Slipknot

Rasprave o modernim metal pravcima (metalcore, deathcore, nu metal i sl.)

Moderators: Richpa, sotonche

Slipknot

Postby Svarog » Wed May 26, 2004 10:57

Šta mislite o ovim legendama, ja sam s njima i zajedno sa kornom uplovio u vode metala, prejebeni su, žestoka atmosfera, žesti beatovi.... stvarno pre.

Btw. Konačno je otvoren Nu forum All Hailz Nu!!!
Svarog
Forum member

Postby FetusFatale » Wed May 26, 2004 11:34

Ja sam uplovila u svijet metala na Marduku prije jedno sedam godina. :D
Vinland über alles!
True Vinlandic Warriors
FetusFatale
MOTHER NORTH

Re: Slipknot

Postby Immortal » Wed May 26, 2004 11:43

|?_?1MP4L3D_Ph0 wrote:?ta mislite o ovim legendama, ja sam s njima i zajedno sa kornom uplovio u vode metala, prejebeni su, ?estoka atmosfera, ?esti beatovi.... stvarno pre.

Btw. Kona?no je otvoren Nu forum All Hailz Nu!!!

Ja mislim da je to najbolji bend svih vremena, nema boljeg nu metalaca od Slip Knota!!!!!
(Ma serem :lol: )
De?ki nemojte se ljutit ne?u vi?e
________
vaporizer manufacturers
Last edited by Immortal on Fri Feb 04, 2011 18:43, edited 1 time in total.
Immortal
Forum member

Postby Stark » Wed May 26, 2004 12:41

Immortal wrote:
|§_†1MP4L3D_Ph0 wrote:Šta mislite o ovim legendama, ja sam s njima i zajedno sa kornom uplovio u vode metala, prejebeni su, žestoka atmosfera, žesti beatovi.... stvarno pre.

Btw. Konačno je otvoren Nu forum All Hailz Nu!!!

Ja mislim da je to najbolji bend svih vremena, nema boljeg nu metalaca od Slip Knota!!!!!
(Ma serem :lol: )
Dečki nemojte se ljutit neću više

Bogme nećeš ako ja budem bio moderator :twisted:

SlipKnot su unatoč mišljenjima mnogih odličan bend. Ne znam zašto ih ljudi preziru. Možda zbog maska i cijelog tog imidža. Što je bezveze (ne imidž, nego to što ih ljudi mrzr zbog toga.)
Stark
<font color=red>The Vault Dweller

Postby zoran k » Wed May 26, 2004 16:24

Mislim da ih blackeri ne vole jer im zavide zbog njihovih maski koje su bolje od blackerske šminke.
None of you understand. I'm not locked up in here with you. You're locked up in here with me.
zoran k
Forum member

Postby grinder » Wed May 26, 2004 16:36

ok su. definitivno ok. jep da mi idu na kitu malo te maske i spotovi s napetim klincima koje su silovali roditelji i ina druga bica pa se napeti i zivcani i samo zato slusaju nu-metal.
iowa je jako dobar album. mora se priznati.
grinder

Postby The Philosopher » Wed May 26, 2004 16:38

Njih san sluša prije 4-5 godina. Oni su mi bili pojam. Doma iman 2 prva albuma i dugo san mislio da su oni jedini i najbolji.
Gadno san se privario
Danas me pomalo nerviraju jer su se komercijalizirali i više nisu žestoki ko na 1. albumu.
Sada Corey piva puno više clean vokalom nego prije i to mi najviše smeta.
Cijelo selo šmrče bijelo!
The Philosopher
Forum member

Postby Immortal » Wed May 26, 2004 17:21

STARK wrote:[SlipKnot su unato? mi?ljenjima mnogih odli?an bend. Ne znam za?to ih ljudi preziru. Mo?da zbog maska i cijelog tog imid?a. ?to je bezveze (ne imid?, nego to ?to ih ljudi mrzr zbog toga.)

Jednostavno, bezvezni su, Nu nije metal, to je mje?avina hip hopa sa inim stvarima, niko nije ljubomoran na njih ?to imaju maske, meni osobno su jadne, ljep?i mi je corps paint iako ga ne preferiram, oni sebe nazivaju metalcima a nisu ni do kite nekom metalcu-ima, nisu true (ovo je samo zajebancija), neznam ovaj neki tip ?to je iz slip knota u murderdollsima reko je da je bio inspiriran sad nisam siguran mayhem/darkthroneom i na tu izjavu sam totalno ?iznuo, uglavnom ko bi gori sad je doli a oni bi gori i da imaju pjesme za nadrkane tinej?ere :lol:
________
Malaysian recipes
Last edited by Immortal on Thu Mar 10, 2011 10:24, edited 1 time in total.
Immortal
Forum member

