Događanja u Caffe Baru ''Valhalla'' (ex-Runa)

Najave koncerata i dojmovi sa koncerata na kojima ste bili

Moderator: VVA mods

Postby sarmer » Wed Oct 10, 2012 8:30

jesen je.
samo sinan,nikad sejtn.
sarmer
Forum member

Postby Isus666999 » Sat Nov 10, 2012 14:23

sarmer wrote:jesen je.

I blizi se zima.. Cekamo!
Trust me I'm the son of God!:D
Isus666999
Forum member

Postby Nonsense? » Sat Nov 10, 2012 16:41

možd čekaju da prvo vide oće što biti od smaka svijeta? da se bez veze ne trude
Nonsense?
Forum member

Postby gefufna » Thu Jan 24, 2013 1:02

Image

"Ponovo radi bioskop! Ponovo radi bioskop!", derali su se svojevremeno klinci u Maratoncima, a mi se možemo derati, ponovno radi Ru... ovaj, nije više Runa. Sad se zove Valhalla, ali nalazi se na istoj adresi, kao što možete vidjeti na plakatu.

Stoga U.F.T. crew nastavlja tamo gdje je stao prije nekoliko mjeseci, a ovaj put Vam nudi old school thrash-death dvoboj velikana. No to nije sve. U ponudi će također biti razne žestice (višnja, borovnica, medica, suha šljiva - ovo definitivno morate pobati - zatim limun, jagoda, te bijela čokolada) za svega 4 (slovima: ČETIRI) kune. Znači ako platite medvjedom, dobijete kunu kusura natrag.

Eto, to je u subotu, a večeras (četvrtak) je heavy metal party (Maideni, AC/DC, Motorhead itd.), pa se nemojte ustručavati navrnuti i na ovaj event, kako se to danas popularno kaže. Važno je da Valhalla - bivša Runa ponovno šljaka.
pak ti si bedak i seljak! tak je vola vražja pak i ima biti tak! ja imam praf ovog puta, a tebi se od metanola v glavi mota! LIMUN IDE U GEMIŠTE JER JE LOŠIJE VINO ZA GEMIŠT. JEBATE ROG KRAVSKI! (Pero Kotoriba)
gefufna
Forum member

Postby Nonsense? » Thu Jan 24, 2013 10:22

zar niste rekli da ćete promjenit lokaciju da možete glazbu glasnije puštat i neke koncerte organizirati
Nonsense?
Forum member

Postby Bombenhagel » Thu Jan 24, 2013 11:11

tražilo se cijelo ljeto, al ništa od toga, a o koncertima nije nitko ništa govorio.

u ovom prostoru je napravljen totalni razmiještaj, tak da više ne smetamo susjedima, bar nešto :D
A ovo je sada za sve koji su dobili sjekirom po glavi:

"HAMMMER SMASHED FAAAACEEE!!!!"

-I-Budi moja voda ja sam voda radi sve sto zelis izgorjet cu ja-I-
Bombenhagel
Forum member

Postby sarmer » Thu Jan 24, 2013 12:53

super.
samo sinan,nikad sejtn.
sarmer
Forum member

Postby gefufna » Thu Jan 31, 2013 21:22

Image

Daklem, sve piše. Subota, osmica, Vallhala, Metallka, kilem ol, srp i čekić i vrhunska cuga koja je jeftinija od buhtle u kvartovskoj pekari. I tko tome još može odoljeti, recite!
pak ti si bedak i seljak! tak je vola vražja pak i ima biti tak! ja imam praf ovog puta, a tebi se od metanola v glavi mota! LIMUN IDE U GEMIŠTE JER JE LOŠIJE VINO ZA GEMIŠT. JEBATE ROG KRAVSKI! (Pero Kotoriba)
gefufna
Forum member

Postby gefufna » Wed Feb 20, 2013 8:23

Image

Na Portalu je prije koji dan objavljena vijest o izlasku albuma prvijenca "Born By Eclipse" zagrebačkog death/black sastava FIRSTBORN, a sada najavljujemo i promociju istog koja će se održati u petak 22. veljače u klubu VALHALLA, Opatička 5 s početkom u 20 sati (8 navečer po julijanskom kalendaru). CD-i će se prodavati po promotivnoj cijeni od 50 kuna, a tijekom večeri će i ljubitelji melodičnog death metala i banda Amon Amarth doći na svoje, jer će se puštati ta glazba.

