Događanja u Caffe Baru ''Valhalla'' (ex-Runa)

Najave koncerata i dojmovi sa koncerata na kojima ste bili

Moderator: VVA mods

Postby Kneza » Wed Feb 22, 2012 8:50

Image

U subotu 25. veljače u caffe baru Runa održat će se slušaona heavy-power metala - Valhalla. Ova je večer posvećena njemačkim power metalcima, bendovima Primal Fear i Brainstorm, koji su se udružili u turneju Metal Nation 2012 te premijerno u Hrvatskoj gostuju 05. travnja u zagrebačkoj Tvornici Kulture. Primal Fear je nastao 1997. godine kada su ga osnovali pjevač Ralf Sheepers i basist Mat Sinners. U 15 godina bogate karijere izdali su 9 studijskih albuma na kojima su prirasli srcu svakom istinskom ljubitelju power metal glazbe. Bend na ovoj turneji predstavlja svoj novi album Unbreakable, izašao 20. siječnja 2012. godine. Njihovi sunarodnjaci, Brainstorm, sviraju specifični power metal od davne 1989. godine. Na ovaj koncert dolaze predstaviti svoj 9. studijski album, On The Spur Of The Moment, izdan 30. rujna 2011. godine. Brainstorm će nastupiti i 2 mjeseca kasnije u Zadru na MetalFestu. U ulozi predgrupe na ovoj turneji naći će se njemački heavy metal bend Palace, koji dolazi predstaviti svoj novi album Dreamevilizer. Kao local support odabran je najstariji slovenski heavy metal bend - Lene Kosti, koji će također predstaviti svoje najnovije izdanje - Penetrator.

Na ovom epskom tulumu, osim Primal Feara i Brainstorma, moći ćete čuti junake heavy i power metala kao što su Blind Guardian, Grave Digger, Iron Maiden, Manowar, Saxon, Edguy, Black Sabbath, Lost Horizon, Running Wild, Iced Earth, Rhapsody Of Fire, Sabaton, Helloween, Stratovarius, DragonForce, Gamma Ray, Ronnie James Dio, Avantasia, Hammerfall te ostale dobre zvukove brzih bubnjeva, melodičnih solaža i moćnih vokala. Dođite, uživajte, pjevajte i zabavljajte se te sudjelujte u stvaranju magične metal atmosfere!

Ove večeri moći ćete sudjelovati i u nagradnoj igri (javite se Kneži kako bi sudjelovali u njoj) u kojoj organizator koncerta Thelema promotion dijeli jednu ulaznicu za ovaj spektakl.

glazbu pušta dj Kneža
ulaz je besplatan
VALHALLA - heavy/power metal party
DANCE HARD - 90's party
ROCKENROLLA - ultimate rock party
BALKAN ROCK - ex-yu/novi val
SABATON Croatian fan club
PANKERFAUST - http://myspace.com/pankerfaust
Kneza
Forum member

Postby gefufna » Thu Mar 22, 2012 1:06

Anthrax party u RUNI u petak 23. 03. 2012. od 20 sati.

Bit će naravno i drugog thrasha.

Pozdrav od U. F. T. kruva i vidimo se

Image
pak ti si bedak i seljak! tak je vola vražja pak i ima biti tak! ja imam praf ovog puta, a tebi se od metanola v glavi mota! LIMUN IDE U GEMIŠTE JER JE LOŠIJE VINO ZA GEMIŠT. JEBATE ROG KRAVSKI! (Pero Kotoriba)
gefufna
Forum member

Postby ZoZo » Thu Mar 22, 2012 13:32

Hehehehe genijalno! :D
ZoZo
Forum member

Postby Ašow, the Aucropsy » Thu Mar 22, 2012 13:58

:lol:
Ašow, the Aucropsy
1234

Postby Zbane » Thu Mar 22, 2012 16:14

odličan plakat!
_Ofce i Nofce_
Zbane
Forum member

Postby gefufna » Thu Mar 22, 2012 16:26

Thnx, dobri ljudi. Pozdrav i vidimo se gore sutra. :chears:
pak ti si bedak i seljak! tak je vola vražja pak i ima biti tak! ja imam praf ovog puta, a tebi se od metanola v glavi mota! LIMUN IDE U GEMIŠTE JER JE LOŠIJE VINO ZA GEMIŠT. JEBATE ROG KRAVSKI! (Pero Kotoriba)
gefufna
Forum member

Postby gefufna » Thu Apr 26, 2012 0:13

U subotu 28. travnja o. g. U.F.T. Crew priređuje old school thrash metal party u caffe baru "RUNA" s početkom u 21 sat. Povod je nova albumčina od Overkilla, koja zbilja rastura. Na repertoaru slušaone će biti cijeli album "The Electric Age", ali također i brojne druge uhoparalice od raznih old school thrash bandova.
Image
gefufna
Forum member