Postby Ganja Warrior » Wed May 26, 2004 17:40

Vechina ljudi slipknotovu muziku definira sa zadnja dva albuma ( Slipknot i Iowa ).....ali to nije onaj pravi slipknot koji je bio prije coreyevog dolaska kad ih je josh bilo 5..... album Mate.Feed.Kill.Repeat je meni najbolji njihov album kojeg vechina chmarovaca nije chulo ( ja mislim barem da nije ) i onda govore da su oni loshi sad kad su se komercijalizirali isto ko i metallica sa svojim St.Angerom.....nechete sad valjda rech da ni metallica ne valja zato kaj anger vuche na NU ??? Poslushajte prva 2 albuma od Slipknota, ona dva prije Slipknota i Iowe pa onda recite shto mislite o Slipknotu..........
Toliko Od Mene........ :!: :twisted:
Ganja Warrior
Forum member

Postby Jeff Hanneman » Wed May 26, 2004 17:43

Eto...ja sam jedan od onih koji je cuo taj album... :)
Stvarno,album je sirov,vidi se da je produkcija na "entry" slikpnot levelu...
a stvar "Gently" je jako dobra i kvalitetna...čak imaju i solaže koje liče na nešto na tom albumu...
Inače,ja ni u kojem slučaju ne gledam blagonaklono na slipknot(ne volim ih :twisted: ) ali volim sve poslušat pa donijeti svoj zaključak...a taj je da je ovaj album stvarno nešto najkvalitetnije od svega šta je slipknot uspio iznjedriti...a sad koliko je to kvalitetno u usporedbi sa nekim metal standardima je retardacija meni uopce pricat o tome... :wink:
Jeff Hanneman
<font color=red>SLAYER</font>

Postby Ganja Warrior » Wed May 26, 2004 17:52

Jeff Hanneman wrote:Eto...ja sam jedan od onih koji je cuo taj album... :)
a stvar "Gently" je jako dobra i kvalitetna...čak imaju i solaže koje liče na nešto na tom albumu...
Inače,ja ni u kojem slučaju ne gledam blagonaklono na slipknot(ne volim ih :twisted: ) ali volim sve poslušat pa donijeti svoj zaključak...a taj je da je ovaj album stvarno nešto najkvalitetnije od svega šta je slipknot uspio iznjedriti...a sad koliko je to kvalitetno u usporedbi sa nekim metal standardima je retardacija meni uopce pricat o tome... :wink:

Ti NE volish NU ali ipak kazhesh ono shto mislishm, i ne seresh stalno protiv NU-a......ali ima onih kojima se mozhda svidi neki NU ali svejedno ne zhele rech da im se svidio radi svog Anti -nu ugleda...............
Ganja Warrior
Forum member

Postby Jeff Hanneman » Wed May 26, 2004 18:11

Ganja Warrior wrote:Ti NE volish NU ali ipak kazhesh ono shto mislishm, i ne seresh stalno protiv NU-a......ali ima onih kojima se mozhda svidi neki NU ali svejedno ne zhele rech da im se svidio radi svog Anti -nu ugleda...............

Upravo to,prijatelju...
Ja nikad neću lagati da mi se nešto ne sviđa ako mi se sviđa samo zato što je to omraženo od većine populacije ili određene skupine ljudi... :)
Na kraju krajeva,sve je to muzika!
A seratore koji pod broj jedan nisu iskreni prema sebi a kamoli onda prema drugima nikad nisam razumio...bunch of lowlifes! :wink: :D
Jeff Hanneman
<font color=red>SLAYER</font>

Postby grinder » Wed May 26, 2004 18:16

Jeff Hanneman wrote:Na kraju krajeva,sve je to muzika!
A seratore koji pod broj jedan nisu iskreni prema sebi a kamoli onda prema drugima nikad nisam razumio...bunch of lowlifes! :wink: :D

pametno zboris!
grinder

Postby Svarog » Wed May 26, 2004 20:07

zoran k wrote:Mislim da ih blackeri ne vole jer im zavide zbog njihovih maski koje su bolje od blackerske šminke.

:D :D HE, HE True
Svarog
Forum member

Postby Svarog » Wed May 26, 2004 20:09

Ganja Warrior wrote:
Jeff Hanneman wrote:Eto...ja sam jedan od onih koji je cuo taj album... :)

Ti NE volish NU ali ipak kazhesh ono shto mislishm, i ne seresh stalno protiv NU-a......ali ima onih kojima se mozhda svidi neki NU ali svejedno ne zhele rech da im se svidio radi svog Anti -nu ugleda...............

Ja isto tak mislim
Svarog
Forum member

Next

Return to New Breed