System Of A Down

Rasprave o modernim metal pravcima (metalcore, deathcore, nu metal i sl.)

Moderators: Richpa, sotonche

System Of A Down

Postby Stark » Wed Jan 21, 2004 18:42

Ne vjerujem da jos nitko nije otvorio topic o SOAD :shock: (Barem koliko je meni poznato)Super, dakle mogu ja :D
Za pocetak bi htio reci da kad sam prvi put cuo sistem (prije nekih par godina) bio sam uvjeren da nikada necu cuti nesto genijalnije, odnosno bili su mi tolko savrseni da sam mislio da nesto nije u redu sa mnom :P :P :P
Ne bi sad htio utapati sistem u neki genre/zanr (po meni su oni NU metal i tocka :) ), no osim njihovog jedinstvenog i inovativnog stila, svidja mi se to sto su angazirani protiv svih vrsta drustvenih nepravda. Jednostavno su MOCNI!
Prvi album mi je najzesci, najbolje se vidi sva njihova kaoticna kreativnost.
Komentare vase molit cu ponizno...
Stark
<font color=red>The Vault Dweller

SOAD

Postby Ganja Warrior » Wed Jan 21, 2004 19:42

Imaš pravo..bend je meni super!! Album S.O.A.D najbolji i fakat su dobri i u nekim pjesmama smješni......njihov stil je zanimljiv a pjevač aka.Shavo mi je lud sa svojim glasom........doviđenja i do slušanja :headbanging: :headbanging:
Ganja Warrior
Forum member

Postby Sepulman8 » Wed Jan 21, 2004 22:06

pa prije su mi bili teški zakon a sad sam malo zasićen...
Pablo Francisco wrote:...he is a monster singer,he sounds like a creature...

8)
Sepulman8
Forum member

Postby Miljenko. » Wed Jan 21, 2004 22:11

bio je topic......davno

meni su isto odlični.......ne uklapaju se u matrice nu metala definitivno.......i još k tome odlično zvuče
najbolji album mi je toxicity.......pjesme.......aerials, toxicity, add, science, pluck, atwa, prison song, cubert, streamline.........
Uh_koji_Dezinsector wrote:Ma treba doći na stejđ i ja sam kreten!.

Nameless wrote:symphonic deathcore sa prijelazima na black metal
Miljenko.
Forum member

Postby Dream Evil » Wed Jan 21, 2004 22:28

Ne znam, meni nikad nisu sjeli...ne pase mi vokal jer zvuci ko da cigan pjeva narodnjake, ali Chop Suey je iznimka i ona stvarno razara :headbanging:
E sad, i tekstovi su vec postali dosadni..sve na isti kalup... al ajde, masa ljudi ih cijeni pa valjda ljudi nesto vide u njima :)
Dream Evil
Forum member

Postby Immortal » Wed Jan 21, 2004 23:55

Meni oni zvu?e kao lo? rumunjski nu
________
herbal health
Last edited by Immortal on Fri Feb 04, 2011 18:23, edited 1 time in total.
Immortal
Forum member

Postby Stark » Thu Jan 22, 2004 0:04

ne pase mi vokal jer zvuci ko da cigan pjeva narodnjake

hehe,meni je zakon taj njegov "ciganski" vokal. To je zato sto je covjek Armenijac, pa mu zna pobjec taj istocnjacki naglasak. Prica se da mu glas varira do vise oktava.
I definitivno se moze reci da nije dosadan ni jednolican (kao kod death bendova npr. :lol: )

Jel neko ikad vidio spot za 'Spiders'? Jeeeben spot, negdje u rangu s Tool-ovim spotovima
Stark

Postby uTuKku » Thu Jan 22, 2004 0:21

ma SOAD :ovako:

definitivno jedan od boljih bendova.. ako ništa drugo bar imaju zanimljivi melos a ne kao i svi ostali non-stop jedno te isto...

