Linkin Park

Rasprave o modernim metal pravcima (metalcore, deathcore, nu metal i sl.)

Moderators: Richpa, sotonche

Postby system of a down » Sun May 20, 2007 17:09

KOMERCIJALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Read between the lines
and maybe you'll find out
what they are made of
why they shine so bright..
system of a down
Forum member

Postby Savage71 » Wed May 23, 2007 22:05

Poslušao sam novi album, istina riješili su se nu zvuka kako oni kažu ali prešli u gore EMO XD Najgori album do sada... a kada sam čuo What I`ve done mislio sam da ce krenuti ozbiljnije jooj
Savage71

Postby nemanjabsf » Wed May 23, 2007 22:33

Savage71 wrote:Poslušao sam novi album, istina riješili su se nu zvuka kako oni kažu ali prešli u gore EMO XD Najgori album do sada... a kada sam čuo What I`ve done mislio sam da ce krenuti ozbiljnije jooj

nema to veze sa emom...
nemanjabsf
Forum member

Postby Winter » Thu May 24, 2007 0:07

meni super album,dobar za odmaranje,ima 2 malo žešće pjesme.nije to onaj stari linkin al men opet valja.nije loše
ARise wrote:
-JADNIK- wrote:isusati boga,sada me stara ošišala...awww.....kak je lijepo imati kratku kosu :o
izgledam ko arise

mora da si lep u tri picke materine :lol:

:roll02:
Winter
Forum member

Postby Corpduster » Thu May 24, 2007 13:43

system of a down wrote:KOMERCIJALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wow, imaš pravo, ajmo svi slušat s.o.a.d. :?
'''It's a piece of shit is what it is. Just one more piece of shit. You can't lose sleep over it, you gotta accept it for what it is, a piece of shit.''
Corpduster
Forum member

Postby Richpa » Thu May 24, 2007 14:18

Cropduster wrote:
system of a down wrote:KOMERCIJALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wow, imaš pravo, ajmo svi slušat s.o.a.d. :?

Dosta s tim!
Richpa
Spectral Collapse

Postby Ktinga » Sat Jun 02, 2007 2:57

Evo upravo preslusavam .. friend me zamolio da skinem .. I moram priznati da mi se par stvari poprilicno svidjelo .. (moguce je da je to i zato sto sam cijeli dan na death metalu pa mala promjena ima veci utjecaj :-))
Do you shoot what I shoot, bla-bla
The Photographer :-) !
- W -

Postby Anal Mandica » Thu Jun 21, 2007 14:31

KRETEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anal Mandica
Forum member

Postby Out Of The Universe » Wed Oct 17, 2007 17:41

A oni jesu Mtv bend,al meni su dragi zato kaj su mi prvi bend koji sam zavolio, znam da sam ih ko klinac u osnovnoj dan i noc ih sluso
Pošle žene da farbaju jaja,
Oce koja da ofarba moja?!
Out Of The Universe
Forum member

Postby lachbe » Tue Aug 12, 2008 9:26

hmm. da rijesimo nekoliko gluposti koje se govore o ovom bendu. sam bend je nastao 1996 godine samo pod drugim imenom,ne zove se linkin park zato da bi bio na policama kraj limp bizkita,gitarist ne slusa matrice na onim slusalicama nego je to samo neki njegov imiđ(shinoda je za svaki album dizajnirao nove,no nema ih bas puno :PP),znam da ih ne volite,jer su mtv muzika,ali jbm,ja ih ne glkedam na mtv-u nego slusam,boli me kurac di se oni vrte ili ne,ovak i onak sve je komercijala,ja ih slusam kojih 6 godina i jos uvijek su mi dobri,muzika im je jednostavana za sviranje,ali opet glupo bi zvucalo da ima adrian smith svira gitaru,mislim da brad sasvim dobro odadjuje svoj dio posla. shinoda i mr.han(dj) su zavrsili graficke studije tako da oni dizajniraju covere,reziraju spotove i tak. mislim da zasluzuju bar malo respekta. pozzz
...and the Druids turned to stone.
lachbe
Forum member

Postby Mirza » Tue Aug 12, 2008 10:33

Da, gitarista se stvarno ubija od posla. Ovi su grafički dizajneri? So what? Kakve to veze ima s muzikom? Prvi album i nije loš, al sve poslije nije vrijedno ni skupljanja prašine na polici!
Chester bi trebao nać neki bolji band za iskoristiti svoje vokalne sposobnosti, ovi ostali nek radije crtaju stripove kad su već grafički dizajneri.
valdemar wrote:Ma meni samo mutavi Rage nije jasan. Mislio sam nabavit koju ploču ali kad su ovako glupi nema šanse.
Mirza
Forum member

Postby lachbe » Tue Aug 12, 2008 10:58

krivo si shvatio,nisam rekao da je gitarist dobar,nego sam rekao da to sto svira dobro odsvira. zisku?
nisu bogzna kao kvalitetno muzika,daleko od toga.

a kaj se tice toga sto sa rekao da su graf diz. samo sam im htjeo osvijetlati obraz :PPPP
lachbe
Forum member

Postby Nameless » Tue Aug 12, 2008 12:34

Ma ristekpa i njima, al brate... taj njihov moderni crossover...ne znam...
Bend sam obozavao jer me uve u metal pa sam ga bogovao svojevremeno (nekad osmi osnovne il prvi srednje), al danas i iz ove perspektive gledano...weak as fuck..izuzev par sjajnih pjesama...

ps. jel im iko zna kako se zove njihova ona pjesma, nesto :"I never knew, just what you got so far away,far away from me..", nema je ni na jednom albumu nego na nekom njihovom random izdanju.
Mozel mi to ko uploadovat, volim tu pjesmu :) pls
Picajzla wrote:da mi dođe naikelea i kaže "pušiću ti ero moj najdraži",opet bi ošo na slejer

REPRESENTING RAJVOSA TALME HORDES FINEST!
An indestructible force from the Indestructible City
Nameless
Forum member

Location: Sarajevo - Zagreb - jos ponegdje, in the heart of Downfall

Postby lachbe » Tue Aug 12, 2008 12:42

zove se caroseul tak nest,moram pogledati mislim da imam na kompu,posaljem ti link.

btw to su njihovi demo uradci
lachbe
Forum member

Postby lachbe » Tue Aug 12, 2008 12:55

lachbe
Forum member

PreviousNext

Return to New Breed