PROGRESSIVE/TECHNICAL METALCORE/DEATHCORE

Rasprave o modernim metal pravcima (metalcore, deathcore, nu metal i sl.)

Moderators: Richpa, sotonche

Postby Johnny Truant » Sat Feb 28, 2009 23:10

Evo linkovi za album i Ep

Cloudkicker - The Map Is Not The Territory [ep] (2009)
http://letitbit.net/download/de3b111435 ... r.rar.html

Cloudkicker - The Discovery (2008)
http://rapidshare.com/files/191312487/2 ... by_Jho.rar

odličan bend! :D
http://newbreedofmetal.com/
http://www.last.fm/user/DeadManWalking

metaldog wrote:pa sad nije ni slayer baš metal kad bi tak gledali pola hc pola metal.
Johnny Truant
Forum member

Postby n0thing » Sun Mar 01, 2009 1:36

odlicno! puno ti hvala! ;)
n0thing
Djenter

Postby Nameless » Sun Mar 01, 2009 4:14

The Discovery imam, nikad preslusao da budem iskren, evo ga stoji u rar formatu i dalje :oops: :mrgreen:
Picajzla wrote:da mi dođe naikelea i kaže "pušiću ti ero moj najdraži",opet bi ošo na slejer

REPRESENTING RAJVOSA TALME HORDES FINEST!
An indestructible force from the Indestructible City
Nameless
Forum member

Location: Sarajevo - Zagreb - jos ponegdje, in the heart of Downfall

Postby bruno » Mon Mar 02, 2009 1:47

a nekakav progresivni metalcore tipa This or The Apocalypse, For The Fallen Dreams, Misery signals, It Prevails, itd.?? kak vam se to čini?

i ako netko sluša i sviđa mu se volio bi da mi da neke preporuke za daljnje skidanje bendova ovakvog tipa.
hvala!

i da - ako se nekome čini da to nije progresivni metalcore kak sam ga ja ovdje nazvao, cijenim njegovo mišljenje, ali ga ipak molim da ne pokreće još jednu glupu raspravu o žanrovima i ostalim govnima o kojima mi se ne raspravlja.
bruno
Forum member

Postby Nameless » Mon Mar 02, 2009 3:08

Ugl. nijedan od nabrojanih ne svira progressive metalcore, ukratko receno :)
Picajzla wrote:da mi dođe naikelea i kaže "pušiću ti ero moj najdraži",opet bi ošo na slejer

Nameless
Forum member

Postby n0thing » Mon Mar 02, 2009 8:04

:lol:
n0thing
Djenter

Postby bruno » Mon Mar 02, 2009 11:16

o.k. napiso sam bio da ak vam se cini da to nije progresivni metalcore da nemojte ulazit u te rasprave o žanrovima, napišite kak vam se čine ti bendovi koje sam napiso. misery signals sa zadnjim album jesu nekakav progresivni hc/metalcore dok for the fallen dreams i it prevails su vise okrenuti na tu hc stranu. al ako smatramo da su august burns red tehnički progresivni metalcore onda this or the apocalypse kojima su august burns red najveci uzori i koji cak malo i kradu neke djelove od njih definitivno spadaju u taj progresiv metalcore žanr. opet ponavljam neda mi se sad vodit ovdje raspravu o zanrovima, ovo kaj sam ja nabrojo su sve vrhunski bendovi koji imaju svoj zvuk, samo sam napiso da ih prokomentirate, cinjenica je da imaju veze sa tom progresivom i to u jako velikim razmjerima to su sve progresivni bendovi!
bruno
Forum member