Armenija :ovako: :lol:
.... YoU wOn't BoTheR Me iF yOu LeT mE BoTheR YoU....
uTuKku
Forum member

Postby Stark » Thu Jan 22, 2004 0:28

ma SOAD :ovako:

definitivno jedan od boljih bendova.. ako ništa drugo bar imaju zanimljivi melos a ne kao i svi ostali non-stop jedno te isto...

Armenija :ovako:

damn right! \\:D/
Stark

Postby Shitz » Thu Jan 22, 2004 9:05

Prvi put sam cuo za SOAD prije par godina i prvi album koji sam cuo je bio Toxicity... Kasnije sam nabavio i album prije tog (koji btw nemam pojma kako se zove, znam samo da na coveru ima neki chip) i naravno proslogodisnji STA album koji je takodje razvala.

Neki papci puni predrasuda cuju pogresne informacije o SOAD, cuju da je to neki NuMetal (sta god to da znaci), i odma se ograde od toga... nemaju pojma sta propustaju.
Ma ja SOAD nebi ni svrstao pod metal, nek bude sta hoce... f..k'n TurboMetal...
Meni su oni super!!!

Nije svaka pjesma o problemima u svijetu i nisu sve teme politicke ali na zadnjem albumu vecina stvari jeste vezana za politiku, korupciju, probleme s drogom, ratovima itd...

Ma svaka im cast, pravo su osvjezili scenu!

Eh da, i moram dodati jos nesto sto sam gledao prije 2 god, mislim da je to bio neki festival koji je organizovao MTV i intervjuisu njih dok nesto kao nesto crtaju i pita ih djevojka (novinarka) kakvi su im komentari na ono sto je izjavio clan grupe Oasis da su oni boys band. Kaze jedan od njih, Well that little fuck from Oasis can go and suck his dick! A gitarista dobacuje, Yeeaah, that little fag!
Nije bilo cenzure... djevojka ostala :shock:, poslje toga smjeh :lol:

Ma ludi su!
Blow me! ^..^
Shitz
Forum member

Postby Stark » Fri Jan 23, 2004 0:25

Hehe...smijesno :lol: Mrzim Oasis, gamad ljigava :twisted:
Toxicity i Steal This Album su totalna pržiona :FlameThrower: ali mi je prvi nekako najdraži
Ima prejebene lyricse
"When your moon is fake, and your mermaids cry, do you ever believe you were stuck out in the sky
When your tunnel fades, and your guide is shy, do you ever believe you were stuck out in the sky"
ovo je iz Peep-Hole ':headbanging:
Stark

Postby Gordan » Fri Jan 23, 2004 20:04

pa, preslusaio asm sve albume, imam 3-4 live spota... uglavnom, jako dobro. drugi album je fakat genijelan, dok mi je zadnji nakako cudan... namrem se odluciti dali mi je dobar :?
kaj jos reci... e da, live kurca ne valjaju (ili sam ja naviknut na slipknot) :lol:
Sva trupla biti će otrpemljena i bačena u piranski zaljev. republika slovenija će svoje mrtve moći prikupiti svaki dan od 11:00 do 11:01
Gordan
Forum member

Live

Postby Ganja Warrior » Sat Jan 24, 2004 12:10

Ja imam dosta live spotova i ni meni nisu bas nesto kao live bend..........dobri su ali ne pretjerano !! Btw. prvi i drugi albumi su jebeni a treći je isto dobar ali nije pretjerano njihov prethodni stil.....ona pjesma BOOM mi je totalna katastrofa !!!
Peace,............... :twisted: :twisted: :twisted:
Ganja Warrior
Forum member

Postby Pagan Summer » Sat Jan 24, 2004 15:51

SOAD je jedini nu band koji mogu podnjet. Pjesma Spiders sa prvog albuma mi je genijalna.
Pagan Summer

Postby čudnoređe » Sat Jan 24, 2004 16:34

kako nije otvoren topic kad sam ga ja otvorio prije neka dva ipo mjeseca i ispunilo se četiri stranice!? :?
možda ga je netko obrisao jer nije mogao podnjeti toliko hvaljenje jednog NU METAL benda
:lolonlol:
čudnoređe
neki čovjek

Next

Return to New Breed