Električni orgazam

Najave koncerata i dojmovi sa koncerata na kojima ste bili

Moderator: VVA mods

Električni orgazam

Postby Blackadder123 » Thu Jan 11, 2018 18:00

Orgazam, 26.1. Vintage Bar ZG
Lemmy: "We are Motorhead and we play rock'n'roll!" (Lemmy: "We were not heavy metal," he snaps. "We were a rock'n'roll band. Still are. Everyone always describes us as heavy metal even when I tell them otherwise. Why won't people listen?")
Blackadder123
Forum member

Re: Električni orgazam

Postby Blackadder123 » Sat Jan 27, 2018 15:35

Kako je svijet mali. Obojeni Program izbacio samo na vinilu svoj live album 'Exit 2017'. Prvi manji broj primjeraka je odstampan i razgrabljen u Novom Sadu. Ceka se vec dosta za drugu turu, ali jos za sad nista. Kad ce biti dostupan u Zagrebu ko to zna, a sigurno ce biti nesto vise od sto kuna, sto sam ja platio, ne puno vise ali... Uglavnom, iz zajebancije ja preko kupinda posaljem poruku jednom prodavacu koji ima jos toga sa pitanjem kako da dodjem do ploce? I kaze supruga od doticnog da muz joj ide poslom oko 26.1. u Zagreb pa moze ponijeti. Ja reko, super. Na kraju se ispostavilo da muz vozi Elektricni Orgazam. To je mala firma koja vozi srpske bendove tu, obojene, brejkerse, disciplinu vise ne ali prije itd...
I na kraju se ispostavilo da se znamo jer smo se vidjali na prijasnjim koncertima Orgazma i drugih ovih bendova jer sam znao biti backstage. I tako ja bio malo na probi Orgazma i kupio ploču Obojenih.

Posaljes poruku na kupindu i zavrsis na probi Orgazma :)

Inace prvi dio koncerta su bile naj stvari. Ima i pristojan izvjestaj ovdje na sajtu.

\/*
Lemmy: "We are Motorhead and we play rock'n'roll!" (Lemmy: "We were not heavy metal," he snaps. "We were a rock'n'roll band. Still are. Everyone always describes us as heavy metal even when I tell them otherwise. Why won't people listen?")
Blackadder123
Forum member

Return to Veni Vidi Audi