispadne, zasto da ne.

:BlowJob:

Sigurno ce bit guzva, cim je besplatno.

Na takve dogadjaje sam uvijek u ili majci Motorheada, ili Hawkwind, ili u majci Ševe (iz Nocne More, Zeljka Malnara). Ovisi u kakvom sam raspolozenju tog momenta. Motorhead = pijanka i divljanje, Hawkwind = iskljucivo urokavanje i nista drugo. Ševa = puno humora i opičene zajebancije.
Ne sjecam se trenutno jel imam izradjenu neku jos majcu.
Blackadder123
Forum member

Postby Bure » Thu Mar 08, 2018 22:02

To koda snimas emisiju, potraga :roll02:

Na kraju ovak zavrsi - http://blackadderquotes.com/wp-content/ ... bility.png
Bure
Forum member

Postby Zarathustra » Fri Mar 09, 2018 8:28

ja znam di sam bio '91...
Zarathustra
Forum member

Postby Covjek Golub » Fri Mar 09, 2018 12:29

Bilo je odlično prošle, osvojili neke ploče... fino se popilo super fešta. Ići će se i ove godine!
Idealna težina punice je 4kg ... zajedno s urnom.
Covjek Golub
Forum member

Postby Blackadder123 » Fri Mar 09, 2018 20:35

Bure, niti to nije iskljuceno :lol: Pogotovo jer je sad Istanbulska konvencija u djiru pa su razdrazljive.

Drago mi je cuti da je bilo ok, cak i ovo za ploce, znaci bit ce dobro izgleda. Dobro.

Mozda navrati i Leonora pa napise koji clanak :lol:
Samo se nadam da nece bit kao sa Motorhead-ima (copy/paste). Pogotovo se sjecam kako smo pljuvali ekipu koja je vodila Motorhead official site, Lemmy tad nije ni znao kako to funkcionira jer nije ni koristio tada jos internet, na starom official Motorhead forumu je to bilo, ta ekipa je kao industrija kenjala u vezi albuma, ajd bar nisu u vezi postava, pa su makli sekciju diskografije, nakon naseg fanovskog pljuvanja. Na kraju sve to propalo.

Nego, kako se potpisivala Leonora da je ona 'hellish rnr freak' i 'have nothing to prove' :roll: :D

Strasno me sad podsjetila na cuvenog prognosticara Vakulu. Znate li vi da tom liku godisnje dvaput pocinje proljece? Kao 'klimatoloski' i ono pravo. Zna se da kod nas u nekim krajevima snjeg moze pasti usred jeseni (11 mjesec) kao i rano proljece, znaci ne pada samo zimi, al eto kad nekom ne pasu cinjenice kad se zna u minutu kad pocinje proljece onda krece izmisljanje pa tako proljece pocinje dva puta, jednom 1.3. a drugi put tri tjedna kasnije. Zbuni ljude, na kraju nitko nezna kad pocinje godisnje doba. Samo jedan moze bit pocetak. Nema 'klimatoloski', zajebi to.

Tako i Leonori i nekim stranim portalima, Motorhead ima DVE prve postave, onu pravu i onu diskografsku, kao i DVA prva albuma onaj pravi i onaj diskografski. Tako je to kad se krene izmisljati sve i svasta. Luda kuća...

To izmisljanje ima i u politici i drugim drustvenim temama, ljudi bi sve sebi oblkovali kak im pase. A cinjenice nisu bitne. Tak i industrija sebi brije sta je official, sta je ovo sta ono....

Mozda Leonora napise nesto u vezi festa, ono nesto pravo, pa nesto diskografski. :lol:

Nist, moram skoknut na wc, pa se cujemo, samo ne znam dal da skoknem u pravi ili diskografski. :crazy:

PS

Leonora ne ljuti se, ako ovo citas, znam kako su te pljuvali zbog muzike koju slusas, citao sam tvoj clanak, ali u nekim stvarima si u krivu a ja u pravu. Jebiga.

I Nevenu ste na neki nacin frknuli van sa Muzika.hr, sram vas bilo. :spankass:
Blackadder123
Forum member

Postby Blackadder123 » Fri Mar 09, 2018 20:48

Kad ste spomenuli ploce, evo vam tu full lista izdanja za Record Store Day 2018

https://www.theguardian.com/music/2018/ ... es-in-full
Blackadder123
Forum member

Postby Blackadder123 » Mon Apr 16, 2018 15:10

Jel me moze neko prosvjetlit malo... Zasto na muzika.hr pise da je fest u Velikoj Gorici???? Pa sta nije trg francuske republike kod ilice ono prek puta vinogradske? Tamo su inace bili ozujsko fest i jos ponesto....

A drugo, iako nisam veliki fan od nijednog navedenog benda ipak bi ciljao ici dan kad su brejkersi, ali ne mogu nigdje naci info. Vjerojatno ce to sve biti ali cisto ako neko mozda vec zna....
Blackadder123
Forum member

Postby Covjek Golub » Tue Apr 17, 2018 12:03

ma krivo su označili zgleda na karti, na trgu francuske je ko i proše godine.
Idealna težina punice je 4kg ... zajedno s urnom.
Covjek Golub
Forum member

Postby Blackadder123 » Sat May 05, 2018 18:51

Raspored po danima:

https://www.ravnododna.com/zagreb-beer- ... po-danima/

Nedelja je izgleda najinteresantnija, zbog tog britanskog benda i brejkersa..
Blackadder123
Forum member

Postby Blackadder123 » Sat May 05, 2018 19:19

Fischer-z, gledao sam malo i ono, dosadno za popizdit :)

Uglavnom, kao neki pop/rock new wave bend..

Imaju samo jednu stvar koja je bila izgleda im najveci hit ili jedan od najvecih 'The Worker'

https://www.youtube.com/watch?v=NLFP_mfKvMY

Onaj ko se sjeca vibre 80tih ova stvar je tipican stil koji bi culi u to vrijeme na radiju. Tako da me to bacilo malo u to doba kad sam bio klinac. Ostalo me nije nesto dojmilo sto sam pregledavao online. Jadikovke pjesmice... sladunjavo previse i tako....

Al, eto isti dan su kao i brejkersi a besplatan upad pa...
Blackadder123
Forum member

Return to Veni Vidi Audi