Događanja u Caffe Baru ''Valhalla'' (ex-Runa)

Najave koncerata i dojmovi sa koncerata na kojima ste bili

Moderator: VVA mods

Događanja u Caffe Baru ''Valhalla'' (ex-Runa)

Postby Malleus Malleficarum » Mon Nov 14, 2011 12:00

Ovaj topic je namjenjen najavama slušaonica i ostalih događanja koja se odvijaju u Caffe Baru "Runa", Opatička 5.

Prve najave možete očekivati već kroz koji dan.
Doom cometh upon us all.
Malleus Malleficarum
Forum member

Ragnarok: večeri folk metala i srodnih žanrova

Postby Kolyada » Tue Nov 15, 2011 4:40

Ove subote, 19.11., u omiljenom nam caffe baru Runa održat će se još jedan Ragnarok, večer folk metala i srodnih žanrova.

Ovoga puta pripremili smo nešto drugačije, ali ne i manje zanimljivo, pa će se na repertoaru, uz standardne folk metal i pagan black bendove, naći i nešto atmosferičniji i ambijentalniji zvuci te dosta neofolka.

Neki od izvođača koje slušamo su: Agalloch, Alcest, Amesoeurs, Les Discrets, Ulver, Moonsorrow, Summoning, Vinterriket, Negura Bunget, Martolea, Dordeduh, Darkestrah, Falkenbach, Wolves in the Throne Room, Enslaved, Empyrium, Nest, Nhor, Of the Wand and the Moon, Death in June, Darkwood, Fire+Ice, Ordo Rosarius Equilibrio, Faun, Omnia, Tehni, Sonne Hagal, Nature and Organisation, Neun Welten, October Falls, Gallowbraid, Skagos, Panopticon i mnogi drugi.

Image

* fb event - http://www.facebook.com/event.php?eid=146808872085792

* Ragnarok fan page - http://www.facebook.com/pages/Ragnarok- ... 2889927652
Kolyada
Forum member

Postby gefufna » Tue Nov 22, 2011 8:56

Uskoro se bliži koncert Morbid Angela, pa je red da se malo pripremimo i zagrijemo. U tu svrhu u caffe baru RUNA ekipa poznata kao U.F.T. crew u sklopu programa "GROBLJE" organizira warm-up party za ovaj koncert. Bit će organizirana i nagradna igra u kojoj dijelimo jednu ulaznicu za Morbide. Od muzike ide, naravno, klasični old skull death floridskog tipa: Morbid Angel (ajde!), Death, Cannibal Corpse, Deicide, Vomitory, Necrophagist itd, itd.

Image
pak ti si bedak i seljak! tak je vola vražja pak i ima biti tak! ja imam praf ovog puta, a tebi se od metanola v glavi mota! LIMUN IDE U GEMIŠTE JER JE LOŠIJE VINO ZA GEMIŠT. JEBATE ROG KRAVSKI! (Pero Kotoriba)
gefufna
Forum member

Postby Kneza » Tue Nov 22, 2011 10:20

U petak 25. studenog u caffe baru Runa održat će se slušaona heavy-power metala - Valhalla. Ova je večer posvećena švedskim gigantima power metala, bendu Hammerfall, koji gostuje 02. prosinca u zagrebačkom klubu Boogaloo. Bend je nastao 1993. godine, a ove godine su izdali svoj osmi studijski album "Infected", kojega dolaze predstaviti i u Hrvatsku u sklopu svoje turneje "European Outbreak 2011". Očekujemo vrhunski koncert ovih živućih legendi heavy-power metal žanra!

Na ovom epskom tulumu, osim Hamerfall-a, moći ćete čuti junake heavy i power metala kao što su Blind Guardian, Grave Digger, Iron Maiden, Manowar, Saxon, Edguy, Black Sabbath, Lost Horizon, Running Wild, Iced Earth, Rhapsody Of Fire, Sabaton, Helloween, Stratovarius, DragonForce, Gamma Ray, Ronnie James Dio, Avantasia te ostale dobre zvukove brzih bubnjeva, melodičnih solaža i moćnih vokala. Dođite, uživajte, pjevajte i zabavljajte se te sudjelujte u stvaranju magične metal atmosfere!

Ove večeri moći ćete sudjelovati i u nagradnoj igri (javite se Kneži kako bi sudjelovali u njoj) u kojoj organizator koncerta Twilight promotion dijeli jednu ulaznicu za ovaj spektakl.

glazbu pušta dj Kneža
ulaz je besplatan

Image
VALHALLA - heavy/power metal party
DANCE HARD - 90's party
ROCKENROLLA - ultimate rock party
BALKAN ROCK - ex-yu/novi val
SABATON Croatian fan club
PANKERFAUST - http://myspace.com/pankerfaust
Kneza
Forum member

Postby Kneza » Fri Nov 25, 2011 15:08

21:00 - 22:00 Preslušavanje novog albuma Hammerfalla - Infected
22:00 - 02:00 Valhalla best of heavy/power metal hits + Hammerfall hits!

Nagradna igra u ponoć, dobitnik osvaja upad na koncert!
Kako biste sudjelovali u nagradnoj igri, javite se meni tokom večeri.