Dođimo i podržimo domaću ekstremnu scenu.
gefufna
Forum member

Postby Kneza » Wed Feb 20, 2013 9:16

Image

[Description]
U subotu 23.02. na gornjem gradu u baru Valhalla se održava heavy/power metal party, ujedno i warm up za Valhallu u Močvari!

DJ Lawless i DJ Kneža za vas vrte sve najbolje iz heavy metal svijeta, bendove: Stratovarius, Blind Guardian, Iron Maiden, Manowar, Metallica, Saxon, Edguy, Black Sabbath, Lost Horizon, Running Wild, Iced Earth, Rhapsody Of Fire, Sabaton, Grave Digger, DragonForce, Gamma Ray, Helloween...

U nagradnoj igri ćemo podijeliti nekoliko upada za Valhallu u Močvari! Na akciji je Staročeško crveno pivo po' litre i Bavaria po' litre za 10 kuna te su sve voćne rakije koštaju nevjerojatnih 4 kuna :). Vidimo se u Valhalla baru u subotu 23.02. od 20h!

VALHALLA - Made In Iron & Dino Jelusić (Iron Maiden tribute), Bravement @ Močvara - 01.03.2013. >>> http://www.facebook.com/events/206441209494422/
VALHALLA - heavy/power metal party
DANCE HARD - 90's party
ROCKENROLLA - ultimate rock party
BALKAN ROCK - ex-yu/novi val
SABATON Croatian fan club
PANKERFAUST - http://myspace.com/pankerfaust
Kneza
Forum member

Postby Bombenhagel » Wed Mar 13, 2013 12:22

Ove subote za vas pripremamo Darkthrone slušaonu povodom izlaska novog albuma The Underground Resistance. Slušat će se sve faze ovog velikog benda, bendova koji su utjecali na Darkthrone i bendove na koje je Darkthrone utjecao - znači veliki black/punk/thrash party od 20h zagarantiran! Velika akcija: 'litra + voda' - 40kn!; voćni likeri - 4kn!! Vidimo se na šanku ;)

http://www.facebook.com/events/43683175 ... l_activity

Bombenhagel
Forum member

Postby Kaosritual » Thu Mar 14, 2013 1:11

Sve super, zakon, al' zaš' uvijek ultra-šareni font na plakatima? (floro žuto, floro zeleni, floro plavi) :? Kvari vid.
Kaosritual
Forum member

Postby Bombenhagel » Thu Mar 14, 2013 11:43

prepostavljam da ih je radio u paintu, pa zato.al da, tu su da izazivaju epilepsiju :)

iako po meni nema smisla raditi te plakate, osim ak ih ne misliš lijepiti negdje...a to se ne isplati

Bombenhagel
Forum member

Postby Kaosritual » Thu Mar 21, 2013 22:54

Bombenhagel wrote:prepostavljam da ih je radio u paintu, pa zato.al da, tu su da izazivaju epilepsiju :)

iako po meni nema smisla raditi te plakate, osim ak ih ne misliš lijepiti negdje...a to se ne isplati
Fotosenzitivna epilepsija :)
Kaosritual
Forum member

Postby gefufna » Wed Apr 24, 2013 22:44

Image

U petak 26. travnja o.g. službeno izlazi novi album njemačkih thrashera Sodom pod naslovom "Epitome of Torture". Odmah sutradan, 27. travnja s početkom u 21 sat u klubu Valhalla grupa thrash olupina poznata kao U.F.T. Crew priređuje party povodom izlaska ovog novog uratka od Sodoma. Na glazbenom repertoaru će biti, pogađate, Sodom, ali i drugi poznati i manje poznati old school thrash bandovi poput Slayera, Descendera itd. Kratke žestice možete cugati za nevjerojatne 4 kune, a tu je i standardna ponuda piva, koje je vjerojatno najjeftinije u gradu (npr. Staro Češko za samo cenera). Ljubitelji stolnog nogometa neka ponesu medeka kojih kronično nedostaje. Vidimo se u Valhalli u subotu, u što većem broju, nadamo se.

SAMO SODOM!! BIKARBONOM!!

http://www.facebook.com/events/383653708415762/
gefufna
Forum member

PreviousNext

Return to Veni Vidi Audi