Postby Stark » Mon Mar 02, 2009 12:52

bruno wrote:o.k. napiso sam bio da ak vam se cini da to nije progresivni metalcore da nemojte ulazit u te rasprave o žanrovima, napišite kak vam se čine ti bendovi koje sam napiso. misery signals sa zadnjim album jesu nekakav progresivni hc/metalcore dok for the fallen dreams i it prevails su vise okrenuti na tu hc stranu. al ako smatramo da su august burns red tehnički progresivni metalcore onda this or the apocalypse kojima su august burns red najveci uzori i koji cak malo i kradu neke djelove od njih definitivno spadaju u taj progresiv metalcore žanr. opet ponavljam neda mi se sad vodit ovdje raspravu o zanrovima, ovo kaj sam ja nabrojo su sve vrhunski bendovi koji imaju svoj zvuk, samo sam napiso da ih prokomentirate, cinjenica je da imaju veze sa tom progresivom i to u jako velikim razmjerima to su sve progresivni bendovi!

Sve stoji šta si napisao, ali Nameless voli srat o žanrovima i ziher će ti naći nešto što si ovdje napisao da mu se ne sviđa :lol:
Stark
<font color=red>The Vault Dweller

Postby Nameless » Mon Mar 02, 2009 13:21

HC je bezze (osim MTS-a, Kontre i Hobson's Choicea hehe..dobro i jos par bendova..)
Ugl, progresivni hc ide u hc, a to znaci da bend svira cak 4 (cetiri, CETIRI) rifa u pjesmi.

Metalcore je tu metal, ljudi znaju svirat 8)

I necu ulazit u zanrovske rasprave, rekoh.. :)

Nameless
Forum member

Postby bruno » Mon Mar 02, 2009 17:33

O.K.
bruno
Forum member

Postby artredis » Mon Mar 02, 2009 17:42

Na ovo sve ću se osvrnuti kasnije. Sada želim da share-am link za "drugi August Burns Red" kako ove momke zovu a kasnije skinem i ovo što je JohhnyT postavio :) .

Image

Artist - A Plea For Purging
Album - Depravity
Genre - Technical/Metal/Hardcore
Website - http://www.myspace.com/apleaforpurging
Country - USA

Tracklist:
01. Descension
02. Retribution
03. Malevolence
04. Holocausts
05. Motives
06. Devourer
07. Prevaricator
08. Traitor
09. Misanthropy
10. Reputation
11. Depravity

http://www.mediafire.com/?zcvmjzvjnmb

Nadam se da su se popravili :mrgreen: .
artredis
obiter dictum

Postby vukelja » Tue Mar 03, 2009 3:14

Malevolence razara, čuo na myspaceu
moram skinut album ;)
vukelja
Forum member

Postby bruno » Tue Mar 03, 2009 23:28

jako dobar bend instrumentalno, al opet te kršćanske šeme...
nemogu to slušat.
bruno
Forum member

Postby bruno » Wed Mar 04, 2009 15:56

usprkos tome kaj je nameless popljuvo ove bendove koje sam ja naveo gore, volio bih da mi ipak netko da neke slične bendove koji bi se uklapali u to kaj sam napiso.
znači, nekaj tipa misery signals, for the fallen dreams ili this or the apocalypse, pa se javite i pomozite jer ja više nemogu nać ništa tog tipa, a da nije neko kršćansko isfuravanje ili tak nekaj...

hvala

jebeš hc!
bruno
Forum member

Postby artredis » Wed Mar 04, 2009 16:12

Jebote pa ja nisam ništa slušao od ovih navedenih bendova mada imam This Or The Apocalypse :D .

A Misery Signals...ima gotivnih bendova na njihov fazon ali opet svako ima nešto svoje od njih provjeri npr. Iron Thrones ili Hands a i Your Memorial je dobar poprilično. Ja sam skinuo sa DISa i I Am DIvide - kaže za fanove MS i For The Fallen Dreams ali ne stigoh preslušati - http://www.mediafire.com/download.php?yinwyzyz24m

Ma jašta su to nego prog metalcore bendovi pusti ba.

A onaj 7 Angels 7 Plagues od kojeg je nastao MS je kao jedan od pionira tehničkog metalcore-a, provjeri i to ako već nisi.
artredis
obiter dictum

PreviousNext

Return to New Breed