Vidimo se večeras!
VALHALLA - heavy/power metal party
DANCE HARD - 90's party
ROCKENROLLA - ultimate rock party
BALKAN ROCK - ex-yu/novi val
SABATON Croatian fan club
PANKERFAUST - http://myspace.com/pankerfaust
Kneza
Forum member

Postby Malleus Malleficarum » Tue Nov 29, 2011 12:35

Doom se vratio u Caffe Bar Runa u velikom stilu. Coroner i Malleus Maleficarum ponovno zajedno uprizoruju u petak, 02. prosinca AD 2011, najtežu večer - Doom Night - The Flavours of Doom.

Image

Posjetitelje očekuje mješavina starih hitova kao i novih izdanja - Encoffination, MDB, Imindain, Mithological Cold Towers, Skepticism, Morgion, Solitude Aeternus, Tyranny, Loss, Burial At Sea, Left hand Solution, St. Vitus i-ili mnogi drugi popunit će ušesa žedna dooma.
Doom cometh upon us all.
Malleus Malleficarum
Forum member

Postby gefufna » Thu Dec 08, 2011 23:17

U petak 09. 12. 2011. u caffe baru RUNA održat će se old school thrash metal night kao zagrijavanje za dva predstojeća festivala, "Thrashfest" i "Do jaja i dublje".
Pored standarnog seta thrash eksplozije (Slayer, Sodom, Heathen, Anthrax, Sepultura, Dark Angel, Testament itd.) posebna pozornost će biti posvećena novim sjajnim albumima sastava Bywar (Abduction) i Mortal Sin (Psychology of Death), od kojih ćemo ovaj potonji band imati prilike čuti uživo na Thrashfestu.
S druge strane, festival "Do jaja i dublje" bit će extra događaj zbog toga što ćemo imati priliku prvi put vidjeti, može se slobodno reći, kultni srpski band Horor Piknik. Tko dođe u Runu, ulazi u konkurenciju za osvajanje ulaznice za ovaj festival. U nagradnom fondu su dvije ulaznice, pa stoga, thrasheri, primite se malo alpinizma kroz Radićevu i Kamenita Vrata, jer možda baš vi osobno, lično, personalno, glavom, bradom i brkovima osvojite ove ulaznice. Što bi Mađari rekli, vidimo SEBE u Runi.

Image
pak ti si bedak i seljak! tak je vola vražja pak i ima biti tak! ja imam praf ovog puta, a tebi se od metanola v glavi mota! LIMUN IDE U GEMIŠTE JER JE LOŠIJE VINO ZA GEMIŠT. JEBATE ROG KRAVSKI! (Pero Kotoriba)
gefufna
Forum member

Postby gefufna » Fri Dec 16, 2011 16:28

U subotu 17. 12. 2011. u caffe baru RUNA s početkom u 20 sati u sklopu programa "GROBLJE" obilježit će se desetogodišnjica smrti death metal legende Chucka Schuldinera. Uživat ćemo u glazbi kojom je Chuck zadužio svijet kroz bandove Death, Control Denied, Voodoocult i Slaughter, a na programu će biti stari dobri old skull death metal: Massacre, Morbid Angel, Cannibal Corpse, Deicide, Obituary, Terrorizer... Dođite u Runu da još jednom zajedno odamo počast ovom velikanu ne samo death metala, nego metala i glazbe uopće.

Image
gefufna
Forum member

Postby gefufna » Mon Jan 23, 2012 22:28

Nova godina je prošla (i obična, i srpska, i kineska), pa je red da se stvari polako vrate u normalu. U svrhu davanja našeg doprinosa već spomenutom povratku u normalu U.F.T. Crew će u petak 27. siječnja o.g. u caffe baru "RUNA" od 8 navečer organizirati old school thrash metal night, prvi put u 2012. Pušćamo poznate i tu i tamo malo manje poznate old school thrash bandove, a ovaj put ćemo dati veću pozornost Metalnoj Crkvi.

Image
gefufna
Forum member

Postby Zagorski Tarzan » Tue Jan 24, 2012 10:12

povodom raspada banda prije dvije i pol godine :lol:

metal church obožavam, primamljivo je ovo.
bute puštali sve albume ili samo staro?
NOŽEM JE IZBODEN GREGORI PEK (20) IZ SLATINE
Zagorski Tarzan
Forum member

Postby gefufna » Tue Jan 24, 2012 12:20

Zagorski Tarzan wrote:povodom raspada banda prije dvije i pol godine :lol:

metal church obožavam, primamljivo je ovo.
bute puštali sve albume ili samo staro?

Veći dio će biti iz repertoara do Masterpeace-a, a bit će i pokoja stvar iz kasnijeg razdoblja.

Pozz...
gefufna
Forum member

Postby Kolyada » Wed Jan 25, 2012 1:36

Najbolji povod ikad! :D
Kolyada
Forum member

Postby gefufna » Wed Jan 25, 2012 5:32

Kolyada wrote:Najbolji povod ikad! :D

A eto, morao sam smisliti nešto originalno, ne bih li privukao tvoju pozornost :lol: :lol: :lol:

Nadam se da je bilo vrijedno truda i da se vidimo u petak :D
gefufna
Forum member

Postby ZoZo » Thu Jan 26, 2012 23:44

gefufna wrote:

A eto, morao sam smisliti nešto originalno, ne bih li privukao tvoju pozornost :lol: :lol: :lol:

Ona ,ak se pojavi ima da snjeg pada ko lud!:P
ZoZo
Forum member

Postby Still of the night » Fri Jan 27, 2012 3:17

gefufna wrote:

vidimo se sutra :D
Still of the night
Forum member

Next

Return to Veni Vidi Audi