Postby gefufna » Wed May 16, 2012 20:56

U subotu 19. svibnja o. g. ekipa ekipa U.F.T. Crew Vam priređuje old school thrash metal slušaonu u caffe baru RUNA s početkom u 21 sat. Ovaj put je večer posvećena sastavu Pestilence, i to ranom old school periodu (Malleus Maleficarum, Consuming Impulse, Testimony of the Ancients). Ne treba posebno navoditi (ali ipak ćemo navesti) da će tu biti i drugog old school thrasha poput Slayera, Holy Mosesa, S.D.I., Sabbata, Asphyxije, Demolition Hammera itd. Dakle, ljubitelji old schoola, skoknite do Rune u subotu, jer osim kvalitetne glazbe tu je i kvalitetna cuga i kvalitetna zabava (pikado, stolni nogomet, a može i bela ako ponesete karte).

Image
gefufna
Forum member

Postby gefufna » Fri May 18, 2012 8:46

Malo zagrijavanja za party, za sve ljubitelje Toma Araye:

http://www.youtube.com/watch?v=D8Byik5lHHI
gefufna
Forum member

Postby gefufna » Wed May 30, 2012 23:34

U subotu, 02. 06. 2012. u caffe Baru "RUNA" održat će se jedinstveni događaj: zagrebački old school thrash metal band Descender, koji je već dobro poznat lokalnoj publici, a i šire, promovira svoj prvi album "Descending into Chaos".
Image
Ovo je ujedno i posljednji radni dan caffe bara "RUNA" na dosadašnjoj adresi (Opatička 5), koja je postala kultno okupljalište zagrebačkih metalaca u zadnjih nekoliko godina.
Iskoristite posljednju priliku za zabavu na dotičnoj adresi uz zvuke Descenderovog prvijenca i ostale klasike old school thrash metala, koje će vam do jutra puštati ekipa znana kao U.F.T. Crew.
gefufna
Forum member

Postby sarmer » Mon Jul 02, 2012 10:00

di se seli na kraju?
samo sinan,nikad sejtn.
sarmer
Forum member

Postby Pavao » Mon Jul 02, 2012 11:04

Gdje god da se preseli--nadam se da će biti drugačije uređena iznutra.

Od kad ste maknuli drvene stolove, panjeve i lance nisam više tamo nogom kročio. Ono je živa katastrofa s onakvih podnim tepihom, ružnom rasvjetom..sve svijetli...
Oh ,Jesus,with your love,I´ĺl never be a lonely spirit!
Pavao
Forum member

Postby DesolatE » Thu Jul 05, 2012 11:39

Ja ne znam kad si ti to bio gore,očito tek kad se ponovo otvorila i nije bila do kraja uređena.Birc je uređen u totalnom vikinškom stilu:veliki drveni Thorovi čekići,sjekire i štitovi na zidu,rune na masivnom drvetu,ornamenti sa nordijskim pleterima i runama,slike sa motivima iz nordijske mitologije i sve u tom stilu...
Runa mijenja ime u Valhalla i seli se na bolju i veću lokaciju i bit će isto tako,a i još bolje uređena,ali o tome tek na jesen.
DesolatE
BlasfimR

Postby soul » Mon Jul 09, 2012 10:22

sjećam se dobrih početaka Rune kada sam bio tamo čest gost 2 godine za redom. tamo sam proživio među najboljim metal danima i zabavama, upoznao nove ljude, stvorio nova poznantsva, doživljavao ljubavne jade itd.

sad me nema tam već 2-3 godine tako da ne znam kako je sad sređena no nadam se da će novo ime i novi prostor biti još bolji i da će biti predobrih nordijskih motiva za nas ljubitelje Vikinga :)
Life is only a shadow
soul
Forum member

Postby Pavao » Mon Jul 09, 2012 15:37

DesolatE wrote:Ja ne znam kad si ti to bio gore,očito tek kad se ponovo otvorila i nije bila do kraja uređena.Birc je uređen u totalnom vikinškom stilu:veliki drveni Thorovi čekići,sjekire i štitovi na zidu,rune na masivnom drvetu,ornamenti sa nordijskim pleterima i runama,slike sa motivima iz nordijske mitologije i sve u tom stilu...
Runa mijenja ime u Valhalla i seli se na bolju i veću lokaciju i bit će isto tako,a i još bolje uređena,ali o tome tek na jesen.

Odlično!
Oh ,Jesus,with your love,I´ĺl never be a lonely spirit!
Pavao
Forum member

PreviousNext

Return to Veni Vidi Audi